Fotografuojame Svedija

Skiltis žvejojantiems, medžiojantiems, fotografuojantiems, sportuojantiems ir kitiems aktyvaus laisvalaikio fanams. O gal šiaip turite žaislų, apie kuriuos neturite su kuo padiskutuoti? Tuomet jums irgi čia!

Re: Fotografuojame Svedija

Standartinė Andraika » Tre Rgp 18, 2010 22:42

sillwio rašė:Kurį fotokampą turi omeny?

Savo saitą pats dėliojai? Panašu, kad tą patį template naudojam :D Mano čia - http://www.sillwio.com

fotokampą omeny turėjau šitą- gal nuotraukas ir diskusijas reik išskaidyt atskirai?

O galerijas jo, naudojam tas pačias- ImageVue- prancūzai moka delikatniai padaryt. Tik šiek tiek problematiška, pas ką ryšys lėtesnis. Beje, pas tave veikia html frontendas? pas mane kažkodėl ne...
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė sillwio » Tre Rgp 18, 2010 23:09

Matai, jei mes su tavim dviese bendrausim ir dar rricardas kartais kokį žodį tars, gyvai, ar nuotraukų pavidalu, tai nėr didelės prasmės. Tikėjausi, kad bent senieji nariai atsišauks su savo nuomonėm. Matau ir jaučiu, kad keletas žmonių čia, forume, rimtai dirba su fotografija.
Man - fotogafija hobis. Bendravimas su prijaučiančiais tautiečiais ta tema bene vienintelis dalykas, kurio čia tikrai labai trūksta. Galima būtų paorganizuoti mini meetukus, mini workshopus, mini paskaitėles, mini parodėles.
Grožėtis Švedija man patinka, bet nei man, nei žiūrovams, grožėtis jau n-kartų matytais vaizdais neįdomu. Vienas aš lauke ne karys. Du ar trys - jau būrys :D

Siūlau temą/mini konkursėlį - "vasara" (ir nebūtinai švedišką). Prizas - simbolinis, bet garantuotas (dar nesugalvojau koks ), na ir žinoma - garbė nugalėti tokiame mini konkursėlyje. Geriausią darbą rinks "autoritetinga komisija", t.y. visi temos dalyviai. Reiškia, jokios korupcijos :D Terminų kol kas neskelbiam, kol neaišku, kiek čia mūsų bus. Pastabos ir pasiūlymai priimami iki termino paskelbimo.

Ką manot?
sillwio

Standartinė rricardas » Ket Rgp 19, 2010 06:49

na as ir uz konkursa svarbu tik kad detu zmones savo darytas foto. as tik megejas , megdavau ir seniau pafotografuot bet kai isvaziavau dirbti i norvegija tai patekau i labai grazias apilinkes tia susigundziau nusipirkt rimtesni fotoaparata tada ir foto grazesnes gautis pradejo. koki mini susitikmai butu neprosali nes man dar yra ko pasimokyt fotografijoje. tiesa pagedo mano vienas objektyvas tai dairaus dabar vieno naujo.
Vartotojo avataras
rricardas

Standartinė Aldona Nilsson » Ket Rgp 19, 2010 08:15

As tik megeja, bet mielai sudalyvausiu konkurselyje, gal daugiau kaip ziurove, nes fotografuoju daugiausia automatiniu rezimu. :grin:
Stai mano vasarine nuotraukele. Cia Juodkrante, bet galetu buti ir Svedija.
Paveikslėlis
Jei negali keisti situacijos, keisk poziuri i ja!
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Aldona Nilsson

Standartinė Andraika » Ket Rgp 19, 2010 18:02

Sillwio, iš tavo pusės būtų labai gražus prizas kokia nors biudžetinė Hasselblad kamerytė, kaip galvoji? :drool:
o šiaip sugalvojau, kaip galim daryt- va, jau esam keturiese, tikrai prisijungs dar kažkiek, tai galim daryt sekančiai- dalyvių registracija (be darbų) iki eee... tarkim, rugsėjo vidurio?.. paskui kuriam atskirą temą su balsavimu už kiekvieną patikusį ir taip paaiškės geriausias, išrinktas bendrai visų forumiečių, o ne ten kažkokių komisijų, kurios pastoviai būna su savais interesais :violin:
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Phase1 » Ket Rgp 19, 2010 18:50

Atvaizd101.jpg
Zuvies pavadinimo nezinau,bet panasios i karpius.Gal,amurai kokie pagrazinti... Rydebäck "Plantagen" parduotuveje.
Atvaizd101.jpg (253.21 KiB) Peržiūrėta 1959 kartus(ų)
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė vario » Ket Rgp 19, 2010 19:40

Dalyvausiu ir aš. Prizas labai domina Paveikslėlis
vario

Standartinė rricardas » Ket Rgp 19, 2010 20:12

na vat klausimas del kategoriju, ar viskas kruvoje graziausia ar pvz naturalios foto ir fotozopintos atskirai?
Vartotojo avataras
rricardas

Standartinė bill » Ket Rgp 19, 2010 20:19

o tai istiesinus horizonta , apkarpius , ir padarius juodai balta, tai jau skaitysis photoshopintos ?
Vartotojo avataras
bill

Standartinė sillwio » Ket Rgp 19, 2010 20:25

Smagu matyti pritatimą ir tiek narių. Gera pradžia, pusė darbo :)

Mėgėjai ar profesionalai - jokio skirtumo. Dalyvauti gali bet kas, kas gyvena Švedijoje. Dėti rekomenduojama savo nuotraukas, nes laimėtojas bus paprašytas parodyti originalą su veikiančiu exif.

Na, hasselio pažadėt negaliu, nes biudžetinių jų nėra, bet kažką sugalvosiu :) Kas liečia naują temą, tai nežinau, kaip čia geriau. Sprendžiam visi. Dėl terminų - irgi nežinau. Manau, kad nėra didelio skirtumo.

Ir dar - gal susitariam į puslapį dėti sumažintas nuotraukas, kurios nesudarkytų puslapio?
sillwio

Standartinė Andraika » Ket Rgp 19, 2010 20:26

aš manau, kad dedam į vieną. tarkim aš noriu daryt koliažą iš kelių, bet pačios fotkės bus neapdirbtos, tik apipavidalinimas fotošopinis. Nu jei dėsiu tą, ką galvoju.
dėl formatų- net nežinau. gal reik dėt į galeriją, kuri tūno webe?..
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė sillwio » Ket Rgp 19, 2010 20:27

Nematau photoshope nieko blogo. Jei primaliavota be ryšio, tai tokia nuotrauka ir nelaimės.
sillwio

Standartinė Phase1 » Ket Rgp 19, 2010 21:51

Jei man Sillwio taikei del formato tai as,kazkaip ne nepagalvojau kas gausis kai meciau nuotrauka.Nezinau ar isetu dabar ja pasalint ir permest sumazinta...Galvojau,kad formatas cia automatiskai prisitaikys. :roll:
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė sillwio » Ket Rgp 19, 2010 21:57

Ne vien tau. Mačiau, kad ir ankstesniuose puslapiuose truputį balaganas.
sillwio

Standartinė sillwio » Ket Rgp 19, 2010 21:59

Pamirštu vis Aldoną pagirt. Puikus darbas, Aldona!
sillwio

AnkstesnisKitas

Grįžti į Hobiai, pomėgiai ir šiaip aktyvus laisvalaikis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių