Juodasis sarasas

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Re: Juodasis sarasas

Standartinė nikita25 » Šeš Spa 17, 2009 18:20

Labas visiem. Cia Jum "baisusis" Kreakono direktorius Mantas raso.
Matau karstas diskusijas uzvirusias apie mane, tai stai ka galiu Jum visiem pasakyti.
Pas mane nedirbs nei vienas, kuris megsta isgert, o svarbiausia nei vienas kuris megsta vogt.
Nuskriaustuoju pasivadines Modestas, ivardino mane kaip ieskancio vergu ir nenorincio moket atlyginimo.
Nera nei vieno kuriam buciau nesumokejes, nei vieno kuri buciau apgaves, kitaip zmones dirbantys mano bendroveje ir skaitantys tapati foruma, pas mane ne dirbtu.
Zmogus parases apie mane i foruma, neisdirbo nei 1 men. , nes apsivoge. Nukentejo mano klientas, todel jo atlyginimas buvo skirtas nuostoliam padengti. Manau vaikinas turetu buti dekingas kad ji nuveziau i uosta ir nupirkau bileta i LT, nes galejo but ir kitaip.
Taigi, visiem geras nebusi. Kas zino sia situacija, supranta, o kam reikalingos intrigos ir panasus dalykai, manes ju nuomone ir nedomina.
nikita25

Standartinė Renis » Šeš Spa 17, 2009 19:45

Siuliciau edgarui ir kvadratui po grazu apvalu bana. Kiek jie gali terst musu foruma?
Kur tik nueisi, ten tie koliojasi. Irjuokas irma, bet kartu ir pykdo.
Renis

Standartinė Andraika » Sek Spa 18, 2009 09:39

na, jau nebesikolioja kuri laika :) geri vaikai dabar.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Mantas is skovde » Sek Spa 18, 2009 14:30

Sveiki visi
Pradesim nuo to ,kad prisistatysiu.Mantas Sauklys ,gyvenu skovdeje bruksgatan gatvej,Lietuvoj gyvenu siauliuose,P.Cvirkos gatvej, vazineju su melynu mersedesu valstybinis numeris crl 415,ne juodu,nemaisyk Edgaras
Regione esam tik du Mantai as ir Mantas Malakauskas,kuri pazystu tikrai daug metu.
Taip varom toliau,kadangi as prisistaciau,galiu duot tel nr. jei reikia ir idet foto savo kas ten praset.

Dabar tu "NUSKRIAUSTASIS" kuris dristi mane mynet kazkokiam juodam sarase prisistatyk,nes mum reikia kai ka aptart,pirmiausia noreciau kad parasytum kiek as tau iduriau raga?po to kai parasysi cia noriu su tavim susibegt akis i aki,nes ziuriu taves nemokino,kad pries ispjaunant kazka reiketu sukramtyt,kitokiu atveju gali tekt per siaudeli gan ilgai.Jeigu kaip minejo malakauskas tu tas bomzelis modestas is radviliskio,kuri ispi... kaip muse is barksciu Mantas,tai tau uz tavo bajerius nebilieta reikejo nupirkt,o kojas issukinet.Beje zinau siuo metu esi ispanijoj,skink ramiai apelsinus,kai grysi dievas duos susimatysim Lietuvoj,nes taip drasiai apie mane sneki,bent jau susipazinsim.
Tas liecia kiekviena kuris vienokiam ar kitokiam kontekste nori mane paminet.Prisistatot kas toks ,is kur ,kontaktai kiek iduriau raga.
Pagarbiai
Mantas Sauklys
Mantas is skovde

Standartinė Andraika » Sek Spa 18, 2009 14:50

nepastebėjau daug pagarbumo poste :cool:
nu bet nieko. gerai, kad pagaliau yra nuomonių ir iš kitų konfrontuojančių pusių :techie-typing:
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Mantas is skovde » Sek Spa 18, 2009 14:56

Andraika,atsiprasau del ankstesnio posto,tiesiog kai suzinojau,rankos drebet pradejo,kad kazkoks pyp pyp pyp drista sneket.Svedijoj esu 10 metu,buvo geresniu blogesniu laiku,bet gyvenime nieko nesu per peti metes,del to ir postas toks isejo

BR
Mantas Sauklys
Mantas is skovde

Standartinė Edgaras » Sek Spa 18, 2009 15:23

Mantai,as seip maciau kad tavo mersiukas tamsus,i juda,tai ir paklausiau:)
kiek man teke bendraut su tavim,esi savas toks :) ir tik paklausiau,to zmogelio,gal apie tave kalba eina,nes seip cia ne mano reikalas ....
galiu asmeniskai pasakyti,kad nieko blogo apie tave nenugirdes,neskaitant kitu amenu is Skovdes ....
Edgaras

Standartinė Mantas is skovde » Sek Spa 18, 2009 15:28

Edgarai,as tau nieko ir nesakau :) as tik siaip patikslinau del spalvos.

P.S nekantriai laukiu "Nuskriaustojo" atsakymo
Mantas is skovde

Standartinė Edgaras » Sek Spa 18, 2009 15:44

o tu dar lietuvoi? ar jau skovdei? jai skovdei,galim susibegt truputi ? :)
Edgaras

Standartinė Mantas is skovde » Sek Spa 18, 2009 16:11

Dar lietuvoj,tureciau gryzt treciadieni,jeigu kas nepasikeis,tai koki ketvirtadieni galim susibegt,turi mano tel.
Mantas is skovde

Standartinė Renis » Sek Spa 18, 2009 20:00

Nabutu is Is Siaulaiu (Manats) Grasindamas, parodei liudnai pagarsejusi siaulietiska temperamenta.
Betruko tokiu grasinimu, kaip - pakasiu..., i miska.. ir t.t.
Renis

Standartinė Mantas is skovde » Sek Spa 18, 2009 21:23

Niekam as negrasinu,noriu kad tas pypt atsakytu man cia i foruma,ne as pradejau,as pasisakaiau kas toks, is kur ir kur mane galima rast,nes neleisiu,kad kazkoks molis,net koju neapsiles svedijoj,manes nepazinodamas,pasislepes po niku mane minetu kazkur,uz zodzius savo reikia atsakyt
Mantas is skovde

Standartinė Mantas is skovde » Sek Spa 18, 2009 21:26

\beje remis matau esi is sotkholmo,jei senai ten gyveni gali apie mane pasiklausynet,nes turiu nemazai draugu tiek rusu tiek lietuviu tarpe ten,kas as per zmogus ir ar kazkam badau ragus
Mantas is skovde

Standartinė Renis » Pir Spa 19, 2009 22:11

Zinok, Stockholmas didelis.
Renis

Standartinė Mantas is skovde » Pir Spa 19, 2009 23:14

Kaip miestas stokholmas didelis,bet dideliam mieste yra sava nedidele bendruomene kuri viena kitus pazysta,kas ka geriau ,kas ka prasciau,bet pklausaus ar zinai toki ir toki,tai bent jau girdeje yra vienas apie kita.Na bent jau tie kurie islenda i rusu diskotekas,arba kurie nebando susvedet ir bendrauja su savais
Mantas is skovde

AnkstesnisKitas

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias