Pasisveikinimas :)

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Pasisveikinimas :)

Standartinė Sesuo » Ant Geg 12, 2009 21:14

Labas vakaras. :) Priimsite?

p.s.
Sutiktuvių ir pasilabinimo temos kaip ir neradau peržiūrėjusi forumą.
Kai būsi liūdnas ar pavargęs, aš iš savo puodelio tave pagirdysiu.

Egziuperi
Vartotojo avataras
Sesuo

Re: Pasisveikinimas :)

Standartinė siletyv » Ant Geg 12, 2009 22:14

sveika.Mes tai priimame visus .Tik kad tie naujai priimti nenori bendrauti. Jei tik nusiteikusi pakurstyti musu vos rusenanti zidini-maloniai kvieciame.Tik pradziai reiketu apie save papasakot,kad zinotumem su kuo bendraujam-kuo domites ,kur gyvenat ir t.t.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Sesuo » Tre Geg 13, 2009 13:47

Mch..papasakoti apie save.. Mano profilyje viskas pasakyta apie mane..na bent jau 10%. Tapyba, kelionės, knygų skaitymas, pasaulio pažinimas, mąstymas, stebėjimas ir pan..
Ką čia dar pasakyti. Leiskit kojas apšilti, tada gal daugiau sumąstysiu ką pasakyti.

Siletyv, o kas Tu toks ar tokia? :grin: :whistle: ..ups... berods vardas Tavo atvirkščiai parašytas ir tuo viskas pasakyta.. :oops:

Egziuperi
Vartotojo avataras
Sesuo

Standartinė siletyv » Tre Geg 13, 2009 16:12

Na forumo senbuviai tai mane kaip nulupta pazysta-ir paguodziu ,ir velniu duodu.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Sesuo » Tre Geg 13, 2009 16:49

Už ką duodi velnių? Reik apsidrausti... :roll:

Egziuperi
Vartotojo avataras
Sesuo

Standartinė siletyv » Tre Geg 13, 2009 19:50

Paskaityk nors dali is mano parasytu 215 zinuciu ir suprasi.As turiu viena trukuma -ka galvoju,ta ir rasau.O daugeliui tai nelabai patinka.Uztai turiu ir daug draugu ir daug priesu.As esu grieztai uz gyvenima pagal "DESIMT DIEVO ISAKYMU",nors nesu tikintis. Ir grieztai kritikuoju "kitaip mastancius".Jei mes atvykom i kita sali ,tai turim buti pavyzdingi LIETUVOS atstovai ir garsinti ja gerais darbais ,o ne ivairiom "sunybem".Uz ta as ir kovoju siame forume.
siletyv

Standartinė Sesuo » Tre Geg 13, 2009 22:38

Mch..ką reiškia ,,kitaip mąstančius'' Čia apie tolerancijos trūkumą ar apie nepadorų tautiečių elgesį?
Man irgi patinka būti savimi ir kalbėti tiesą, tik jei reikalas ne mirtino svarbumo-kalbėti taip,kad neužgauti kito širdies..jei tas kitas ne chamas. :whistle:
Paskaičiau kažkiek..velnių neaptikau- einu miegoti kol laikas. :idea:

Egziuperi
Vartotojo avataras
Sesuo

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 2 svečių