Draudimas / zalia korta

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Draudimas / zalia korta

Standartinė bill » Pir Kov 09, 2009 15:45

savo masina esu apsidraudes Aktsam , ju tinklalapyje parasyta , kad i Lietuva vaziuojant jokios zalios kortos nereikia , draudimas galioja ir be to , svarbu paskambint tam tikru numeriu atsitikus nelaimei .. bet parvaziavus tenai jau nekarta policija reikalvo zalios kortos , netgi Klaipedos uoste isleidinedami ir tikrindami pasus , na aisku as sokdavau gincytis kad tokiu dalyku nereikia , na jie ten mykinejo , vebleno kazka , bet irgi nieko gero nezinojo , tai neturejo kaip ir baust mane ... Nors lietuviskose KET parasyta kad vairuotojas turi su savimi veziotis draudimo polisa ... bet tai kad svedai tokiu neisduoda . Tai va , gal kas zinot kaip is tikruju su tais popieriais ? Ar esat kas i panasiais situacijas pakliuve ?
Vartotojo avataras
bill

Re: Draudimas / zalia korta

Standartinė Andraika » Pir Kov 09, 2009 16:05

teko vykt, ale sėkmingai policija nestabdė. kiek domėjomės- jokios papildomos kortos nereik ir galioja visoj Europoj draudimas. Tačiau vietiniam policijos dundukam Lietuvoj būtinai kartais prireikia. tai vykstant verta pasiskambint į savo draudimą ir jie tą žalią kortą atsiunčia išrašę paštu. Ar ką nors kainuoja- negaliu pasakyt.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė siletyv » Pir Kov 09, 2009 16:18

Svedijoje visi automobiliai yra apdrausti nuo ju pirkimo dienos.Tik reikia pranest bet kokiai draudimo kompanijai,ta pacia diena,kai nusiperki.Jei ne,tai nuo kitos dienos skaiciuoja po 100kronu i diena(patyriau savo kailiu ,kai pirkau pirma masina).Kai apdraudi ,gauni pastu FORSAKRINGBEVIS.Su juo gali vaziuoti po visa EU ir dar kai kurias salis.Tokios zalios kortos(butent zalios spalvos)nemaciau ne vienoje svedu draudimo kompanijoje.Jei lietuviai policininkai kabinejasi-pasiulau susirast verteja,jei nesupranta svediskai.Ta FORSAKRINGBEVIS geriau tureti vaziuojant i Lietuva.
Sekmes kelionese!
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Daima » Pir Kov 09, 2009 16:22

Tai va butent,kad su savimi patartina turet ta zalia popieriuka :) nes Lt- jis labai svarbus dokumentas :) Nieko jis nekainuoja,tik svedai labai nustemba ir sako,kad nereikia jo turet,bet paaiskinus ,kad ten reikia,jie nesipriesina ir atsiuncia.Taigi jei nenorit gadintis nuotaikos ir aiskintis visagaliems keliu "dievukams",tai geriau turekit su savim ir bus ramu!
Daima

Standartinė bill » Pir Kov 09, 2009 20:02

na jo ko gero del sventos ramybes reiks zalia korta parsisiust , kazkaip biski geda jiem aiskint kad tokia padetis Lietuvoj , na reiks gal meluot kad i Baltarusija vaziuoju :obscene-hanged: ... O apie toki försäkringsbevis nesu girdejes .... lietuvos "keliu generolam" reikalingas to popieriaus galiojimo laikas ..
Vartotojo avataras
bill

Standartinė Daima » Pir Kov 09, 2009 20:30

ir butinai kad zalias butu,cha cha cha!!!! :angry-tappingfoot:
Daima

Standartinė siletyv » Ant Kov 10, 2009 09:35

Tai ant to FOSAKRINGBEVIS yra masinos numeris,nuo kada iki kada galioja ir kiek sumoketa uz draudima.Taip pat draudimo rusis(trafik,halvcasco,casko) ir SJALVRISK suma.Pilnai to uztenka,as vazineju gana tankiai ir neturiu problemu.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė bill » Ant Kov 10, 2009 09:50

O kur esi apsidraudes Syletyv ? mano draudimo kompanija kas puse metu man atsiuncia saskaitas kurias as apmoku , bet jokiu popieriu , kad tai padaryta as negaunu .
Vartotojo avataras
bill

Standartinė gintinis » Ant Kov 10, 2009 13:40

jo, mes irgi kai vaziuojam visada atsisiunciam zalia korta, del lietuvos policijos, nors ir svedu darudikai sako, kad nereikia. Bent jau musu draudime, tai ju paciu internetiniam puslapy uzsisakai ir atsiuncia uz poros dienu, tas nieko nekainuoja.
Paveikslėlis
gintinis

Standartinė siletyv » Ant Kov 10, 2009 17:20

As visada draudziuosi LANSFORSAKRING.Gaunu po keliu dienu saskaita ir ta pacia diena tik kitame voke FORSAKRINGBEVIS.
Tai paprastas popieriaus lapas ir kompu atspausdinta visi duomenys automobilio ir draudimo salygos.Man jis dar nesudare jokiu problemu keliaujant.
siletyv

Standartinė Rasdirga » Šeš Kov 21, 2009 20:41

Apsidraudziau VESTA draudime-pigiau. Ir is karto atsiunte draudimo sutarti su visom salygom.
Rasdirga

Standartinė Karakumu_asilelis » Ket Bal 16, 2009 19:59

Zalia korta yra privaloma jei keliaujate bet kurioje europos valstybeje! policija sustabdziusi gal ir nepaprasys, bet jei nutiktu kokia nelaime, galit turet dideliu problemu. Visos draudimo imones privalo atsiust zalia korta jei jos paprasot. pvz as if draudimo prasiau isduot menesiui tai dave visiems metams. jiems ne gaila, cia - ne lietuva;)
Karakumu_asilelis

Standartinė gintinis » Ket Bal 16, 2009 20:34

Neklaidink zmoniu !!!

Försäkring vid utlandsresa med svenskt fordon
Om du ska besöka något av följande länder behöver du ett Grönt Kort, som bevis för att ditt fordon är trafikförsäkrat. Ditt försäkringsbolag utfärdar det Gröna Kortet. Medtag gärna också fordonets registreringsbevis. Detta är obligtoriskt i vissa länder.

Albanien Marocko Tunisien
Bosnien-Hercegovina Moldavien Turkiet
Iran Ryssland Ukraina
Israel Serbien och Montenegro Vitryssland
Makedonien

Har du trafikförsäkring i Sverige gäller försäkringen i följande länder utan att du behöver försäkringsbevis i form av ett Grönt Kort.

Andorra Island Rumänien
Belgien Italien Schweiz
Bulgarien Kroatien Slovakien
Cypern Lettland Slovenien
Danmark Liechtenstein Spanien
Estland Litauen Storbritannien
Finland Luxemburg Tjeckien
Frankrike Malta Tyskland
Grekland Norge Ungern
Holland Polen Österrike
Irland Portugal
Paveikslėlis
gintinis

Standartinė lcj » Pen Bal 17, 2009 22:08

Saunuolis, :clap:
gintinis rašė:Neklaidink zmoniu !!!

Försäkring vid utlandsresa med svenskt fordon
Om du ska besöka något av följande länder behöver du ett Grönt Kort, som bevis för att ditt fordon är trafikförsäkrat. Ditt försäkringsbolag utfärdar det Gröna Kortet. Medtag gärna också fordonets registreringsbevis. Detta är obligtoriskt i vissa länder.

Albanien Marocko Tunisien
Bosnien-Hercegovina Moldavien Turkiet
Iran Ryssland Ukraina
Israel Serbien och Montenegro Vitryssland
Makedonien

Har du trafikförsäkring i Sverige gäller försäkringen i följande länder utan att du behöver försäkringsbevis i form av ett Grönt Kort.

Andorra Island Rumänien
Belgien Italien Schweiz
Bulgarien Kroatien Slovakien
Cypern Lettland Slovenien
Danmark Liechtenstein Spanien
Estland Litauen Storbritannien
Finland Luxemburg Tjeckien
Frankrike Malta Tyskland
Grekland Norge Ungern
Holland Polen Österrike
Irland Portugal
lcj

Standartinė Zaibas » Pen Rgp 28, 2009 19:08

Mielieji, klausimuks. Sian nutiko man atsitikimas. Atvaziavau i auto stovejimo aikstele prie parduotuves, tik pastaciau ir iskart man per prieki perbrauke kita masina. Sustojo, as islipau ir jis islipo, man nulauze TIK numerio laikikli (nepataisomai) pasirodo, jis rusas su svediska nuosava masina... uzkabinau jam, kad atseit jis man nubreze kampa (jis jau buvo, cia lietuviski ipatumai) sako ka darom, sakau davai 1000:- ir skirstomes... Kaip sakem taip ir padarem, bet klausimas butu toks: ar visgi kita karta geriau kviest policija ir aiskintis su draudimu ar atsizvelgti i padaryta zala ??? Aciu visiems :)
Vartotojo avataras
Zaibas

Kitas

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias