tarpkulturiniai skirtumai

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Re: tarpkulturiniai skirtumai

Standartinė Daima » Pir Lap 29, 2010 21:39

Pastebejau,pastebejau,ale va ir kalbek apie lietuvi(Phase1),kuris nemegsta ir slykstisi gejais,o ne apie lietuviu pasislykstejima homoseksualais..nes yra ir tokiu,kuriems jie gyventi netrukdo ir po saule vietos uztenka..
Jauti skirtuma??
Daima

Standartinė Phase1 » Ant Lap 30, 2010 00:16

Tai as ir nerasiau,kad jie man gyvent trukdo. Tol.kol miega dantim i siena ir per paradus nesirodo tai ir tvarka. Negi tu skirtumo nejauti? As nenoriu,kad mano dukte prisiziurejusi ju eitu pati bandyti "a vdrug-patiks". Kol tokie viesumon neiseidavo tai ir mirdavo kaip muses voratinklyje ir per daug negausedavo,o dabar pradejo savo teises reikst tai pasipyle kaip lietaus lasai. Jau cia is manes diplomatijos nesulauksi. Yra Landskronoj toks maziukas gejukas,per telika rode kazkada,COOPe dirbdavo,dabar nzn kur,tai daznokai matydavau ji dviraciu minkant-netrugdo,nes atrodo visai normaliai,tiek kad zinau kas per fruktas. Bet jei vaziuotu kaip koks gaidys ant laktos tai nuspirciau nuo to dviracio. :text-bump:
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė Daima » Ant Lap 30, 2010 14:24

O tu neik i tuos paradus,sugalvok koki kita uzsiemima :lol: :lol: Ir dukra nematys ir tau ramiau bus :) As tai neinu,nes man neidomu..
O zinok,kas del dukros,tai yra dar daugybe dalyku,kuriu, manau, nenoretum,kad ji bandytu ir " a vdrug patiks" ,ar ne?
Jei tu esi pries gejus,tai turi gi jie kazkaip paciam trukdyt gyvent..Turetum sugebet pagrist savo neapykanta,pasislykstejima..o jei netrukdo(kaip rasei),pacio nekadrina, ir tu ju vistiek nekenti,tai kaip tada cia gaunas?
Daima

Standartinė siletyv » Ant Lap 30, 2010 18:00

Cia jau turbut paranoja,kai visur ieskai priesu ir kitaip mastanciu.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Phase1 » Tre Gru 01, 2010 00:23

Zek tu man,ir vel Siletyv prabilo?! Gavai atkirti po paskutinio panasaus pasisakymo,susipakavai menesiui,dabar vel is kelniu lenda,ane? :lol:
O jei rimtai tai atsakysiu tik i Daimos posaki. I paradus nereikia ne vaiksciot kai gyvenam tokioj informatyvioj aplinkoj. Del tu "vdrug patiks" tai tu teisi,nenuziuresi visko kur pirstus kisa,bet jei visai neziuresi tai tada viena karta visai juos nusipjaus. Kodel trugdo gejai gyvent...chmm...pagalvot reiktu kodel jie galetu netrugdyt?! Viesi pasisakymai ir pasirodymai viesumoj ir per TV apie savo "neiskreipta" gyvensena ir kokie jie nuskriausti,kaip truksta jiems teisiu. Kodel jie negalvoja,kad gal tikrai tai yra liga ir ja reiktu gydyt,o ne paleist vadeles ir "man tai patinka"! Dar ir seima kurt susimane,mat. Jie ,gi,irgi Auksciausiojo kuriniai ir turi teise i palikuonis. Tik koks ju tas palikimas bus?
O netrugdo jie man tada kai elgiasi normaliai,o jei jau uzeina noras pasiglamonet tai nerodo to viesai.
Isivaizduok,kad tau einant gatve tau pries nosi kas nors kruva prikakoja ir nueina lyg niekur nieko ir taip pradeda elgtis vis daugiau ir daugiau zmoniu,nes jiems taip patinka i save demesi atkreipt. Cia toks lengvas palyginimas. Ar tyletum,ar tau butu visvien? O pasiteisinimas butu,kad ir: kas cia baisaus,juk suniukai taip daro viesumoj tai kodel mes negalim?! O ir ne chemikalus liejam!
Pagalvok,Daima.
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė Daima » Ket Gru 02, 2010 13:43

A kaip tu siulytum ta "liga" gydyt???...ziauriai idomu!!
Del viesu ju glamoniu,as ir vel niekur ju nematu..nesuprantu is kur visa tai trauki?..tamsta, gal ne tuos kanalus per tv ziuri?? :?
Palyginimas su kakuciais buvo visiskai nevykes,tai neturiu net ka atsakyt..
Daima

Standartinė Phase1 » Ket Gru 02, 2010 15:50

Na,nevykes tai nevykes. Tavo poziuris man asocijuojasi su zmonem,kurie tingi ir nusispjauna i siuksliu rusiavima ir sunu vedziotojus,kurie nerenka ka suo palieka paskui save. Bergzdzias sis pokalbio rutuliojimasis toliau,manau. Pasilikim kiekvienas su savo nuomone.
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė Daima » Ket Gru 02, 2010 16:58

Oj,kaip klysti,zmogau..o ir nelabai sugebi pagrist savo postringavimus... bi tik rasinet..

p.s senai jau norejos nustot atsakinet (bergzdzias reikalas),tik nenoriu tau suteikt garbes,galvot kad neturiu ka pridurt ;) ir paskui sulaukt tokio komentaro,kuri adresavai Vyteliui... nelabai ispruses pasisakymas,bet....
Daima

Standartinė mina » Ket Gru 02, 2010 18:44

Phase1, o ka darysi, jei, tarkim, tavo dukte uzaugusi atsives i namus drauge (o ne drauga), kuria pristatys tau, kaip savo mylima zmogu: isvarysi is namu, uzdarysi i psichuske (juk pats rasai, kad tai liga), ar, susitaikysi su likimu ir ,tiesiog palinkesi jai laimes??? Cia taip, pamastymui.
mina

Standartinė siletyv » Ket Gru 02, 2010 18:45

Kiekvienas Phases1 postas trenkia kazkokiais nuodais.Vien per ji nesinori daugiau siam forume bendrauti.Supranta ta tema jis ,ar nesupranta ,vistiek kisa savo "trigrasi".Vietos forume yra ,tegu reiskiasi -atsibos adminui ir uzblokuos.
Yra tokia kategorija zmoniu ,kuriems viskas blogai ,viskas nepatinka -tik jie patys tai be "greiko "ir patys protingiausi.
Sekmes tau Phase .
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Andraika » Ket Gru 02, 2010 19:12

mina rašė:Phase1, o ka darysi, jei, tarkim, tavo dukte uzaugusi atsives i namus drauge (o ne drauga), kuria pristatys tau, kaip savo mylima zmogu: isvarysi is namu, uzdarysi i psichuske (juk pats rasai, kad tai liga), ar, susitaikysi su likimu ir ,tiesiog palinkesi jai laimes??? Cia taip, pamastymui.

nebeiškenčiau :)
Mina, o jei, neduokdie, tavo vaikas gimtų su Dauno sindromu (tpfu tpfu nelinkiu)- eitum su plakatu mostaguot, kad jis normalus?..Ar vytum iš namų?..Ar priimtum tai kaip ligą?..
Čia irgi šiaip, pamąstymui.

P.S. Nesipilstykim šūdais vienas ant kito, visvien iš to naudos jokios, o banint nesinori. Ir taip nuotaikos nėr dėl pilietybės įstatymo.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Phase1 » Ket Gru 02, 2010 19:17

siletyv » Ket Gru 02, 2010 17:45
Yra tokia kategorija zmoniu ,kuriems viskas blogai ,viskas nepatinka -tik jie patys tai be "greiko "ir patys protingiausi.

O tu pats,pries rasydamas, i save pasiziurejai? Ant Lietuvos tiek privares,ir nesamoniu.Paskutine sapalione apie sunis kazkas buvo,kiek pamenu. Kai gavai irodymu,kad kliedeji tai nutilai menesiui... Ir kodel del manes nesinori forume logintis,kad ant zemes nuleidziu ir pazeminu? Nesikelk. O dabar antausi gauni,nes savo trigrasi,kaip pats sakai,kisi ne vietoj.

mina » Ket Gru 02, 2010 17:44
Phase1, o ka darysi, jei, tarkim, tavo dukte uzaugusi atsives i namus drauge (o ne drauga), kuria pristatys tau, kaip savo mylima zmogu: isvarysi is namu, uzdarysi i psichuske (juk pats rasai, kad tai liga), ar, susitaikysi su likimu ir ,tiesiog palinkesi jai laimes??? Cia taip, pamastymui.

As apie tai nemastau. Bet jei jau paklausei... Kaltinsiu save,kad blogai auklejau ir priziurejau. Ir kodel i psichuske? Jei liga tai is kart i psichuske,kibo,ten visas ligas gydo. Ieskociau iseiciu. Kad jau parsivestu tai nereiskia,kad taip ir turetu buti. Prades narkotikus kalotis tai ir su tuo susitaikyt ir priimt kokia yra? Ar jau i psichuske. Cia,irgi,pamastymui.
Visu pirma,nesuprantu kitu,heteroseksualu,poziurio,kad homoseksualai yra normalu. As,net,nematau apie ka cia diskutuot.

Daima » Ket Gru 02, 2010 15:58
p.s senai jau norejos nustot atsakinet (bergzdzias reikalas),tik nenoriu tau suteikt garbes,galvot kad neturiu ka pridurt ;) ir paskui sulaukt tokio komentaro,kuri adresavai Vyteliui... nelabai ispruses pasisakymas,bet....

Matai,yra skirtumas kai Siletyv is niekur nieko ikisa savo "trigrasi",apkaltina spamu,o paskui gaves malku nutyla ir kai zmogus tik uzvedi tema,net,ir nelabai reikalinga,mano manymu. Va dabar as jau viska pasakiau ir,kad negalvotum,kad tave apkaltinsiu tai jau as dabar patylesiu. Sekmes.
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė Phase1 » Ket Gru 02, 2010 19:19

Oj,sorry,Andraika,nepamaciau,kad per ta laika parasei,net nesupratau is virtuves grizes kodel mano posmas neissisiunte tai is naujo siunciau. Bet nebetrinsiu.
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė Daima » Ket Gru 02, 2010 21:45

[quote="Andraika"][quote="mina"]Phase1, o ka darysi, jei, tarkim, tavo dukte uzaugusi atsives i namus drauge (o ne drauga), kuria pristatys tau, kaip savo mylima zmogu: isvarysi is namu, uzdarysi i psichuske (juk pats rasai, kad tai liga), ar, susitaikysi su likimu ir ,tiesiog palinkesi jai laimes??? Cia taip, pamastymui.[/quote]

nebeiškenčiau :)
Mina, o jei, neduokdie, tavo vaikas gimtų su Dauno sindromu (tpfu tpfu nelinkiu)- eitum su plakatu mostaguot, kad jis normalus?..Ar vytum iš namų?..Ar priimtum tai kaip ligą?..
Čia irgi šiaip, pamąstymui.

P.S. Nesipilstykim šūdais vienas ant kito, visvien iš to naudos jokios, o banint nesinori. Ir taip nuotaikos nėr dėl pilietybės įstatymo.[/quote]

Niekas cia niekuo nesipilsto,tik nervina,kad nesugeba zmoniskai diskutuot.Antras zmogus(sitoj diskusijoj) sako,kad tai yra liga,tai pasakykit bent vienas kaip ta liga gydyt??Kurioj gydymo istaigoj tokias proceduras atlieka??
Kaip buvo paminetas Dauno sindromas,aisku,nemosikuoja niekas jokiais plakatais,bet paziurekit ir i tolerancija,visokiausias negalias turintiems zmogeliams!!Pagal jus irgi turbut reiktu uzdaryt juos i atitinkamas institucijas ir kad liaudis tokiu nematytu?!!Nes jie juk irgi nera tokie kaip mes!!!
Ar ne per ilgai gyvenot sovietiniuose spastuose?A?Kai butent tokiu zmoniu ir "nesimate" visuomenej,ale nebuvo..kaip ir tu paciu geju....
Ir sneket,kad cia saugot vaikus,nuo geju,kad neprisiziuretu ko nereikia..... net nesitiki,kad normalus,suauge zmones taip masto :?

p.s sutinku su jumis ,kai kalba pasisuka apie vaikus,ivaikinima ir t.t Esu pries.
Paskutinį kartą redagavo Daima Pen Gru 03, 2010 00:26. Iš viso redaguota 1 kartą.
Daima

Standartinė Andraika » Ket Gru 02, 2010 22:07

Ar ne per ilgai gyvenot sovietiniuose spastuose?A?Kai butent tokiu zmoniu ir nesimate visuomenej,ale nebuvo..kaip ir tu paciu geju....
Ir sneket,kad cia saugot vaikus,nuo geju,kad neprisiziuretu ko nereikia..... net nesitiki,kad normalus,suauge zmones taip masto :?

pagal mane- ne, nereiktų nei nieko niekur uždaryt, nei gydyt. anomalija ir tiek, kuri buvo, yra ir liks anomalija.

situacija tokia- išeinu, tarkim, į Plungės centrinę gatvę ir imu visiem kibt į atlapus, aiškindamas, kad aš heteroseksualus, bet lygiai toks pat, kaip ir jie, kad aš ne ligonis, kad fainas, kad nu tiesiog kaip visi. Ir taip darau kasdien, priklijuoju savo plakatą, einu vakare į vietinį radijų kalbėt, kaip mane išmetė iš darbo, dėl to kad heteroseksualus, eičiau ir eičiau agituot į gatvę, gavęs maišą agitacinio EU pinigo, plyšaučiau atsistojęs, ir pykšt kažkas neapsikentęs mane priluptų. Tai tau klausimas- ar gaučiau per ausį už įkyrumą ar už tai, kad aš heteroseksualus?
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

AnkstesnisKitas

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių