diskusijos

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Re: diskusijos

Standartinė funkyte » Ant Spa 19, 2010 00:51

Kad gali neleist mokslu baigt aš nesiginčiju,nes nežinau, bet kas liečia mokymąsi, tai sakau kad draugė mokosi nuo rugp. galo ar rugsėjo (nu kada jie čia prasideda), ir prieš kelias dienas gavo iš skatverketo numeri su 4 nuliais gale, nes tipo neparodė pajamų,nors gyvena su draugu kuris viska turi. Tai kaip čia jai baigsis nežinau. O man kai užpildžiau prašymą, sakė lauk sausio mėn,kai prasidės naujas pusmetis, nes per vėlai užsirašiau, bet dėl numerio jokių pretenzijų nereiškė,klausė tik "turi leidima gyventi Švedijoje? - sakau NE, bet ketini jį gauti? - TAIP" nu i vsio, viskas tuom ir baigėsi.
Gal tikrai čia nuo komunos priklauso, nžn, bet kad panikė kožna dieną sėdi paskaitose - tai faktas. :whistle:
funkyte

Standartinė Andraika » Ant Spa 19, 2010 06:42

tai gali būt, kad čia kaip su teisėm Lietuvoj variantas- jei kitur deklaruota gyvenama vieta- niekas nedraudžia mokytis, vat kai ateina egzamino laikas- tada ir gauni prirūkyt, ba valstybiniuose registruose kompiuterinėj sistemoj tavęs tiesiog nėra..
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė funkyte » Šeš Vas 05, 2011 13:55

Kažkur buvau rašius anksčiau dėl banko korteliu, tik neradau tos temos tai rašau čia.
Čia konkrečiai apie banko darbuotojus, rašiau kad nesuteikia internetinės bankininkystės bankas, nors kortelę vargais negalais išdavė. Tai va pirmadienį ėjau susimokėt už nuomą, o banko darbuotojas ir sako man, jeigu esat banko kliente, galit gaut internetinę bankininkystę, ir taip jums nereikes papildomai moket 50 kr kiekvieną kart, aš sakau, norėčiau, po keleto min gavau ir pultelį ir kas priklauso su lietuvišku asmens dokumentu, kai prieš kokį mėnesį pas skirtingus darbuotojus prašydama ,gaudavau tą patį atsakymą, turite turėti švedišką ID, tokios taisyklės.
Nu darbuotojai tai neturiu žodžių - iš pradžių neduoda, kad nepažeistų taisyklių, db pats pasiūlė ir dar tas pats, pas kurį gal buvau prašius 2 kartus.
Čia pasidalit norėjau patirtim,jei kam idomu.
funkyte

Standartinė siletyv » Šeš Vas 05, 2011 18:30

Va kai i tavo saskaita pradejo eit pinigai ,tai ir dave.Tusciai kortelei neduoda internetines paslaugos.O pastaruoju metu net korteles neduoda atidarius saskaita,kol nera iplauku.Cia visada ir visur taip yra .
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė sauliuskmk » Šeš Vas 05, 2011 20:17

labas Funkyte,norejau pasiteirauti,ar tu turi PN?Ar banke galima atsidaryti saskaita,neturint PN,bet jiems pasiulius kad pervesiu is LT banko koki 50-100 tks SEK.,o gal jie dar pasiulys PN(gal laikina).
Vartotojo avataras
sauliuskmk

Standartinė funkyte » Šeš Vas 05, 2011 21:48

Aha turiu PN. O cia tai nezinau tokiu variantu,esu ant to zalia. Reiketu pasiteiraut senesniu gyventoju, kad cia tie darbuotojai kai kurie toki gryba pjauna, kad neduok dieve.
Siletyv- man ta bankininkyste pasiule jis nemates ar pas mane yra iplauku saskaitoj,nes lapelis buto tai ne ant manes. Jis pirma pasiule, po to as jam daviau savo personnumeri ir tada lapa kazkoki atspausdino ir isdave. Tos iplaukos cia nepriciom, cia tiesiog net nezinau kaip pavadint, nustebino.....
funkyte

Standartinė sauliuskmk » Šeš Vas 05, 2011 23:50

Aciu ir uz tiek,reiks kada paciam i koki banka uzvaziuot,pasiteirauti.Vis snekinu savo sefa,kad jis padarytu man ta PN,bet nulis,reiks paciam,nes jau uzkniso ju tas stabdiskai letas veikimas(apie svedus).Gal kas pasiulys kokie bankai normalesni.Bent jau LT as turiu sask Dnb NORD.
Vartotojo avataras
sauliuskmk

Standartinė siletyv » Sek Vas 06, 2011 08:10

Sauliau,del PN tai jie ne leti-paprascaiusiai jiems jau tie emigrantai per gerkle lenda.Tuo labiau ,kad kai turi PN ,tai igyji ir teisiu truputi,o ne tik pareigu.O ar svedams to reikia?
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė sauliuskmk » Sek Vas 06, 2011 10:37

Taip Vytai,as su tuo pilnai sutinku,visose salyse juk tas pats,del imigrantu.As jau buvau pradejes tvarkytis PN,manes prase kad atnesciau popieriukus irodancius mano pajamas,po to man biski su Norvegija susuko galva,buvo pasiulymas,taip ir nebenuejau i skatteverket'a.Na reiks vel kelti sparnus i skata.Tik tas nepatinka mano sefui,nes idarbintas esu pagal Kommanditbolaget forma ir mokescius moku LT,bet norisi visdelto tvirtintis cia.Nesinori per daug bartis su dabartiniu sefu kol neturiu is ko rinktis.
Vartotojo avataras
sauliuskmk

Ankstesnis

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: MSN [Bot] ir 6 svečių