Fotografuojame Svedija

Skiltis žvejojantiems, medžiojantiems, fotografuojantiems, sportuojantiems ir kitiems aktyvaus laisvalaikio fanams. O gal šiaip turite žaislų, apie kuriuos neturite su kuo padiskutuoti? Tuomet jums irgi čia!

Re: Fotografuojame Svedija

Standartinė Andraika » Ket Rgp 19, 2010 22:11

tai pan phase1 nuotrauka atsidaro maža- nieko neiškraipo- paklikinus tik išsididina. bet visvien nieko neiškraipo :smile:
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Phase1 » Ket Rgp 19, 2010 22:14

Bliamba,o tai kaip zinot kokio dydzio det? Dabar reikes pas Aldona i svecius prasytis,kad pamokytu :grin:
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė sillwio » Ket Rgp 19, 2010 22:21

Jei ilgoji kraštinė ne ilgesnė, negu kokie 800 pixelių, tilps į daugelį monitorių.

Andraika, neiškraipo, bo vertikali, ale sudarko :)
sillwio

Standartinė Andraika » Ket Rgp 19, 2010 22:22

nežinau, nesudarko man nieko :)
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Phase1 » Ket Rgp 19, 2010 22:26

Bandziau vel det,bet kai perziurejau ideta tai ta pats s... tai istryniau.Pries dedamas pasizejau formata tai 1200x1600pxl.Tai kiek didokas cia mest,gaunas.Reikes bandyt mazint.
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė Phase1 » Ket Rgp 19, 2010 22:29

Bet tai mistika kazkokia.Nuotrauka pas mane vos per viduri ekrano kai as ja atidarau kompe,o ekranas pas mane 10" tik. :(
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė sillwio » Ket Rgp 19, 2010 22:29

Bent jau man toks vaizdas, yra sudarkymas:

Paveikslėlis

Kai netas užverstas milijonais nuotraukų, kažkaip nėra net menkiausio noro dėti papildomas pastangas tam, kad peržiūrėt sudarkytą nuotrauką. Tokios praleidžiamos. Jei dėsim nuotraukas konkursėlin, būtų gera matyti jas tvarkingai.
sillwio

Standartinė Andraika » Ket Rgp 19, 2010 22:33

nuotraukų resaizinimui yraa labai patogi nemokama programėlė visualizer photo resize, kurią galima kaptelėt iš štai va čia va
http://www.softpedia.com/get/Multimedia ... size.shtml ir labai paprasta ir, kas aktualu bent man, gali vienu metu paresaizint belekokį kiekį fotkių- čia ypač aktualu tiem, kas per skaipą stumdo nuotraukas tetom ten ir panašiai...
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė sillwio » Ket Rgp 19, 2010 22:35

Va, liuks, Andraika. Aš laužiau galvą, ką čia pasiūlius, nes naudoti fotošopą tik nuotraukoms mažinti, tai kaip iš patrankos į muses šaudyt.
sillwio

Standartinė Phase1 » Ket Rgp 19, 2010 22:36

Na,visu pirma tokios nuotraukos nete nerasi,nes cia mano asmenine daryta.O antra,tai aisku,kad negrazu ziuret kai nematai viso vaizdo is kart.Bet vel pasiteisinsiu,kad ne nenumaniau kad taip iseis.Normali pas mane kompe ta nuotrauka,ka as zinau kodel ji cia tokia gaunasi. Buciau koks 150kg tai sakyciau pagal zmogu ir nuotrauka :grin:
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė sillwio » Ket Rgp 19, 2010 22:45

Phase1 rašė:Na,visu pirma tokios nuotraukos nete nerasi,nes cia mano asmenine daryta.O antra,tai aisku,kad negrazu ziuret kai nematai viso vaizdo is kart.Bet vel pasiteisinsiu,kad ne nenumaniau kad taip iseis.Normali pas mane kompe ta nuotrauka,ka as zinau kodel ji cia tokia gaunasi. Buciau koks 150kg tai sakyciau pagal zmogu ir nuotrauka :grin:

Čia ne najezdas, Phase1, tiesiog tavo nuotrauka tokia paskutinė ir labai tiko, kaip pavyzdys :) Nesiteisink, viskas čia gerai. Tiesiog diskutuojam.

Kas liečia šią tavo nuotrauką, tai man, kaip žiūrėtojui, net neįdomu, rasiu aš tokią pat ar nerasiu, kai aplink milijonai tvarkingų nuotraukų. Jei norim būti pastebėti, turim žiūrovui savo darbus "dėti į burną sukramtytus", nes jis pats nieko nedarys. Ar Phase1, ar sillwio, ar Andraika - jam giliai nusispjaut, o dar labiau nusispjaut, jei kažkas kažkur neatsidaro, ar kreivai atsidaro.

Kartoju, čia ne najezdas.
sillwio

Standartinė Phase1 » Ket Rgp 19, 2010 22:54

Tai viskas normoj,as visai nepriemiau kaip najiezdo. Tik gaila,kad man taip gavosi ir dar su tokia idomia nuotrauka(mano nuomone).Buciau kokia saule tekancia metes ar tai Öresundo tilta tai pfk.O cia ,gi ,gyvas sutverimas savo nelaisveje,bet tuo paciu savo grozyje iamzintas. ;)
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė rricardas » Pen Rgp 20, 2010 06:35

na foto perziurai, mazinimui ir apkarpimui as naudjoju acdsee programa viskas ten labai patogu ir greit darosi, perziuriniji foto o jei nori sumazint paspaudi ctrl+J ir jau gali mazintis. paspaudi ctrl+E gali karpyt na ir dar efektu kaskokiu yra.
Vartotojo avataras
rricardas

Standartinė Aldona Nilsson » Pen Rgp 20, 2010 07:21

sillwio rašė:Pamirštu vis Aldoną pagirt. Puikus darbas, Aldona!

Aciu! :oops:
Jei negali keisti situacijos, keisk poziuri i ja!
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Aldona Nilsson

Standartinė sillwio » Pen Rgp 20, 2010 08:04

Phase1 rašė:Tai viskas normoj,as visai nepriemiau kaip najiezdo. Tik gaila,kad man taip gavosi ir dar su tokia idomia nuotrauka(mano nuomone).Buciau kokia saule tekancia metes ar tai Öresundo tilta tai pfk.O cia ,gi ,gyvas sutverimas savo nelaisveje,bet tuo paciu savo grozyje iamzintas. ;)

Tu manai, kad tavo japoniskas karpis, iamzintas savo grozyje, yra idomesnis uz pvz. sita
Paveikslėlis

arba sita
Paveikslėlis

Abejoju, ar jis kuo nors skiriasi nuo kitu japonisku karpiu, kurie plaukioje internete. Jei norime, kad musu nuotraukos butu pastebetos, pasistenkime nufotografuoti taip, kad tai nebutu "dar vienas, eilinis, karpis".
sillwio

AnkstesnisKitas

Grįžti į Hobiai, pomėgiai ir šiaip aktyvus laisvalaikis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių