Firmos atidarymas svedijoje

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Re: Firmos atidarymas svedijoje

Standartinė tomas1979 » Tre Sau 26, 2011 08:53

radau kad galima ir internetu uzpildyti forma fr 0319 cia nuoroda http://www.vmi.lt/lt/index.aspx?itemId=1012136
"Never argue with an idiot, they will drag you down to their level and beat you with experience " :-)
tomas1979

Standartinė Laima » Pen Sau 28, 2011 15:46

per verksamt.se uztrunka apie 2 savaites gauti atsakyma del EF uzregistravimo.

o kam ta pazyma del sumoketu mokesciu Lietuvoje reikia pateikti? Skatteverket ar pas ta ka dirbi laisvai samdomu?
Laima

Standartinė siletyv » Pen Sau 28, 2011 19:28

Tai forma 0319 yra tik pareiskimo forma,o ne pazymos.o ta pazyma reikalinga sketeverkete,registruojant imone.Geriausia tai paciam nueit i skateverketa ,o ne internetu registruot-bus greiciau ir paprasciau ,Patys darbuotojai mielai padeda uzpildyt visus reikiamus dokumentus.O registracijos pazymejimo (registreringsbevis)vistiek reikes laukt apie dvi savaites.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė irkutes » Tre Vas 02, 2011 23:49

as manau, kad tikrai grieciau registruoti imone per verksamt.se tik reikia tureti e-legitimation. Nereikia bent sedet skatteverkete dvi valandas :roll:
O siaip labai naudinga organizacija yra nyforetagarcentrum.se kuri duoda nemokamus patarimus pradedantiesiems. uzsiregistraves gali apie valanda laiko pasikalbeti rupimais klausimais
irkutes

Standartinė tomas1979 » Pen Vas 11, 2011 10:51

Paskutines zinios del firmos atidarymo.Nesulaukes dvi savaites jokio atsakymo nuvaziavau i skata.Ten dave telefona, kuriuo pasmbinus vyras paaiskino kad reikia tos pazymos is lt.Truputi buvo pikta kad apie tai jie patys neinformavo.Bet ta pazyma uzsisakiau internetu ir ja atsius pastu lietuvisku adresu.Beje klausiau ar reik isversti ta pazyma sake nereikia jie patys issivers.Dabar tik galvoju kad nebutu taip kad paskui sakys kad reikia ir vertimo?!Matysim kaip cia bus.
"Never argue with an idiot, they will drag you down to their level and beat you with experience " :-)
tomas1979

Standartinė siletyv » Pen Vas 11, 2011 19:57

Tai as buvau rases,kad reikia pazymos is Lietuos Mokesciu Inspekcijos.Pirmadieni registravom viena imone ,tai buvo su vertimu ,tai praejo be jokiu problemu.O tai kodel tau nepasake iskart.Mes kai dar pries naujus norejom registruotm,,tai net pareiskimo neeme be tos pazymos,sake kai turesit viska ,tada.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Viltare » Ket Bal 28, 2011 15:54

labukas, atejau su klausimu vienu, mano vyras turi Enskil firma ir dabar buhalteris pasieeme deklaracija jo sutvarkyti, tai gal jus zinosite ar paskui po tos deklaracijos sutvarkymo ateis kokie mokesciai susimoketi

Aciu uz atsakymus
Viltare

Standartinė lcj » Ket Bal 28, 2011 18:34

...kas gi cia gali zinoti kiek mokesciu sumokejote. Geriausiai zino buhalteris, jei mokejot visus metus, tai gal dar ir grazins. Jei biznis sekesi gerai , tai gal buhalteris kokia dali i "Periodiseringsfond" nukreips.
lcj

Standartinė Tomas28 » Sek Bir 08, 2014 20:16

Sveiki visi.Planuoju atsidaryti savo imone svedijoje.Klausinejau ir vieno ir kito kaip butu geriau,bet........ .Gal kas zinot koki-ia buhalteri-ia kuris galetu man su popierias padet.Dekingas is anksto.Mano tel 0737310140.
Tomas28

Standartinė siletyv » Pir Bir 09, 2014 08:55

O kokioj Svedijos zemej gyveni?
siletyv

Standartinė Remigijus846 » Šeš Lap 15, 2014 01:24

Sveiki visi,

Ar galite padeti tokiu klausimu.Turiu Lietuviska UAB.Pardavineju prekes ir paslaugas Svediskoms imonems.Paslaugos atliekamos Lietuvoje.
Švedijoje dirbes ir gyvenes nesu.Buvau apiformintas pusei darbo dienos.Pora menesiu.Pries ikuriant UAB.Tad turiu samordingsnumer.
Yra noras tureti Svediska imone ir nuolatinai gyventinti Švedijoje.Vien del moraliniu vertybiu.O imone del patogumo.
Nuo ko pradeti?Ok paskambinau i skateverket.Smagu kad anglu kalba neproblema kaip ir kitur.Jie paaiskino du kelius.Vienas pazymos is Lietuvos ir tt, kad gauti person numeri.Kitas atsidaryti imone ir parodyti kad kazkas vyksta na tada bum ir yra person numeris.
Kadangi pirmas variantas labai susijes su Lietuva tad pasirinkau antra.Isteigti su sammordingsnumer imone nera kliuciu.Bet su sammordingsnumer negalima tureti interneto banko.Tik saskaita.O tai jau blogai.Bet vietinis bankininkas zada issiaiskinti kokiu keliu galima tai sutvarkyti.O gal kazkas taip dare ir zino kokiu dokumentu reikia?
O koks imones tipas?Jei FA skat tai kai gausiu person keisis mano numeris.O gal AB?Ant kiek daugiau buhalterijos?O gal nesiregistruotui darbdaviu.Truputi maziau dokumentu.Ir samdyti Lietuvi kuris turi idv veikla Lietuvoje?Ar jei jis dirba mano lietuviskam UAB?
O gal registruoti filiala?SUF?Lengvas kelias tureti AB?Na pirkti ja jau sukurta irgi nera sunku?Bet jei turiu SUF kaip mano person numerio gavimas ir tt?Ar yra dar kazkokiu variantu?

Dekingas uz visus pamastymus.
Remigijus846

Standartinė siletyv » Sek Lap 16, 2014 00:03

Per daug klausymu.Jei nori apeit istatymus ir nemoket mokeciu ,tai nieko negaliu patart.O jei nori dirbt Svedijoj saziningai,tai kreipkis i mane asmeniskai-pagelbesiu.
siletyv

Ankstesnis

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias