BAUDOS

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Re: BAUDOS

Standartinė lcj » Sek Gru 19, 2010 19:59

Ale matai ,kaip ta salis vaikus myli.Rupinasi ju saugumu labiau uz tevus. Uzjauciu,nemalonus atvejis...
lcj

Standartinė siletyv » Sek Gru 19, 2010 20:11

Kod Gärning Bot
0 Trafikförordningen
2007-08-01
20
TRAFIK MED MOTORDRIVNA FORDON PÅ VÄG
126 Underlåtenhet att vid färd använda bilbälte/tillse att
minderårig använder bilbälte eller motsvarande
A förare ....................................................................................... 1500:-
B passagerare .............................................................................. 1500:-
C minderårig (föraransvar) ........................................................ 2500:-
http://www.polisen.se/sv/Lagar-och-regl ... d-001-183/
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė siletyv » Sek Gru 19, 2010 20:13

150* Hastighetsöverträdelse på väg eller i terräng
- på plats med högsta tillåtna hastighet 50 km/tim eller lägre
- med fordon/fordonskombination som får föras med högsta
hastighet av 10/20/30/40/50 km/tim
A Överträdelse från 1 km/tim till och med 10 km/tim ............... 2000:-
B Överträdelse från 11 km/tim till och med 15 km/tim ............. 2400:-
C* Överträdelse från 16 km/tim till och med 20 km/tim ............. 2800:-
D* Överträdelse från 21 km/tim till och med 25 km/tim ............. 3200:-
E* Överträdelse från 26 km/tim till och med 30 km/tim ............. 3600:-
F* Överträdelse från 31 km/tim till och med 35 km/tim ............. 4000:-
G* Överträdelse från 36 km/tim till och med 40 km/tim ............. 4000:-
O cia baudos uz greicio virsijima.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė siletyv » Sek Gru 19, 2010 20:13

http://www.polisen.se/PageFiles/10344/T ... 5b1%5d.pdf
Va cia visos baudos uz visus eismo pazeidinmus.
siletyv

Standartinė Andraika » Sek Gru 19, 2010 20:14

tai reik ne užjaust, o segtis. A. Greitai gerai yra pasakęs- irgi jaučiuosi taip pat- "be diržo mašinoj- kaip su prasegtu klynu"
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė funkyte » Sek Gru 19, 2010 20:33

Ką darysi yra kaip yra,žinoma patys kalti esam, bet būtų normalūs žmonės, prieš šventes pasigailėję būtų, db pavogė iš vaikų dovanas :???: Ne veltui mentai, dirba ne ten kur reikia, kada praneši apie nusikaltimą, net atvažiuot nesugeba pasižiūrėt, čia sakau iš patirties ( iš po nakties vienos radom mašiną su išdaužtu stiklu, aikštelėj per kokiu 10 mašinų pereita buvo, paskambinau pranešt, nieks net nesiteikė atvažiuot, po mėnesio atrašė į el.pašta, prašom kuo greičiau susisiekti dėl išdaužto stiklo su policija) ar čia dirba taip žmonės?
funkyte

Standartinė Andraika » Sek Gru 19, 2010 20:48

Lietuvoj policija priima sprendimus. Švedijoj- registruoja faktus. tik tiek.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Daima » Sek Gru 19, 2010 23:15

Na,siuo klausimu,matyt esu susvedejus iki iki :):):) bet policijos darbas man cia labai patinka!! Net nesistengsiu lygint Lt policijos su svediska! Svediski policininkai labai tolerantiski,mandagus ir padedantys.Kas liecia baudas-jos yra ir jos galioja(!!!!!!!!!) Niekas uz vaistineles neturejima masinoje nebaus :) bet jei rimtai nusizengei-belieka kaltinti save,sumoketi ir stengtis kad tai nepasikartotu! Nera jokiu apejimu,jokiu pasiteisinimu,jokiu po stalu,i kisene ar dar kitaip kisimu,gavai-moki,ir taskas.
Net juokas sueme,kai paraset,pries sventes galejo pasigailet.....bet galejo (neduok dieve!!!) tu dovaneliu ir nebereikt visai..Cia as ziauriai,bet tai tiesa.. Ir tikrai tikiu,kad si brangi (siuo atveju finansiskai) pamoka bus isimintina ilgam.
Sekmes!
Daima

Standartinė sillwio » Sek Gru 19, 2010 23:29

Pavogė iš vaikų dovanas?!!! O gal dovanojo vaikams laimingą ir ilgą gyvenimą, o ne invalido vežimėlį ar dar blogiau.
sillwio

Standartinė vario » Sek Gru 19, 2010 23:31

Man tai kitas klausimas iškyla. Tai tik vaikai buvo neprisegti? Jūs tai buvot prisisegę? O kodėl?
vario

Standartinė siletyv » Pir Gru 20, 2010 20:42

Funkytei:
Kiekviena faktura ,ar baudos kvitas turi buti apmoketas po einamo menesio 25 dienos,bet iki kito menesio 1 dienos.Zinokit,kas Svedijoje JOKIU pinigu negali reikalauti anksciau ,negu 25 menesio diena,nes ta diena yra mokami atlyginimai.O jei nesumokesit baudos iki kito menesio mazdaug 10 dienos-gausit priminima ir plius 50 kronu.Jei dar nesumokesit ,perduos skolu isieskojimo firmai VISMA,kuri prides prie baudos dar 170 kronu.
siletyv

Standartinė funkyte » Ant Gru 21, 2010 00:50

Ačiū Siletyv už informaciją.
Aš šiaip vaikus prisegu,bet tą dieną sėdėjau gale kartu su jais, nu ir paprasciausiai neprisegiau.
O Daimai tai galiu pasakyt,kad nereik čia per daug dramatizuot, ne pasaulio pabaiga juk-neprisegtas diržas. Nemanau kad čia retas kuris neprisega vaikų.Ir be to juk čia Švedija-gal nelaksto debilai vairuotojai taip kaip Lietuvoj akis išdegę. Tolerantiski policininkai :grin: , taip yra ir tokiu, nieko nesakau, bet yra ir tokiu šiukšlių kaip ir bet kurioj kitoj šaly. Kiek aplinkui teko girdėti, kad ne visus ir čia baudžia, žmoniški tiesiog sustabdę perspėja užsekit vaikus, griežtesni iškart baudą skiria-nesicackina. Visokių yra visokių reikia.Na ne pati sėdėjau už vairo ir ne mane vedėsi į mašiną baudos rašyt, bet galėčiau pasiginčyt, jog būčiau išsisukus iš padėties.....
funkyte

Standartinė Simonakotryna » Ant Gru 21, 2010 02:07

Mano vyras gavo bauda, lyg 600 kr uz ne vietoj pastatyta autimobili,nes per arti posukio,bent jau jam taip atrodo,bet baudos nesumokejo dar,reikes ragint ,kad susimoketu,kad netemtu gumos,nes tas pastoviai viska palieka,tikriausia galvoja ,kad problemos pacios issispres :snooty: :angry-tappingfoot:
Simonakotryna

Standartinė Andraika » Ant Gru 21, 2010 07:44

O Daimai tai galiu pasakyt,kad nereik čia per daug dramatizuot, ne pasaulio pabaiga juk-neprisegtas diržas. Nemanau kad čia retas kuris neprisega vaikų

o čia nėra ką ir manyt. prisega, net neabejoju, 99,99% švedų. O kai kam neprisegtas diržas būtent tai ir yra- pasaulio pabaiga. Užtenka pasižiūrėt, kaip iškritus pirmam sniegui, pilnos pakelės mašinų būna, kaip grybų po lietaus- kas, kad nelaksto, nemoka jie žiemom elgtis kely šiaip.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Daima » Ant Gru 21, 2010 13:54

Na,tau sprest,o ar dramatizuoju ar ne-irgi.Mano tokia nuomone ir taskas .Patinka ar ne :)
Tikrai matosi,kad per trumpai cia gyvenai..ir labai tikiuosi, kad pacios nuomone,tuo klausimu pasikeis,ir greitu laiku.
Daima

AnkstesnisKitas

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių