BAUDOS

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

BAUDOS

Standartinė colianas » Pen Lap 27, 2009 21:31

SWEIKI VISI,NESENIAI UZSIREGISTRAVAU CIA IR LB FAINA KAD TOKS PUSLAPIS YRA TAD IR AS ATRADAU DAUG CIA INFORMACIJOS NAUDINGOS,BET NORECIAU PAKLAUSTI GAL KAS ZINO KUR GALIMA INTERNETU PAZIURETI KIEK BAUDU TURI SWEDIJOJE,NES SENIAU UZSIIMINEJAU MASINU GABENIMU IS SWEDIJOS IR DAUG BAUDU PRISIDARIAU,O DB KAI NORISI KAZKAIP IMIGRUOT I SWEDIJA JAU REIKIA SUZINOTI KIEK TEN TU TUKSTANTELIU YRA :shock: .DEKUI IS ANKSTO UZ ATSAKYMA
AS NEISRANKUS MAN UZTENKA TIK PACIO GERIAUSIO :)
Vartotojo avataras
colianas

Re: BAUDOS

Standartinė siletyv » Pen Lap 27, 2009 21:50

Nezinau,kaip galima dabar suzinot,jei neturi kvitu .Bet kai gyvensi cia ir turesi personnumeri,tai baudos pacios tave suras.Dar svarbu is kur tos baudos-ar policijos ,ar draudimo uz masinas nebuvai sumokejes,ar dar kokios.Bandyk pats per tas instancijas kurioms skolingas issiaiskint ,kol dar cia negyveni pastoviai ir susimoket.Nes paskui gali itraukt i KRONOFOGDEN sarasus,tai visa likusi gyvenima negalesi gauti jokios paskolos ir nieko pirkt kreditu.Ir jei pradesi dirbt,gali iskart uzblokuot saskaita banke.Keli mano pazystami jau turi tokia problema-negali dirbt baltai,nes kai tik perveda atlyginima ,tai po 10 minuciu jau jo nera .
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė colianas » Pen Lap 27, 2009 22:03

Nu as jau turiu ta perso nr. ir man tos baudos ejo ir is draudimo ir is policijos bet kai adresas jau nepasekemas tai ir nezinojau kiek ten ejo ir uz ka.o saskaita banke taip pat turiu,ir zinau kad be mano sutikimo jie negali nuimti pinigu nuo mano sask.tik uzbluokuoti,bet manau kad jau mane ten perdave i ta kromofogena ar kaip ten rasyt swediskai nemoku :smile: ,tai va taip reikes eiti i skat werketa ar kaip ten rasosi pasiteiraut.bet saskaita nebluokuoja gal mazai padejes esu buvau padejas 5000sek tai ir nieko neuzblokavo,gal kai padesiu 100.000sek tada uzblokuos,kaip manai VYTUK :smile:
Vartotojo avataras
colianas

Standartinė colianas » Pen Lap 27, 2009 22:11

O jei as ten esu tam KRONOFOGDEN(cia ismoksiu ir svediskai rasyti :grin: )tai ar galiu atidaryti firma swedijoje swediska,ar stop man jau :angry-banghead: juk jie tada iseirekalautu is manes tuos pinigiukus,o gal koks senatves terminas yra swedijoje,ar atsedeti kokia savaite kapciui galiu uz tas baudeles :!: :angry-banghead:
Vartotojo avataras
colianas

Standartinė Daima » Pen Lap 27, 2009 23:55

Gali ir i pati kronofogden paskambint ir pasiteiraut apie save :) Kas is taves laukia pinigeliu..Kokios tavo galimybes ir t.t Kaip gali pasitaisyt,turetu jie papasakot.
Del verslo pradejimo tai gali visaip buti,priklauso kiek giliai esi iklimpes skolose .
Sekmes!
Daima

Standartinė colianas » Šeš Lap 28, 2009 00:00

dekui Daima reikes pasiteiraut kaip ten yra is tikro ir kiek ten tu tukstanciu priaugo.o gal zinai gal koks senatves terminas yra tom baudom :character-oldtimer: :violin:
Vartotojo avataras
colianas

Standartinė bill » Šeš Lap 28, 2009 00:58

kas del firmos , tai pazinojau kelis svedus turincius versliukus bet patys pazymeti nemokiu sarasuose , tai taip kad cia tik del kreditu ar perkant ka issimoketinai skolos kenkia tavo personai , o versla turek ....
Vartotojo avataras
bill

Standartinė colianas » Šeš Lap 28, 2009 09:19

DEKUI biil
Vartotojo avataras
colianas

Standartinė Daima » Šeš Lap 28, 2009 11:46

Na,jei verlsas rimtas ,tai ir asmenines skolos gali pakenkt.Kas gi nores daryt rimta bizni su asmeniu is kronofogdeno saraso?? A? Gi viska gali susizinot apie savo verslo partneri susisiekes su upplysningscentralen. O ir bankas gali sunkiai leistis i kalbas,gali but nepageidaujamas klientas....
Daima

Standartinė bill » Šeš Lap 28, 2009 12:09

na verslai buvo tokie , perki uzsienyje , parduodi svedijoj , niekam neidomu mokumu dometis kai is taves ka perka ... , kito verslas buvo paslaugos :valymas , perkraustymai , sendaikciu parduotuvele , irgi nelabai kam idomus tavo betalningsanmärkningar ... nemanau kad cia atvykes tautietis kurs kokia superduper korporacija, su protu dirbant tvarkytis galima , na cia tik pavyzdziai o ne absoliuti tiesa aisku :mrgreen:
Vartotojo avataras
bill

Standartinė colianas » Šeš Lap 28, 2009 12:19

Daima,prie ko tas bankas,juk ten pinigai bus pervedami ir vel paimami,o su klientais tai nemanau kad kiekvienas tikris ir skambis kur ten kas per toks esi :smile: ,o bankai manau nuo pinigu srauto skirsto klientus,o juk ten padariau klaidu nezinodamas kalbos gal man atleis ir leis tas baudas susimoketi nes ten jau ne tiek ir daug tu baudu manau apie kokia 25000sek gal tik as taip manau gal ir is vis nera,juk man neuzblokuoja banko korteles,esu laiks nuo laiko i ta kronofogdena persiuntes karta 1500sek kita karta 1200sek,dar esu be jokiu kvitu siuntes (nepamenu),nu uzmokejas-inesias pinigu i kronofogdena,nes kai tuos kvitus pamesdavau tai tik per banka nuo savo vardo parasydavau kronofongenui ir nezinau ar gaudavo jie ar ne,va taip va :smile: JO TU TEISUS bill :mrgreen:
Vartotojo avataras
colianas

Standartinė Daima » Šeš Lap 28, 2009 12:56

Aisku,jei tu buvai banko klientas(Svedijoj),pries prisidarant skolu tai nieko jie nemato/neziuri,bet jei noresi atsidaryt saskaita banke dabar,jau su skolom,tai faktas kaip blynas,kad jie sius uzklausima i upplysningscentralen,ir pasitikrins tave.
Na cia tik mano nuomone,anyway,sekmes!
Ir dar -nezinojimas neatleidzia nuo atsakomybes ;) cia labai populiarus posakis Svedijoj :) Aisku kad jie nesispyrios ir priims tavo pinigelius.Tik va idomu,kad vis persiunti jiem kazkiek(?),karts nuo karto(?) ir vis tiek no idea kiek dar ten tau liko ir t.t. Idomiai tu cia :) Tikrai,pasiulymas,susisiek tu su kronofogden´u ir issiaiskink viska iki galo!
Bet pagirti verta uz pacio gerus ketinimus!!! :)
Daima

Standartinė bill » Šeš Lap 28, 2009 13:05

na Daima , kuriame banke tau ta uzklausa dare atsidarant saskaita ? kai imi kredita , tada jie tuos duomenis renka , ar perki ka issimoketinai , ir tai yra banku kurie i tokias skolas kaip baudos uz parkavimo pazeidimus ziuri nelabai rimtai , nes zino kaip dirba baudas israsinejancios imones ... na paskutini dalyka girdejau butent is vieno is banku darbuotoju :mrgreen:
Vartotojo avataras
bill

Standartinė Andraika » Šeš Lap 28, 2009 13:07

o su klientais tai nemanau kad kiekvienas tikris ir skambis kur ten kas per toks esi

o čia jau priklausys nuo veiklos pobūdžio- gal skambys ir kiekvienas.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Daima » Šeš Lap 28, 2009 13:09

Mane tikrino,kai atsidarinejau företagskonto. Swedbankas.
Daima

Kitas

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių