Apie Personnummer

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Re: Apie Personnummer

Standartinė doviliuw » Pen Spa 08, 2010 15:32

sveiki, turiu tokia problemele, man niekaip nesuteikia personal number, vis siuntineja laiskus su ivairiais klausimais, siuo metu turiu irodyt kad turiu pinigu. gal kas buvot susidure su panasia problema? noriu darbo ieskotis, bet visur kur nuvaziuoju reikalauja to numerio.
doviliuw

Standartinė sillwio » Šeš Spa 09, 2010 08:26

Tu perskaitei temą nuo pradžių?
sillwio

Standartinė doviliuw » Šeš Spa 09, 2010 10:10

perskaityt perskaiciau ir supratau, kad reikia laukti :doh: , bet vistiek nesuprantu kaip jiems irodyt kad as turiu is ko gyvent budama cia. :roll:
doviliuw

Standartinė Andraika » Šeš Spa 09, 2010 10:16

tai paprastai- parodyk, kad turi pinigų arba dokumentą, liudijantį apie pastovias pajamas.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Sandrrra5 » Ant Spa 12, 2010 05:40

Tu pinigu turi buti 200 000kr ir tai dar nelabai gali gaut, ras prie ko prisikabint. Reik darbo legalaus...
Sandrrra5

Standartinė Phase1 » Ant Spa 12, 2010 22:03

Tai kad ir parodysi babkes,kodel turetu duot a.k. ir tuo paciu socialines garantijas? As kad ir milijona turesiu,atvaziuosiu cia,gyvensiu is ju,o jei kas atsitiks sveikatai tai nuejes gausiu visa pagalba kaip kad ir kiti,kurie savo ruoztu moka mokescius,islaiko senolius ir pan. Nebent nusipirkt galetum,tada galetum sakyt,kad irgi,darei inasa i valstybes izda. :roll:
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė siletyv » Tre Spa 13, 2010 07:51

Tai personnumeris nesuteikia jokiu socialiniu garantiju.Jei cia nedirbsi,tai ir nebusi socialiai draustas ir niekas negydis taves nemokamai.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Phase1 » Tre Spa 13, 2010 10:17

Kaip nesuteikia? Nueik i poliklinika ir parodyk Lietuvos pasa,na ne tu gal,bet as pvz.,ir visai kita kai parodysiu svediska ID. Pats asmens kodas,gal,ir nesuteikia kaip pagrindas,bet jis yra kaip irodymas. As gi ir sakau:kas dirbo,mokejo mokescius tai ir gauna numeri ir garantijas. O jei bus taip,kad as kazkokiu mistiniu budu gavau Personnummer tai reiskia,kad Skatteverket sutiko su mano padetim. Gal,nelebai supratai ka as turejau omeny,norejau pasakyt,kad siaip sau tu numeriu niekas nedalina,net jei ir milijonu pries akis mosuosi. Gal jis, net,ne tavo,o pasiskolintas. O jei turi numerius tai faktas:kad ir kiek mazai tu butum imokejes mokesciu-socialines garantijas jau turi.
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė siletyv » Tre Spa 13, 2010 18:34

Phaze,tu vel neteisus.Personnumeris suteikiamas visam gyvenimui.Pav.tu padirbai cia metus-kitus,isvaziavai i Lietuva,o kai susirgai sugalvojai cia atvaziuot ir gydytis.Tai ,zinok,nieko nebus.Cia esi socialiai draustas KOL DIRBI ,arba ESI REGISTRUOTAS KAIP BEDARBIS.O tas trunka iki 10 menesiu.Po to tu esi niekas ,nors ir turi kokius nori personnumerius
angliskus,svediskus ar lietuviskus.
O suteikiamas ir be darbo sutarties,jei irodai kad kol susirasi darba turi pragyvenimui lesu.Kiek zinau ,reikia padeti i saskaita apie 85 000 kronu ne maziau kaip pusei metu( tipo,kad sekancia diena nenusiimtum)
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Phase1 » Ket Spa 14, 2010 10:57

Zmona niekur nedirbo ir nedirba jau 5 metai ir turi numerius ir i poliklinika vaiksto kaip ir visi kiti. Nera ne 1 kronos imokejus mokesciu. Viskas remiasi mano pajamom. Mano draugas atvaziavo,padirbo pora menesiu ir savo noru isejo is darbo ana rudeni ir grizo i Lietuva. Tai jau ne tik 10,bet ir 12 menesiu praejo. Po siai dienai turi galiojanti Personnr. Nera darbo birzoj uzsiregistraves. Sia vasara gavo mokescius atgal. Skatteverketas po siai dienai ji laiko kaip legaliai esanti Svedijoj. O jei sie tai ir Försäkringskassa. Dar karta kartoju:siaip sau Personnumeriu nedalina,o kai ji gauni tai kaip irodymas,kad tave Svedija priima. Jei busi jiems pasalaitis tai ju ir neduos arba duos tik laikinus.
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė rricardas » Ket Spa 14, 2010 22:16

klausimas gla ir juokingas ar ne i tema bet kuom skiriasi laikinas nuo normalaus pernon numeriai?
Vartotojo avataras
rricardas

Standartinė Andraika » Ket Spa 14, 2010 22:42

pirmi 6 skaičiai- gimimo data. laikiname vienas skaičius būna įprūdytas "ne į temą", nepamenu tiksliai, kuris, bet nesąmoniga data gaunas ir pripažįstamas tik skatteverkete.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Phase1 » Pen Spa 15, 2010 00:01

Kiek pamenu savo tai,lyg ir 34 gimimo diena buvo.
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė wilte » Ant Lap 09, 2010 15:58

Sveiki, jau užsiknisau (atsiprašau už išsireiškimą) aiškintis ko reiktų griebtis norint gauti tą person numerį. Šiuo metu esu Švedijoj, ieškausi darbo per pažįstamus, yra sudėtinga, o Arbetsförmedlingen kreiptis negaliu, nes neturiu taip gerbiamų 4 skaičiukų. Dabar perskaičiau siletyv pasisakymą apie 85000 kr sumą, kuri kaip įrodymas, kad nesi tranas ir turi iš ko pragyventi kol ieškaisi darbo, tik iškilo klausimas, ar įrodęs, kad turi tą sumą yra šansų gauti nors laikiną numerį su kuriuo galėčiau registruotis Arbetsförmedlingen ar ne. Ją aš jau aplankiau ten manęs taip pat paprašė numeriukų, kurių nei su žiburiu negausi.
wilte

Standartinė bill » Ant Lap 09, 2010 19:39

wilte rašė:Sveiki, jau užsiknisau (atsiprašau už išsireiškimą) aiškintis ko reiktų griebtis norint gauti tą person numerį. Šiuo metu esu Švedijoj, ieškausi darbo per pažįstamus, yra sudėtinga, o Arbetsförmedlingen kreiptis negaliu, nes neturiu taip gerbiamų 4 skaičiukų. Dabar perskaičiau siletyv pasisakymą apie 85000 kr sumą, kuri kaip įrodymas, kad nesi tranas ir turi iš ko pragyventi kol ieškaisi darbo, tik iškilo klausimas, ar įrodęs, kad turi tą sumą yra šansų gauti nors laikiną numerį su kuriuo galėčiau registruotis Arbetsförmedlingen ar ne. Ją aš jau aplankiau ten manęs taip pat paprašė numeriukų, kurių nei su žiburiu negausi.

na pirmiausiai nueik i skatteverket ir uzpildyk anketa tiem skaiciukam gaut , tada lauk pastu arba skaiciuku arba dar pareikalaus kokiu nors irodymu , pazymu ir pan. , viskas priklauso nuo tavo situacijos ir uztrunka siek tiek laiko
Vartotojo avataras
bill

AnkstesnisKitas

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias