ID kortele

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Re: ID kortele

Standartinė gintare25 » Šeš Lap 06, 2010 13:27

as sakau, kad nereikia ID kortles, nes kazkas sako, kad neduoda saskaitos be ID korteles, tai as ir sakau, kad jos neturiu bet man dave! niekas nekalbejo apie kitus dokumentus, as veliau pati parasiau, kad gal prase personnumerio o ne ID numerio!
SVEIKI
gintare25

Standartinė bill » Šeš Lap 06, 2010 20:50

atsiprasau uz durna klausima , bet kas per daiktas tas ID numeris ? :roll:
Vartotojo avataras
bill

Standartinė gintare25 » Šeš Lap 06, 2010 21:44

gal tiesiog personnumeris pavadintas ID numeriu... :roll:
SVEIKI
gintare25

Standartinė siletyv » Šeš Lap 06, 2010 22:17

Jus vel maisot ID su personnumeriu.ID tai tas pats kaip lietuviska kortele arba pasas.O be personnumerio saskaitos neatidaro.O jei turi personnumeri,tai tinka ir lietuviska kortele(nors kituose bankuose praso butinai paso).Aplamai ta ID svediska niekam nereikalinga ,visur tinka lietuviska.O jei turit vairuotojo pazymejima ,tai geriausia pasikeist i svediska-bus pati geriausia ID kortele.As ,asmeniskai, kur tik nueinu ir reikia patvirtint mano asmenybe-visur praso "körkort".Ir niekur nepaprase paso ar dar ko kio kito dokumento.Ir atkreipkit demesi-visi svedai visur pateikia savo "körkort".
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė bill » Sek Lap 07, 2010 00:43

pabandyk su lietuvisku pasu atsiimt svediska körkort, linkiu sekmes :pray:
Vartotojo avataras
bill

Standartinė siletyv » Sek Lap 07, 2010 08:14

Tai kaip tik su lietuviskais pasais mes ir pasiemem "körkort" abu su zmona,As pries tris metus ,o zmona pries menesi su trupuciu.Ir nebuvo jokiu problemu.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė bill » Sek Lap 07, 2010 09:29

netikiu Vytai , tik svediski ID pripazystami Svedijos paste. tik ten teises ir atsiimsi ir tik asmeniskai, pats ne karta maciau kaip zmones buvo siunciami pirma svediska ID pasidaryt nes sistema negali kitaip uzregistruot asmens kuris atsiima dokumenta, ir ne kokie tai jugoslavai , o islandai , danai ... na nebent tau isimti padare :confusion-confused: bet siaip tai kaip pats sakei teises yra asmens ID dokumentas, ir ji atiduoda tik su pripazintu valstybes dokumentu irodanciu kas tu toks . Ta pati ID kortele, ja gali pasidaryt tik su nauju LT pasu, su integruotu mikrocipu, jei neturi laiduojancio uz tave, ir tai uztrunka iki 3 men.
Vartotojo avataras
bill

Standartinė siletyv » Sek Lap 07, 2010 18:39

Na as viska pasidariau su lietuvisku pasu,ir dar zaliu,senu.Ir neturejau jokiu problemu ir nebuvau jokia isimtis-jokio blato ar pazystamu.Manau cia daug priklauso nuo darbuotojo-Malmej dukrai irgi nenorejo atiduot siuntinio is Lietuvos paste su lietuvisku pasu,bet po ilgu gincu atidave.
Draugas atsidarinejo saskaita banke(swedbank)-as padejau del susikalbejimo truputi jam.Jis turejo lietuviska kortele ,o pasas buvo pasibaiges (ir jau skylutes isdurtos jame)tai pasakem ,kad dabar Lietuvoje vietoj paso isduoda korteles ir viskas buvo OK.
siletyv

Standartinė edmundasb » Ant Lap 09, 2010 07:30

Jus man paaiskinkit ,durniui, kas tai yra ID...? ID Airijoj, pvz, yra dokumentas , patvirtinantis asmens tapatybe. Tai gali buti pasas, arba teises (turi buti su foto).
Kas tai yra svediska ID kortele ?
Del personnumberio tai aisku.
Pas mus banke saskaitos irgi taip pat paprastai atejes neatsidarysi. Cia praso tik vieno dalyko - adreso petvirtinimo.
Tai gali buti saskaita ua elektra tavo vardu, uz dujas ar oz telefona.
Vartotojo avataras
edmundasb

Standartinė bill » Ant Lap 09, 2010 09:25

edmundasb rašė:Jus man paaiskinkit ,durniui, kas tai yra ID...? ID Airijoj, pvz, yra dokumentas , patvirtinantis asmens tapatybe. Tai gali buti pasas, arba teises (turi buti su foto).
Kas tai yra svediska ID kortele ?
Del personnumberio tai aisku.
Pas mus banke saskaitos irgi taip pat paprastai atejes neatsidarysi. Cia praso tik vieno dalyko - adreso petvirtinimo.
Tai gali buti saskaita ua elektra tavo vardu, uz dujas ar oz telefona.

ID kortele tai asmens tapatybe irodantis dokumentas , ne visi juk turi svediskus pasus ar vairuotojo pazymejima , o asmeni kazkaip irodyt zmogui tai reikia kai kada.
Vartotojo avataras
bill

Standartinė Phase1 » Ant Lap 09, 2010 23:09

As banke saskaita atsidariau su lietuvisku zaliu pasu,darbo sutartim ir laikinu personnumeriu. Kiek atmintis panesa tai parduotuvej visada girdedavau,kad praso,o ir manes prasydavo,-legitimation,o ne körkort. Ir kuom skirias zmogaus identifikavimo numeris nuo asmens kodo?! Tas pats S tik kitoj rankoj. Ir butent zmogaus identifikavimo nr,o ne jo identifikavimo korteles.
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė Sandrrra5 » Ant Lap 30, 2010 00:48

As atsidariau Nordea banke saskaita pries kelias dienas, tik su PN tikru, paprase lapo is Skatverketo. Ten yra adresas. Da savo paso ar lietuviskos tapatybes korteles reikejo, kad pamatytu veiduka. Paklause,aisku kam man jos reik, sakau vyras dirba, o gal jis nores man pinigu pervesti. Juokes. Beje, VISA ir internetines bankininkystes nedave, sake, kad kai inesti bus pinigai i mano saskaita, tada galesiu ateit ir uzsisakyt, tai ryt jau eisiu. Buvau ir i Swedbanka nuejus, ta pati sakiau, be ID korteles net i kalbas nejo darbuotojas. Na, tai pagalvojau, jei atvaziuoja zmogus tik neilgam pinigeliu uzsidirbt, tai kam ta ID, jei dar ja pasigamint kainuoja. Visai tinkamas Nordea variantas.
Sandrrra5

Standartinė Edgaras » Ant Lap 30, 2010 02:09

Turiu svediska id ( aisku nordeja banke darytas pries pusantru metu ) ir visur asja naudoju, policijai sustabdzius ar seip belekur, ir net nuejau i swedbanka sunordejos ID ir be problemu atidare saskaita ( turiu ir nordejoj ir swedbanke ) swedbanke iskart gavau VISA kortele.internetine bankininkyste(kazkoki tai aparaciuka su skaiciais :D ) ir problmu nera. nes joje raso personnumeri varda pavarde ir t.t.
Edgaras

Standartinė virgum » Ant Lap 30, 2010 09:45

Na mes visdelto turejom vaziuot uzsisakyt ID kortele sumoket 400sek ir daba laukiam kol atsius pastu, nes visi bankai kaip susitare prase ID korteles :grin: , nu asiku man cia yra nesamone kad saskaita banke atsidaryt reik jiems ID svediskos, bet kaip sakant gyveni ju salyje ir soki pagal ju dudele :grin:
virgum

Standartinė Andraika » Ant Lap 30, 2010 10:07

tai nebedavok- tos ID korteles visvien butu prireike anksciau ar veliau
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

AnkstesnisKitas

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių