Teises

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Teises

Standartinė Matas » Sek Lie 19, 2009 11:44

Sveiki, skaiciau internete, kad masinas galima pradeti Svedijoje vairtuoti nuo 15 metu ir 9 menesiu :mrgreen:
Bet vienas is tevu turi tureti issiemes is policijos kaip mokytojo pazymejima, ir mokinti sunu/dukra vairuoti, tai nelabai supratau, kaip ta padaryti, ar i policija kreiptis ar kur ir kitos smulkmenos, gal kas buvo susidure su tuo? :???:
Make the most of our lives and enjoy the moment. YOLO.
Matas

Re: Teises

Standartinė siletyv » Pir Lie 20, 2009 17:13

Negaliu garantuot 100% ,bet tai yra sudetingas procesas(viena pazystama mokesi,kurios vyras svedas ir pasakojo).Gali vairuoti su seimos nariu ,kai jau buna kazkiek valandu atvazinejes vairavimo mokykloje,tas kuris moko turi praeiti spec.kursus,kainuoja apie 2000kronu .Tas kuris moko ,turi tureti staza kazkiek metu ir buti nenusizenges keliu eismo taisyklem.Man atrodo ,paprasciau ismokt su instruktorium.Tiesa mokomasis negali vazineti greitkeliais .
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė mazute » Sek Lie 26, 2009 09:14

kad mano draugas mokino savo mama vairuot,tai nuejo i policija ir gavo kazkoki lapa kad gali mokint vairuot,tik nezinau ar iskart dave ar atsiunte,o ir kainavo 200kr.!!! nu bandysiu daugiau suzinot :smile:
mazute

Standartinė Matas » Sek Lie 26, 2009 13:11

Jo girdejau, kad gali vairuoti su seimos nariu, bet nuo keliu metu? ;/
Matas

Standartinė mazute » Sek Lie 26, 2009 16:05

zodziu su tom teisem yra taip,reikia nueiti i bet kuria trafikskola ir isklausyt kursa,tada duoda kazkoki lapa jireikia nusiust kazkur :grin: as manau kad ten viska pasakytu kur siust ir paskui jau gauni kazka kad gali mnokint vairuot!!!istikro jei kalbi svediskai ar angliskai tai nueik i trafikskola ir tau viska papasakos :grin:
mazute

Standartinė Pusle » Sek Lie 26, 2009 20:56

As praejusiais metais buvau susidurusi su situo reikalu.Pirmas zingsnis uzsiregistruot pas artimiausia trafikskola (puikiai tinka telef.),paskirs data 4val kursams,kurie mums kainavo 800kr.,kaina gali skirtis priklausomai nuo mokyklos.Kursai skirti mokiniui ir jo mokytojui (draugui,teciui,mamai),aisku ten tokiu susiporavusiu ateis daugiau.Po to trafikskola paaiskins placiau kur issiusti popierius,po 2sav nuo issiuntimo parejo anketa man ir mano handledariui (draugui),kuria uzpilde nusiuntem i Landstyrelse.Sita istaiga siuncia uzklausima i Ltv ar mano handledario teises tikros ,ar neturi nuobaudu,kadangi teises lietuviskos ir su svedu tempais mums kainavo 1men. laiko.Dar vienas reikalavimas handledariui-min 5m. stazas.Galiausiai, jeigu jiems sueina visi galai, gauni patvirtinima,kad galite lekti i parduotuve pirkti övningkör´a :clap: .Tik viena dalyka mes nelabai issiaiskinom ir visa ta mokymo laika prasivazinejom be jo-lygtai buvo reikalavimas,kad mokytojo puseje butu tie patys pedalai kaip ir pas vairuotoja.Mes turejom tik viena papildoma veidrodeli ,daugiau nieko.O i policija,kad reiketu eiti del teisiu,tai isgirdau pirma karta siame forume.Mums nereikejo :think:
Pusle

Standartinė Matas » Pir Rgp 10, 2009 11:41

Bet man dabar 15 metu, lauksiu 16 metu ir as noreciau pasiimti kaip nu ka dbuciau mokinys, ir tevas salia sedetu ir as galeciau vairutot, cia tas pats ane?
Matas

Standartinė Ramune82 » Ant Rgp 18, 2009 19:51

Na i policija tikrai nereikia eiti del teisiu,as nesenai jas issilaikiau,vieni popieriai tvarkomi trafikskolor kiti tvarkomi vägverkete:)
Cia kazkas uzsimine kad mokytojo pusej turetu buti ir veidrodeliai ir pedalai,to tikrai nereikia ir greitkeliais mokinys gali vaziuot.
Ramune82

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias