Švedijos televizija

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Švedijos televizija

Standartinė Wytas » Ant Rgp 25, 2009 11:25

Sveiki visi. Nesenai atsikėlėm į Stokholmą porai metu su visais daiktais, įskaitant ir televizorių pirktą Lietuvoje. Kiek nustebau, kai pajungus teliką apie pusė švediškų pragoramų rodo be garso. Kita pusė rodo gerai. Kas čia galėtų būti, gal reikia kokio priedo norint tvarkingai žiūrėti švediškas laidas ? Bute kurį nuomuojam esantis vietinis mažiukas televizorius visas programas rodo tvarkingai.
Wytas

Re: Švedijos televizija

Standartinė siletyv » Ant Rgp 25, 2009 12:35

jau antri metai ,kai Svedija perejo prie skaitmeninio signalo.Jei jusu televizorius senesnio modelio ,gali buti,kad jis neturi skaitmeninio blokelio.As buvau atsivezes is lietuvos ne pirmos jaunystes telikus,tai nuo uzpernai rudens pradejo rodyt vis maziau ir maziau kanalu,kol neliko ne vieno.Jei pirksit cia padeveta -neapsigaukit.Svedai dabar sekondhand parduotuvese parduoda uz kapeikas tuos telikus ,kurie Svedijoje neberodo.Manau,kad pigiau bus nusipirkt kita,nei kazka daryt tam paciam.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė bill » Ant Rgp 25, 2009 14:42

jei naudojat kabeline , tai gali but kazkas su signalo kodu , as is cia parveziau viena tv i lietuva , cia rode gerai , o lietuvoje garso nerasta irgi buvo jungta prie kabelines ... su paprasta antena veike
Vartotojo avataras
bill

Standartinė ieva84 » Tre Rgp 26, 2009 19:48

Sveiki, na šis mano postas ne visai susijęs su šia tema, tad atsiprašau :) Rašau, norėdama paprašyti emigravusių ir užklydusių į šį forumą pagalbos. Esu magistro antro kurso sveikatos psichologijos studentė, tad laukia didelis darbas - magistro baigiamojo darbo gynimas. Kadangi pati tik per plauką neišvykau iš Lietuvos, mane asmeniškai labai domina emigracijos tema, tad ir mano atliekamo tyrimo tikslas - nustatyti emigracijoje gyvenančių lietuvių sveikatos rodiklių ypatumus. Labai prašau nepagailėti 5-10 min ir užpildyti interentinę anoniminę anketą, esančią adresu http://www.publika.lt/apklausa-15-4a600e6a2a8c6.html Būtų labai didelis ačius
ieva84

Standartinė Martynas » Ket Rgp 27, 2009 17:47

tai nors brukstelki prie ko ta telika prijungei, ir koks telikas. Tada galbut bus galima kazka konkreciau pasakyt.

Martynas
"You can't change direction of the wind, but You can adjust Your sails"
Martynas

Standartinė bill » Ket Rgp 27, 2009 23:31

tai va taip buvo , svediska telika kai nuveziau i lietuva ir garsas neveike , siandien meistras daznius pareguliavo , ir viskas susitaise , nieko rimto ar sudetingo :grin: manau ta pati beda ir tam lietuviskam televizoriui svedijoje , tik cia ju niekas netaiso , visi naujus perka ....
Vartotojo avataras
bill

Standartinė geramasina12 » Sek Bir 17, 2012 22:46

Va,man irgi tas pats nutiko
geramasina12

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias