Paplepam

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Re: Paplepam

Standartinė Aldona Nilsson » Pen Lie 31, 2009 09:50

devoox rašė:
lcj rašė:Man tai nera skirtumo ,is kur plaukti is Stockholmo ar is Karlshamno.Nesupratau ,kodel tiek daug keliauja i Lietuva is Karlshamno, kai Stockholmo keltas daug pigesnis.Dabar zinau.Keleiviai tai visur vienodi.Geriausiai, tai parodo TV5 serialas "Färjan" ,nieko nesiskiria nuo kelto plaukiancio i Lietuva.

Is Stokholmo yra keltas i Klaipeda??? Nuo kada?

Kazkada buvo, bet iki to Stockholmo man dar 600 km, o iki Karlshamno - 160 km.
Jei negali keisti situacijos, keisk poziuri i ja!
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Aldona Nilsson

Standartinė Virga » Pen Lie 31, 2009 14:59

Tai butent kad kilometru skirtumas ir apsprendzia. Alternatyvu nedaug, arba tiksliau ,nera. Gyventume kokiam Jönköpinge ar Gtbg tai rinktis galima butu kitaip. Is Norvegijos zmones grizta visaip, ir per Estija ir per Latvija ir per Svedija. Manau, renkasi trumpiausia kelia, jei gyvena pvz kokioj Silutej ar Jurbarke, tai Klaipeda kaip ir geriausias variantas. Isriedejai is kelto ir jau uz geros valandos pas mama cepelinus raitai. :chores-utensils:
Man asmeniskai nepatinka keltas is Karlshamno del keleto priezasciu. Viena is ju,kad nezmoniskai isbrango per tuos 7 metus, o servisas del to ne kiek nepagerejo, net sakyciau pablogejo. Pernai teko plaukt net 3 kartus, kiekviena karta teko eit aiskintis del kokiu nors nesamoniu, pvz del neisvalyto kluziko.Man prabangos nereikia, noreciau tik kad nebutu klozetas aptaskuotas seno siusiuku ir neaplipes atsiprasau, kusplaukiais. Kitakart nakti teko susalt i raga, nes kondicionierius isteriskai pute vesu ora ir kajutej tikrai buvo ne daugiau 16 laipsniu. Dar tek susidurt su baisiai nemandagiu barmenu, kuris susiko nuotaika. Ir dar visokiu nemaloniu smulkmenu galeciau prirasyt uz ka nemegstu to kelto.
Vartotojo avataras
Virga

Standartinė Aldona Nilsson » Pen Lie 31, 2009 15:14

Ir man nelabai tas keltas prie dushios, bet ka padarysi, jei nera is ko rinktis. :roll:
Dabar vietoje Kauno kursuoja Lisco Optima. Neteko dar su juo plaukti. Gal padoresnis? :roll:
Jei negali keisti situacijos, keisk poziuri i ja!
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Aldona Nilsson

Standartinė Pusle » Pen Lie 31, 2009 15:15

Lsj-ko tu nesupranti?Mes i LT vaz per Karlh,o ne per Stkh ,todel,kad visu pirma - kelione trumpesne 150km, negu iki Stokholmo ir dar todel,kad gyvenam Klaipedoje.Jeigu keliautumem GTB-STH-RYGA-KL marsrutu i LT,butu gal ne visai protinga ir ne ka sutaupytumem.As isivaizduoju,kad ir kiti turi (nelabai yra is ko rinktis) savu priezasciu naudotis KARLSH keltais :confusion-confused: .
Pusle

Standartinė Virga » Pen Lie 31, 2009 15:22

Ai, dar prisiminiau, kadlabai suprastejo kelto apsaugininkai per tuos visus metus. Anksciiau saugodavo Falcai, tai budavo normalus tie apsaugininkai,nes matyt kazkokia atranka budavo, o dabar susidare vaizdas kad priima bet koki balvona, by tik kumscius apvalainus turetu.
Teko stebet kaip toks apsaugininkas "saugojo" pardaveja parduotuvej nuo tulo keleivio, kuris pasmaikstavo tai pardavejai. Buvo nemalonu klausytis jo kapoto zargono ,prismaigstyto keiksmu.
Tokios smulkmenos nepakelia nuotaikos, o kai tenka tam kelte praleist daug valandu, tai susidaro negatyvi nuomone.
Vartotojo avataras
Virga

Standartinė Andraika » Pen Lie 31, 2009 15:45

aš keliskart plaukiau tuo Optima. visai nieko keltas, nors buvau girdėjęs būrų bambėjimą, kad lievas. bet lievas turbūt todėl, kad sėdimos vietos sunumeruotos ir pirmas atkuduliavęs neišsikėtosi per visas geriausias ir kad ten langų ar tv nėr. O šiaip, jei tas neaktualu- keltas kaip keltas, dar mažiau nutriušęs, nei senieji.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė bill » Pen Lie 31, 2009 17:53

man "Optimoj" nepatiko anksti dusai , vos apsisuki ,duso galvute laikilyje nesilaiko , nes netinka ,matyt pakeista , bet nepritaikyta, uzknisancios smulkmenos ... na dar kad nera dvivieciu kajuciu , nors ir uzsisakai dviviete , gauni keturviete , rades keturias lovas aisku issigasti , eini aiskintis , pasirodo viskas tvarkoj , nieks daugiau ten nenakvos , tiesiog nera kitokiu kajuciu :grin:
Vartotojo avataras
bill

Standartinė Virga » Šeš Rgp 01, 2009 00:06

[quote="bill"]man "Optimoj" nepatiko anksti dusai , vos apsisuki ,duso galvute laikilyje nesilaiko , nes netinka ,matyt pakeista , bet nepritaikyta,/quote]
Kazkodel nuosirdziai tikiu,kad kokie 95% keleiviu ryte i dusa neina, na gal 90%, o kelto aministracija tai zino,nes tos palydoves kur palydi link kajuciu jas tvarko ir mato realia situacija kokie dusai palikti ryte. Sausi. Manau, kad tai buvo isvis ne prioritetas ne tik perkant kelta, bet ir keiciant tas galvutes ar laikiklius. Papigiaiskas kokias uzmete ir vsio. :lol: :lol:
Idomu dar, koks procentas keleiviu su rubais pramiega susiriete embriono pozoj nebevaliodami nusiredyt :lol: :lol: :lol:
Vartotojo avataras
Virga

Standartinė Andraika » Šeš Rgp 01, 2009 08:00

tai koks % su rūbais- pačių kelevių reikalas, ale vat kai ryte eini pro kitas paliktas atvirom durim kajutes- tai toks įspūdis, kad ten dramblių banda bėgiojo ar koks priešlėktuvinis sviedinys sprogo. Nabagės valytojos. O dėl prichaltūrintų smulkmenų lietuvių kaltint negalim- keltai gi daniški.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė bill » Šeš Rgp 01, 2009 09:18

keltas daniskas aisku , tik administracija lietuviska( na bent kalba lietuviskai) , jie gi ten tvarkosi , turi koki vietini plumberi Lionia , tas ir daro tokius stebuklus ... danai apie tai ko gero ir nezino ...
Vartotojo avataras
bill

Standartinė Andraika » Šeš Rgp 01, 2009 10:23

personalas tai, sakyčiau, daugiau net rusiškas...
ir apie pamirštus kajutėse daiktus reikia pamiršt- paliko draugas fotiką- ir s kancami- kaip į vandenį- nieks nieko nežino, nieks nieko negirdėjo. Man yra iš atviro džipo naujus batus su visa dėže nudžiovę. Čia kai niekam nevalia į denį nusileist- aišku, patys saugotojai ir nukosėjo.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė bill » Šeš Rgp 01, 2009 12:05

na jo , teko man girdet irgi istoriju , kaip apsauga girtus palydi iki kajuciu , ryte tie jau neberanda piniginiu , niekam ir nepasiskusi ... nors man tfu, tfu, tfu kol kas nieko tokio nenutiko iki siol ...
Vartotojo avataras
bill

Standartinė Andraika » Šeš Rgp 01, 2009 12:08

tai buvo, kad apsauga girtą iki kajutės parlydėjo, bet nieko nepavogė? :mrgreen:
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė bill » Šeš Rgp 01, 2009 12:29

na dar kol kas nereikejo lydet :mrgreen:
Vartotojo avataras
bill

Standartinė Phase1 » Ket Rgs 24, 2009 16:18

Tai keltuose dirba klaipedieciai,o Klaipeda-vokieciu krastas,uztai ir okupavo rusai,kuriems veliau teko lietuvintis... :whistle:
Tautu draugyste:Daniijos keltuose dirba Rusijos vokieciai,prieme Lietuvos pilietybe :clap:
Vartotojo avataras
Phase1

AnkstesnisKitas

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias