Mokesciu susigrazinimas isvezant prekes

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Mokesciu susigrazinimas isvezant prekes

Standartinė Zaibas » Sek Rgp 09, 2009 19:38

Sveiki, niekaip neradau tokios temos, tai sakau uzklausiu :) Kaip yra su TAX-FREE sistema (isvezant is Svedijos i LT) ? Galima susigrazinti ir jei taip, tai kaip tai daroma ? Aciu visiems :)
Vartotojo avataras
Zaibas

Re: Mokesciu susigrazinimas isvezant prekes

Standartinė Andraika » Sek Rgp 09, 2009 19:56

nebegalima, ba Lietuva yra ES viduje.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Zaibas » Sek Rgp 09, 2009 21:43

Nu reik tada jauciu nusipirkt ir varyt iskart i Norge :D dar draugus aplankyciau... taip iseitu ?
Vartotojo avataras
Zaibas

Standartinė Andraika » Sek Rgp 09, 2009 21:56

ne, nes tu ne Norgės pilietis
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė bill » Pir Rgp 10, 2009 11:42

biski jau paveluota pasinaudot sia sistema , o siaip tai daroma sitaip , parduotuveje reikia pasakyt kad perki kaip duty free preke , jie ta preke ipakuoja ir uzplombuoja ipakavima , oro uoste nueini i duty free parduotuve , parodai nepraardyta ipakavima su plomba , bilieta kur skrendi, ir jie ten tau sumoka mokescius atgal , na susidarys kokie 8%..., nes jie uz paslauga irgi sau % atsiskaiciuoja ....
Vartotojo avataras
bill

Standartinė Zaibas » Pir Rgp 10, 2009 14:00

Tai taip iseina, kad cia kazkaip pigiau pirkt nieko neiseina, apart jei atsidaryciau savo imone ir susigrazinciau PVM...
Vartotojo avataras
Zaibas

Standartinė Andraika » Pir Rgp 10, 2009 18:13

Net nesuku galvos, kokios kainos Lietuvoj, ba ten nusipirkęs papigiaja, sumoki sugadintais nervais už trečiarūšę kokybę ir gaidinį garantinį aptarnavimą :violence-stickwhack:
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė bill » Pir Rgp 10, 2009 19:31

na pigiau pirkt norint , galima internetu is amerikos saitu siustis ....
o kas del garantinio aptarnavimo , tai ir cia jis ne geriausias , Elgiganten man baterija laptopo sukeite i prastesne , neskaitant to kad kompa dar 5 savaites pas save pralaike ....
Vartotojo avataras
bill

Standartinė Andraika » Pir Rgp 10, 2009 20:00

na, man buvo, kad pirkau čebatus- po dviejų savaičių užsidėjau- kažkas ne taip- pramaklinėjau kiaurą dieną po purvynus- nu ne taip. vakare apsižiūriu- ogi skirtingi modeliai, tik labai panašūs :shock: čekio, aišku, seniai nebėr- išmečiau dar parduotuvėj. Nuvažiavom su žmona, išdėstėm reikalą- a, sako pardavėja- taigi aš jus pamenu- buvot čia. Ir pakeitė be jokių čekių- net dėžės neatidarė padabot. Draugui laptopą irgi taisė garantinis pusantro mėnesio- alum supylė ir matkė sudegė. Tai Lietuvoj gautum iš kojos į subinę ir eitum verkdamas lauk. O čia taisė ir motyvavo ilgą laiką tuo, kad jiem reik laukt detalių iš tiekėjo, jei čia sandėly neturi, o tiekėjai siunčia partijom kas mėnesį. Kažkada pirkau mp3 grotuvėlį kažkokį gaidinį, net nepamenu pavadinimo- ir kai ėjo 11 garantinio mėnuo- slidinėdamas dribau ant apledėjusio kalno ir, kadangi greitis buvo jau didelis o trasa- ką tik nuretrakuota- neturėjau jokių šansų sustot- taip ir lėkiau gerą kilometrą ant nugaros, vilkeliu besisukdamas, o grotuvėlis buvo kuprinėj. savaime aišku, kad po nusileidimo atrodė apgailėtinai ir, aišku, neveikė. Nuėjau krautuvėn, te, sakau, neveikia- balažin, kas nutiko. Tai anie pabarškijo kaži ką kompe- nieko, bratka, sako, nebus- nebetaisom jau tokių. Rinkis už tą pačią sumą ką nori- ogi per metus, padabojau, situacija pasikeitus ir man už tą pačią sumą išėjo padorus Ipod nano, katras puikiai veikia po šiai dienai. Jau irgi buvau susiruošęs į garantinį, ba kaip žioplys, išploviau skalbimo mašinoj. Ale išdžiūvo ir veikia kaip naujas!!!
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Edgaras » Ant Rgp 11, 2009 13:47

Prisijungsiu ir as prie garantiniu ....
man ir buvo situaciju kai nunesu daigta,ir ne pakuotes neatidaro . ir sako pasiimk pinigus,arba uz ta pacia suma ka nori .... ir ne neklausia kas kaip kodel ir taip toliau ....
O kas Lietuvelei? neteisingai naudota, tavo kalte ir kitokios nesamones ....
Edgaras

Standartinė bill » Ant Rgp 11, 2009 15:30

aisku , supratau , kad man vienam cia nepasiseke , na neturiu dideles patirties zaislu grazinimo parduotuvem , bet va patirtis mano tokia :grin:
Vartotojo avataras
bill

Standartinė Virga » Tre Rgp 12, 2009 23:29

Ne tau vienam bill, man elgigantene irgi taise taise... Pridaviau mobilka, tai kai atsiiminejau jau buvau uzmirsus kaip atrodo. :roll:
Vartotojo avataras
Virga

Standartinė SIRDELE » Ket Rgp 13, 2009 10:31

mes irgi is telenoro buvom pasieme tel su abonentu ir tas telefonas pradejo puliuoti po kurio laiko , kadangi buvo garantinis , tai nesem jiem kad ziuretu kas ten yra , na paeme pirmaa karta , beje dave kita panaudota telefona kad kol ano nebus kad turet su kuo paskambint , na po kokia 3 savaiciu paskambino ateiti pasiimti , na pasiemem , po keliu dienu vel pradejo puliuoti , na ir vel nesam ir taip kol iki trecio karto , is trecio karto galu gale pataise , bet kiek laiko uztruko ... :? !!!
SIRDELE

Standartinė devoox » Ket Rgp 13, 2009 10:38

Nu jus kazkokie keisti. Ilgai mat uztrunka taisymas. Tai jei norit kad per diena aparatas veikt pradetu, tai eikit i baznycia, merkit aparata i sventa vandeni, ir 25 sveikas marijas sukalbekit. o jei tikites, kad garantiniuose sedi Einsteino palikuonys, nu tai pats laikas keisti rozinius akinius.
devoox

Standartinė Virga » Ket Rgp 13, 2009 12:29

Uoj kaip dekui uz patarimus vaikel, niekad nemislijau, kad sventas vanduo taip gali padet... Kitakart sumerksiu viska kas tik suges. Bene pats busi to Einsteiniaus ,ar kaip jis ten , palinkuonius, kad teip protingai cia mintis destai? Hehe nu niekaip atsidziaugt negaliu nauju patarimu, kurgi mano protas buvo i garantini nest, kai svestas vandenelis padeda greiciau ir geriau :lol: :lol: :lol:
Vartotojo avataras
Virga

Kitas

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias