Paplepam

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Re: Paplepam

Standartinė Aldona Nilsson » Ant Lie 28, 2009 08:49

Na, man cia Landskronoje, ju neteko matyti, bet as ir nevaikstau rytais po miesteli, vaziuoju i darba ryte ir griztu po darbo namo masina.
Ko gero, ir cia yra tu besislapinanciu ir begerianciu pijokeliu, islaikomu mokesciu moketoju. :(
Jei negali keisti situacijos, keisk poziuri i ja!
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Aldona Nilsson

Standartinė Andraika » Ant Lie 28, 2009 09:34

kožnam mieste yra tam tikras kiekis, besitrinančių artimiausiam nuo SBolageto parkely. ir mūsų mieste yra kokie 6 pijokai ir du ar trys etatiniai bomžai. Procentaliai lyginant su Marijos žeme- sterilu :chores-vacuum:
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Aldona Nilsson » Ant Lie 28, 2009 09:36

Andraika rašė:kožnam mieste yra tam tikras kiekis, besitrinančių artimiausiam nuo SBolageto parkely. ir mūsų mieste yra kokie 6 pijokai ir du ar trys etatiniai bomžai. Procentaliai lyginant su Marijos žeme- sterilu :chores-vacuum:

O nuo kada Systembolagetas atsidaro? Nu gal ne nuo 6 ryto... :lol:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Aldona Nilsson

Standartinė Andraika » Ant Lie 28, 2009 10:14

nu tau pačiai geriau žinot, kada pas jumi atsidaro :hand: aš nelabai žinau, kada ir čia pas mumi atsidaro :think: nu kad ne 6 ryto tai tikrai. bet čia pijokai bent neįkyrūs ir neagresyvūs- atsiminiau nutikimą- ėjom kažkada naktį namo iš centro ir kokia tai girta kompanija ėmė mum kažką rėkaliot ir mojuot rankom iš balkono- švediškai nemokėjau tada, tai susiraukęs nupėdinau artyn- įsivaizdavau, kad prisikabinėja- o ten kompanija kažką šventė, užpirkus alaus- tai tiesiog norėjo pavaišint ir išmetė kažkiek skarbonkių per balkoną :) Lietuvoj gi į galvą paleistų, gerai, jei tuščią...
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Aldona Nilsson » Ant Lie 28, 2009 10:35

Andraika rašė:nu tau pačiai geriau žinot, kada pas jumi atsidaro :hand: aš nelabai žinau, kada ir čia pas mumi atsidaro :think: nu kad ne 6 ryto tai tikrai. bet čia pijokai bent neįkyrūs ir neagresyvūs- atsiminiau nutikimą- ėjom kažkada naktį namo iš centro ir kokia tai girta kompanija ėmė mum kažką rėkaliot ir mojuot rankom iš balkono- švediškai nemokėjau tada, tai susiraukęs nupėdinau artyn- įsivaizdavau, kad prisikabinėja- o ten kompanija kažką šventė, užpirkus alaus- tai tiesiog norėjo pavaišint ir išmetė kažkiek skarbonkių per balkoną :) Lietuvoj gi į galvą paleistų, gerai, jei tuščią...

Na jau pilnos tai tikrai nemestu Lietuvoje. :lol:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Aldona Nilsson

Standartinė bill » Ant Lie 28, 2009 14:35

atsiminiau nutikimą- ėjom kažkada naktį namo iš centro ir kokia tai girta kompanija ėmė mum kažką rėkaliot ir mojuot rankom iš balkono- švediškai nemokėjau tada, tai susiraukęs nupėdinau artyn- įsivaizdavau, kad prisikabinėja- o ten kompanija kažką šventė, užpirkus alaus- tai tiesiog norėjo pavaišint ir išmetė kažkiek skarbonkių per balkoną Lietuvoj gi į galvą paleistų, gerai, jei tuščią...

jo, dangus zaliai nusidazys kol svedas ka alum vaisins , nebnt visiskai girtas , pazystami ir tie niekada nestato net pries tai pavaisinti , o cia visai svetima kompanija , painioji kazka , nera cia tokios mados :angry-tappingfoot:
Vartotojo avataras
bill

Standartinė Andraika » Ant Lie 28, 2009 15:33

reiškia- prastoj vietoj gyveni :sad-bored:
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Edgaras » Ant Lie 28, 2009 15:48

Ira ir normaliu svedu,kurie ir pavaisins,ir pastatys ir pasakys kad draugas esi, nereik sakyti kad visi toki blogi,cia panasiai kaip sakytu VISI LIETUVIAI VAGYS IR PANASIAI, nors istikro ira ir Lietuviu normaliu.
Kiek pazystu svedu,tai is to burio,gal kokia 5 ira kantuzyti,o visi normalus,ir i pahodus kai islekiam tai ne tik sau prisiperka ir geria,bet ant stalo padeda ....
Edgaras

Standartinė bill » Ant Lie 28, 2009 16:39

gyvenu kur gyvenu , vieta man patinka, jau 12 metu cia , zinau madas ir ju buda , nepeikiu ju , tiesiog nepriimta cia kazka vaisint is salies , tai ir sakau ... ne karta bare esu pastates , reakcija buvo nustebes snukis jei tai svedas ,ir jokiu adekvaciu veiksmu, jei kas man states , tai tik ne sitoje salyje gimes ... nekalbu apie lietuvius cia as ju visai beveik nepazystu ...
pamenu pats pirmas mano vakarelis su svedais mane nustebino , kai sveciai atsinese buteli , po vakarelio kas neisgerta atgal susipyle ir namo issinese , man tai nematytas sykstumas tada pasirode , na dabar jau niekas nebestebina, tiesiog jie taip priprate ir tiek :grin:
Vartotojo avataras
bill

Standartinė Andraika » Ant Lie 28, 2009 18:12

na, po barus aš nevaikštau, ba ten ir patys švedai kaip bomžai- prisigeria namie, tada ateina apkiautę ir visą vakarą laižo tą patį bokalą. O motosusibūrimuose kuo draugiškiausiai vieni kitiem stato ir vaišina be problemų. Ir mūsų, va kaimynai nustebino- atvyko pas mane vienąkart šūsnis baikerių pernakvot- tai kaimynas tiesiog šeip sau per tvorą padavė 3 bonkas vietinio šnapso- susipažint su gėrimais vietiniais. Nors nei labai bendraujam, nei ką. Kita kaimynė kažkada šiaip pavaišino vyno buteliu. Viskas čia tvarkoj.
Va savaitgalį draugas atvažinėjo, tai nuvažiavo pas kokį tai švedą pakeliui alaus dėžės, ba anas Danijon dažnai važinėja. Tai net pinigų neėmė- "ai" sako "tu ir taip man atveži lietuviško alaus prie progos, tai vaišinu". Kaip pats save pristatysi, taip aplinkiniai ir žiūrės. Aišku, nagų yra visur. Va, girdėjau istoriją, kaip gėrė lietuviška kompanija šnapsą- vienas buvo negeriantis, bet vistiek nachaliavu ėmė ir sau bonkon tas stopkes pylė. Ir prisipylė pilną bonką. O geriantiem pritrūko. Tai jis tą bonką dar jiem sugebėjo ir parduot. Ot čia tai verslininko gyslelė... :scared-shocked:
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė bill » Ant Lie 28, 2009 19:48

na gal tikrai blogoj ietoj gyvenu :grin: , as cia kazkada su moteriske gyvenau vietine , gyvenom name , turejom suni , tas begiodamas kieme pamyzo ant kaimynu gyvatvores , tai tie atejo ir paprase kad mes ta gyvatvore nuplautumem :shock: , nors ten tada gyvenant tikrai , kas savo vietini garazini is pazystamu varydavo , pavaisindavo daznai :mrgreen: , na pigiai juk atsieidavo, kazkokia nauda jie is to irgi gaudavo ... siaip jau kuris laikas tame kaime nebegyvenu , miesto centre kitaip viskas , ir zmones kitokie aisku, jei cia girti ir uzkalbins tai tik savo jubiliejumi ar proga svest pasigirs, na tipo demesio jiem reikia ... vienintelis krtas kai nusigeriau uz dyka cia svedijoj , tai kai profsajungos mokejo :grin:
apie daniska alu vel linksma istorija , neseniai vaziavau is Lundo i Trelleborga , tai vaziavo tu alaus pirkeju autobusas , ir matyt bagazine buvo blogai uzdaryta , visas alus ziede besisukant isvirto i kelia, gaila fotika buvau palikes namie , liaudis surugusiais veidais rinko alaus skardines ir krove i salikele , kas vaziavo pro sali , pype ir juokesi :grin:
dabar vel , kas butu jei tokia laisve alkoholio pardavimui cia duotu kaip lietuvoje ? idomu kaip liaudis reaguotu :roll: rode gi vaizdelius svedai ne karta kas vyko suomijoj kai tenai panaikino sausa istatyma :character-oldtimer: sunku atspet kaip viskas vyktu :smile: o siaip Lt ir SE du skirtingi pasauliai , kai kam tik labiau pasiseke , bet tai nereiskia kad kitas del to blogesnis , neaisku kokia svedija butu , jei ju istorija butu kaip nors kitaip pasisukus ...
Vartotojo avataras
bill

Standartinė Andraika » Ant Lie 28, 2009 21:33

kas butu jei tokia laisve alkoholio pardavimui cia duotu kaip lietuvoje ?

oj, manau, kad vaizdelis būtų labai nekoks, bent jau pradžioj- švedai gi nemoka gert- įkala kelias skarbonkes myžalinio alaus ir jau šlitinėja. gerai tik, kad nėr agresijos- per kokį miesto festivalį, kai absoliuti dauguma girti- jokios agresijos niekur. O Lietuvoj tik ir dabok, ar bonka galvon neatskrieja...
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Aldona Nilsson » Tre Lie 29, 2009 08:58

Ir as pastebejau, kad svedai isgere neagresyvus, ramus kaip avineliai, o lietuviai tuoj pradeda dantimis griezti ir grasinti veinas kitam.
Idomu kodel? Gal viskas koduojama vaikyteje , kaip sako Froidas? :roll:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Aldona Nilsson

Standartinė Andraika » Tre Lie 29, 2009 09:31

nu sovietinis palikimas, ne kitaip.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Edgaras » Tre Lie 29, 2009 11:31

Svedai girti tik rekia vienas ant kito,ir is 1000 tik vienas susimusa...
ir jie musasi kaip moterys,is delnu viens kitam pliuukst pliaukst ir bega regdami POLICE ....
Edgaras

AnkstesnisKitas

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių