Europos vyru krepsinio cempionatas

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Re: Europos vyru krepsinio cempionatas

Standartinė bill » Šeš Geg 14, 2011 17:02

didesnes lekstes tikrai nereikia , pas mane isvis 45cm skermens , kaimynai net juokiasi is tokios mazos , o siaip kai skanuoji kanalus , ten rodo koki palydova pagavo , turi ziuret kad sirius butu . sirijaus signalas buna siek tiek silpnesnis nei kitu , pas mane gal 70% stipruma rodo...
Vartotojo avataras
bill

Standartinė Aivaras noreika » Šeš Geg 14, 2011 19:17

as randuosi netoli upsalo jau atsibodo reguliouti ir nieko nepagauti o kur pats randiesi?
Aivaras noreika

Standartinė Aivaras noreika » Šeš Geg 14, 2011 19:22

kad visi standartine naudoja ir visien veike o man kaskaip neina pajungi siriju bet kokybes nera aplink visa nama vaiksciojau ir vis nieko nepagavau sumokeciau kad kas pakabintu bet nerandu kas galetu
Aivaras noreika

Standartinė Andraika » Šeš Geg 14, 2011 19:39

oj jei manęs klausi tai aš toli- parašyta mano profily po paveiksliuku
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Aivaras noreika » Šeš Geg 14, 2011 19:46

o kaip mazdaug atrodo tas daikciukas ir ka jis daro? kad rasciau kaip jis atrodo... :confusion-confused:
Aivaras noreika

Standartinė Andraika » Šeš Geg 14, 2011 20:29

http://www.biltema.se/sv/Kontor---Tekni ... strument1/ va tas šūdelis, jungi tarp galvos ir kabelio ir pozicionuojant jis ten cypia ir signalo stiprumą rodo
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Kombinatorius » Šeš Geg 14, 2011 21:28

Aivaras noreika rašė:kad visi standartine naudoja ir visien veike o man kaskaip neina pajungi siriju bet kokybes nera aplink visa nama vaiksciojau ir vis nieko nepagavau sumokeciau kad kas pakabintu bet nerandu kas galetu

Pažiūrėk kaip pas kaimynus stovi lėkštės ir kur link pakreiptos, tai ten irgi suk. Aplink namą tai tikrai vaikščioti nereikia ;] Pažiūrėk, kad būtų laisva erdvė reikiama kryptimi ir pirmyn - gaudyk. Vieną palydovą pagaut nėra sunku. Nebent kažką ne taip sujungęs ir ne taip darai.
Kombinatorius

Standartinė siletyv » Šeš Geg 14, 2011 22:35

Tai CLASS OLSSON yra specialus prietaisas nustatyt krypti,kainuoja gal tik 100 kronu.Ir galima lekste per 5 minutes nureguliuót.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Andraika » Šeš Geg 14, 2011 23:14

tai ten turbūt tik tokia ausinė kur pypia? šitas su skale biškį patogiau
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė siletyv » Šeš Geg 14, 2011 23:23

Nemaciau as dar jo,tik zadu isigyt,nes noriu dar viena satelita pasistatyt,tai kad nevargt reikes nusipirkt ta aparaciuka-kai pirma lekste staciau,tai ant stogo dvi valandas su teliku sedejau.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Andraika » Šeš Geg 14, 2011 23:51

o, geras, telikas ant stogo- tokio technologinio sprendimo dar negirdėjau :mrgreen:
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Kombinatorius » Sek Geg 15, 2011 00:34

Vos nuo kėdės nenukritau ;] Ot lietuviškas išradingumas.
Kombinatorius

Standartinė siletyv » Sek Geg 15, 2011 08:06

Atsibodo klausinet zmonos.O dabar rodo,ar nerodo? O dabar geriau,ar blogiau?Tai pasijungiau maza telika tiesiai prie lekstes ir tada greitai pasigavau kampa.
O ka daryt,kad buvo gaila moket tada pinigus uz instaliavima.O kai uzsakiau CANAL DIGITAL,tai atvaziavo ir per kelias minutes pastate lekste ir atreguliavo.
siletyv

Standartinė Aitra » Sek Geg 15, 2011 18:56

Mes tai lietuviskas programas ziurim internetu per emigrantas.tv uzsisakom menesiui ir liuks.. berots net 9 kanalus transliuoja.. Visa laime kad toje vietoje neblogai internetas traukia, nors aisku visko buna , kartais tenka pavargti kai vis atsijungineja, bet siaip tai liuks... :).. ipratom tai net nenorim viasato, nes irasu kartojimus bet kada galim paziureti.. :)..
Aitra

Standartinė Phase1 » Sek Geg 15, 2011 23:58

http://www.the-lighthouse.se/eng/dbvs/a ... artor.html
Cia tau Europos satelitu laipsniu nustatymai. Pagal kaimynus nepatarciau ziuret kur ju nusukta,nes jei kokie libanieciai tai gali visai ne ten but nusistate.As savo kai staciau tai uzteko zinot,kad vertikaliai reikia apie 25 laipsnius lekste statyt.25 laipsniai tai cia nuo galvos link lekstes centro ir i satelita.Pasirodo,reikejo statyt 27 laipsnius,bet nieko,pagavau.O kai nusistatysi vertikale tai sukiok i visas puses kol stipruma parodys daugiau nei 60%.Kadangi,Sirijus palydovas vos 5 laipsniai i rytus tai taikyk i pietus tiesiai panasiai.Jei nieko nebus tai labiau orientuokis link vakaru sukiot. Man atrodo,tu tik vertikales nenusistates kaip reikiant tai ir nepagauni.Nes siaip,tai cia gan greitas reikalas.
Vartotojo avataras
Phase1

AnkstesnisKitas

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 2 svečių