ieskau darbuotojo kuris kalba ir raso svediskai

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

ieskau darbuotojo kuris kalba ir raso svediskai

Standartinė daiva sinkeviciene » Tre Rgs 23, 2009 22:06

Dirbti vadybininku mano kontaktas tel.0700256279
daiva sinkeviciene

Re: ieskau darbuotojo kuris kalba ir raso svediskai

Standartinė siletyv » Tre Rgs 23, 2009 22:40

Labai jau nekonkretus pasiulymas.Simtai yra kalbanciu ir rasanciu ,bet tokiu skelbimu netikiu ,kad ka sugundysit bent paskambint.
Miestas,veiklos pobudis,atlyginimas-tai minimum ka zmogus nori zinot ,kad nusprestu ar verta skambint.
Pasiskaitykit svediskus darbo skelbimus-ten viskas aprasyta-darbo vieta,valandu skaicius ,atsiskaitymo forma,reikalavimai vairuotojo pazymejimo ir t.t.
Cia zmones megsta konkrecius pasiulymus ir neturi noro ir laiko tusciai skambinet.
Cia tik mano nuomone,gal jus su ja ir nesutiksit,bet paklausykit patarimo.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Re: ieskau darbuotojo kuris kalba ir raso svediskai

Standartinė Phase1 » Ket Rgs 24, 2009 15:52

Labai jau nekonkretus pasiulymas.Simtai yra kalbanciu ir rasanciu ,bet tokiu skelbimu netikiu ,kad ka sugundysit bent paskambint.

Na,SILETYV kaip visada skeptiskai nusiteikes. :obscene-drinkingbuddies:
Sugers lietuviskai,pasikalbes kas kuri gerbia ir susitars :character-beavisbutthead: gal ir algos nereikes :clap:
O jei rimtai tai,gal laiko neturejo smulkiai aprasinet.Pagaliau,kas nores tai jam i PM atrasys konkreciai kas liecia darba ir koks jo pobudis. :animals-chickencatch: ir kadangi nori jau kalbancio svediskai tai ir zino,kad nusimano apie valandas ir atlygi.Mokeciau su Win Wordu dirbt tai tikrai paskambinciau. :techie-typing:
Vartotojo avataras
Phase1

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių