Noriu attidaryti savo auto serviza

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Noriu attidaryti savo auto serviza

Standartinė Neziniukas » Ket Spa 01, 2009 18:09

Sveiki noriu atridaryti savo auto serviza svedijoje ,noreciau paklausti kur man reiketu kreiptis kaip ten su mokesciais ir ar reikalingas koks nors specelus issilavinimas norint dirbti su automobiliais ,as turiu auto mechaniko diploma ...busiu dekingas uz betkokia info
Neziniukas

Re: Noriu attidaryti savo auto serviza

Standartinė siletyv » Ket Spa 01, 2009 19:01

Tai nueik i skatteverketa ir atsidaryk imone.Tik del patalpu ,tai reikia suderint su Miljöförbundet.Ten pasakys kokie yra reikalavimai.Jei tose patalpose anksciau buvo servisas ,tai neturetu buti problemu.O jei ne ,tai tau pasakys kokie yra reikalavimai(atidirbtas tepalas,senos padangos ,nutekamuju vandenu valymas ir t.t.)Jei savo kieme garazas,tai ,atrodo,neleis atlikt dazymo darbu.(tiksliai nezinau).O diplomo tai turbut nereikes isvis-cia svarbu patirtis ,o ne popierius
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Zaibas » Ket Spa 01, 2009 19:35

Nuvarai i Skatteverketa, issikvieti ar susirandi patarejus nauju imoniu klausimu ir issiaiskini. Pasirinksi kokio pobudzio imone bus, tau isdestys visas mokesciu ir registracijos subtilybes, prikraus pilnas rankas visokiu katalogu, brusiuru ir vsio. Tada i banka, atsidarai nauja imones saskaita (nera privaloma, bet patartina) ir visks. Kas liecia diplomus, tai manes nieks nieko neklause ka as baiges. Tik prasys keisto dalyko... paskaiciuoti tavo busima pelna per sekancius metus... va cia tai man buvo didziausia uzduotis :D Sekmes ;)
Vartotojo avataras
Zaibas

Standartinė Juratenka » Ket Spa 15, 2009 12:12

Jei ka imones registravimas vyksta Bolagsverket. www.bolagsverket.se galima uzpildyt dokumentus ir issiusti. Mokesciu moketojo uzsiregistravimas vyksta skatteverket. Tau manau reiketu atsidaryt enskild firma ir mokesciu inspekcijoje uzsiprasyti F skattesedel. viskas uztruks mazdaug 6 savaites.
Juratenka

Standartinė bill » Ket Spa 15, 2009 18:15

kai as jaunas buvau , tai serviZais vadindavo stalo indu komplektus :mrgreen:
Vartotojo avataras
bill

Standartinė lcj » Ket Spa 15, 2009 18:46

:grin: :grin: :clap: :clap: :dance: :dance: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
lcj

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: MSN [Bot] ir 1 svečias