Nacionaliniai Svediski pokstai

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Nacionaliniai Svediski pokstai

Standartinė Timer » Pen Lie 10, 2009 13:32

Sveiki, pasidalinkite savo patirtimi. Na, pavyzdziui, pasak svedu - mes (Lietuva) esame treciojo pasaulio salis, nes negaminame automobiliu ir lektuvu :roll:. Kitas pokstas - smulkiausias pinigas 50 oriu, o kaina gali buti 120 kronu 23 oriai, arba duoda automobili savaitei be dokumentu tiktai su kortele degalams...
Timer

Re: Nacionaliniai Svediski pokstai

Standartinė siletyv » Pen Lie 10, 2009 14:53

Tai gal nori pasigincyt,kad Lietuva ne trecio pasaulio salis?Tik pagal nusikalstamuma ir savizudybes yra pirmoje vietoje,o visa kita tai turbut kaip Afrikoje.Korupcija,"blatas" turbut didziausia pasaulyje.Svedai pabuve Lietuvoje ,gryzta pasibaiseje.Ne vienas noretu daryti bizni Lietuvoje,bet neatlaiko biurokratiniu pinkliu.
O dabr apie Svedija-pabandysiu atsakyti i kiekv iena replika.
Oriu smulkiu nera tik monetu,atsiskaitant grynais.Mokant kortele,darant internetinius mokejimus -kiekviena ore yra skaiciuojama.O zinant,kad dauguma cia atsiskaito NE GRYNAIS,tai nepradingsta ne viena ore.
Automobilio registracijos pazymejime yra parasyta.SU SAVIMI TURETI TIK VAZIUOJANT I UZSIENI.Kadangi visa informacija apie automobili yra ant galinio numerio,nera jokio reikalio veziotis kruva dokumentu,kaip Lietuvoje.(tech.pasas,tech.apziuru talonas,draudimas,ir t.t.).
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Zaibas » Pen Lie 10, 2009 15:09

Jo, atrodo jie issilavine zmones, pakankamai turtingi ir gali sau leisti dometis viskuo, bet... Mane jau po truputeli pradeda uzp... atsakymai i klausimus O JUS TAI TURIT arba O IR TAS YRA TAVO SALYJE.... cia tipo kalba eina apie visokius McDonald's, prekybos centrus, galu gale ryzius... Kartais jau nervai viduje verda :twisted:
Vartotojo avataras
Zaibas

Standartinė siletyv » Pen Lie 10, 2009 15:47

Tai kai lietuviai nustos vezt is Svedijos senus dviracius,televizorius,zoliapjoves ,skudurus ir batus,tada svedai supras ,kad ir Lietuvoje yra tokiu daiktu. O kolkas tikrai atrodo,kad Lietuvoje nieko nera,kai lietuviai nakti lipa i siukslyna per tvora,kad prisirinktu daiktu,kuriuos svedai lengva ranka ismete.As jau nekalbu apie automobilius,kuriuos cia nupirkus uz kelis tukstancius kronu,lietuviai "uz pinigus "praeina tech.apziura ir po savaites atvaziuoja i Svedija.Tikrai svedai buna pasiurpe.Kaip savo sali garsinam,tuo ji ir garsi.SORY.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Timer » Pen Lie 10, 2009 20:32

Siletyv, su niekuo as cia nenoriu gincytis (ale gi musu tautieciai ir "praktiski" :roll: ), kodel tureciau ? Ko nesuprantu, paklausiu. Mano manymu, Lietuva labiau panasi i prasta UAB-a, o ne i sali, toliau nesiplesiu... Del automobilio dokumentu tai man cia staigmena.
Viena karta man teko girdeti toki dalyka - per musu miskais apaugusia gyvenviete vaziavo ledu masina ir specialiu garsiniu signalu kviete vaikucius pasimegauti ledais, o tuo tarpu kazkur netoliese buvo medziojama - kai tik nutildavo ledu masinos garsinis signalas pasigirsdavo suviai ... :lol:

P.S. Sakykite, o pas svedus yra McDonald's ?
Timer

Standartinė Karakumu_asilelis » Pir Lie 13, 2009 23:03

AHAHA
Siletyv! visiskai pritariu tavo komentarams.

Man pvz labiausiai cia geda uz bendradarbi lietuvi. Jei kas nors sako: "svedijoj dideja nusikalstamumas" jis saukia per visa kontora: " ................(penki svediski keiksmazodziai+15 rusisku)............... VA LIETUVOJ TAI NUSIKALSTAMUMAS, ten pjauna, zudo, grobia, prievartauja ant kiek vieno kampo". Jei kalba apie ka nors grazaus ar gero jis vel saukia : "ka jus cia nusisnekat Lietuvoj viskas 100 kart geriau ir graziau". Svedai mato, kad su durnu geriau nesigincyti tai galvom tik palinksi...
O kur dar tokie isminties perlai is jo lupu, kaip: "per mazai jusu "Estonijoj" nuskendo...", klausimas imones savininkams, broliams "o jus vieno tevo? kazko jus man nepanasus" suprask jusu motina k.... ir t.t.

vagystes, kontrabanda, elementariu taisykliu nesilaikymas, jau minetas siuksliu isvezimas ... tai kokia nuomone jie gali apie mus susidaryt?
Karakumu_asilelis

Standartinė Andraika » Ant Lie 14, 2009 09:31

jau švedam pakanka kelto su 95% balvonų krūva ir angliškai neslebizavojančiu personalu- su keliais baikeriais vakar parplaukiau- tai kraipė galvas..
O kai pagrindinio lietuvių kontingento išsilavinimas yra dvi frazės "okej" arba "nou problem" o laisvalaikis- šnabė ir vogimo varžybos sendaikčiuose- tai kitąkart galvoji, kad gal geriau švedai sienas tautiečiam kiek privertų.
Viena karta man teko girdeti toki dalyka - per musu miskais apaugusia gyvenviete vaziavo ledu masina ir specialiu garsiniu signalu kviete vaikucius pasimegauti ledais, o tuo tarpu kazkur netoliese buvo medziojama - kai tik nutildavo ledu masinos garsinis signalas pasigirsdavo suviai ... :lol:

netoliese mūsų yra pliažas kur budi ledų mašina, kur stovi šalimais šaudykla- o kame problemos? šaudo į taikinius, ne į vaikučius. Ir šaudymą pradeda ne su bonka, kaip kad pas mus.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias