Juodasis sarasas

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Re: Juodasis sarasas

Standartinė Karakumu_asilelis » Tre Bal 15, 2009 00:02

As turbut pazystu vien kvailius kurie patys save pastoviai nusibaudzia:) bet jei atsirastu koks labai juodas - visus perspesiu;)

siulau sukurti dar viena tema ~~~"kvailiausi nutikimai svedijoje"
Karakumu_asilelis

Standartinė Karakumu_asilelis » Tre Bal 15, 2009 00:02

arba "kvailiu nutikimai svedijoje" :)
Karakumu_asilelis

Standartinė Andraika » Šeš Bal 25, 2009 14:53

pagalvojau, kad čia būtų galima postint ir švedų sąrašą- kai pasiklausai- yra nemažai nesąžiningų darbdavių ir čia :confusion-confused:
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė SIRDELE » Šeš Bal 25, 2009 19:41

tikrai ne pro sali butu , nemazai lietuvaciu , netgi gina svedus , kad jie vos ne geriausi , paciai ne karta teko patirti ju nemalonia , o apie vyro prarastus ir neismoketus pinigus is svedu - jau nekalbu... :angry-cussingblack:
SIRDELE

Standartinė siletyv » Šeš Bal 25, 2009 20:43

Cigarettsmugglare åtalad
Karlshamn 2009-04-23 | Uppdaterad 2009-04-23

En 48-årig litauer har i dag åtalats för att ha försökt föra in omkring 147 000 cigaretter i landet.
Tullen ertappade mannen när han skulle lämna färjan i Stillerydshamnen.

Det var den 31 mars som 48-åringen kom till Karlshamn. När cigaretterna upptäcktes anhölls han och häktades samma dag. Tobaksskatten på cigaretterna skulle ha uppgått till cirka 244 000 kronor.
Mannen är fortsatt häktad i väntan på rättegång.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė lcj » Šeš Bal 25, 2009 21:06

:clap:
lcj

Standartinė kvadratas » Ant Geg 26, 2009 21:58

Sweiki :hand: o kodel niekas nekalbat apie SLV misku atsodinimo ir retinimo firma? kiek is vytelio girdejau tai jis lb juos uztare. bet jis nedirbo ten ir nemate kas ten darosi ten zmones prakaitu uzsidirba pinigus o virsininkai ( broliai saunuoliai) sulaukia kaip darbininkai buna uzsidirbe normale sumele, juos tiesiog isveja, buve atveju, kad apvagina, mane asmeniskai apvagino bet as pradejau knistis tiesos. nezinau kaip ten atsitiko bet man sumokejo ir teko atsisveikinti su jais, paprasiausei susirinkau daiktus ir isvykau i niekur laimes jieskot. Didely jie kapitala susikrove is tautieciu prakaito. ir as nebijodamas apie tai sneku tegul manes bijo. As nesunkei surinkciau nemenka burely zmoniu kuriuos jie isvijo be cento. Ir db ten tai vyksta, vis dar bendrauju su ten bedirbanciais zmonemis. O tikrai Vyteliui palinkeciau nebuk toks lengvatikis. Tu esi geras zmogus, man tuo teko asmeniskai ysitikinti (swedijos lietuviu motina terese ) AGUASPA :dance:
kvadratas

Standartinė Virga » Pen Geg 29, 2009 19:49

Nu va, is apsvietei tauta! Kodel niekas nekalba apie ta firma? Todel kad ne visi zino tokia egzistuojancia. Kuo daugiau dalinsites ziniom, tuo maziau musu apsukrieji tautieciai maitinsis kitais tautieciais. Reikia viska viesinti. Visais budais. Paskelbk ir pavardes, nes ne visi zino, kas tie broliai milzinai kur skrynelej amzinai :)
Vartotojo avataras
Virga

Standartinė kvadratas » Sek Geg 31, 2009 12:42

SLV Sabaliauskai Laimis Virgius :clap: niekam nelinkeciau ten dirbti. darbo duos o namo vaziuosi be pinigu. Ten lb daznai naudojama fraze I LIETUVA BE PINIGU uz menkiausia prasizengima bet tik tada kaip jau turi bisky uzsidirbes. :angry-banghead:
kvadratas

Standartinė Virga » Pir Bir 01, 2009 21:33

Na va, dar vieni pazenklinti. Jei patys pas tokius nepapulsim, tai gal kitus ispesim. Uch kaip nevirskiju tokiu maitvanagiu! :violence-axechase:
Vartotojo avataras
Virga

Standartinė vikis2 » Šeš Bir 20, 2009 20:06

Y domiu temu yra cia bet ydomiausiai buna kai piktinasi tokie zmones kurie patys musu tautiecius ir apgaudineja(gal ju sutuoktiniai).Nesakau kad apgaudineja tiesiogine prasme bet pinigine-tai 200%. Pries metus gavau pasiulyma is tautiecio(nors jis ieskojo svedo kuris skaitytu brezinius,nyveliuotu,sedetu prie kompo,ir t.t)-pasiuliau savo daruga sv.?!ats buvo vienareiksmis man-ar tu asilas?ka cia pasiulei?Ir po to gavau skambuty is tu paciu tautieciu kurie man siule maksimuma 65-70kr(nes jie nemoka niekam daugiau).Monkes biznis butu-mano atlygis 385-465 ant popieriaus ir sokti y 70 oi kaip gera. Gal geriau tureti 4 -6 zmogiukus ir atsakyti uz visas klaideles, gauti visus pinigelius,nei tureti 10-15 nelegalu,kuriems viskas dzin o tasakomybe tau!Kartais geriau maziau apimciu ir kokybes-nebus nesumoketu pinigeliu!Kiek metu dirbu cia -sv man nebuvo nesumokeje laiku.Gal ir mes esame kalti?ar niekas to nepagalvojo?As zinau kad visi gryni sv -nacionalistai ir y mus ziuri is labai aukstai-bet ne viena pamokinau(aiskina jis man-jei dirbi cia -privalai kalbeti sv-atsakiau aiskiai- jei nori kad darbai butu padaryti-kalbek angliskai-jei ne-ate) ir visi gryzta jei turi gera reputacija.Sie metai man paskutiniai cia-geriau as busiu diplomuotas asilas lietuvoj-nei zeminamas cia kaip visi atejunai cia(iranieciai,rusai ,turkai)Ir tik noreciau (jei ymanoma-nors nemanau)neapgaudinekite tu zmogeliu kurie atleke uzsidirbti keliu lituku,mokekite min100,o jei latrai tai aisku -uzteks ir 60,Pagarba visiems
vikis2

Standartinė Andraika » Šeš Bir 20, 2009 22:05

O aš paoponuosiu. ne visi švedai nacionalistai- (aišku, sutinku, jog yra balvonų visur) daugumoje visi yra tokie, kokiu save sugebi jiems pateikt- analogiška situacija gali būt ir Lietuvoje- tarkim, ateitų grioviakasys uzbekas ir išdidžiai pareikštų- "kalbėk rusiškai- nepatinka- viso gero"- bet kasa gerai, tai ko gi nepasamdžius- bile tik kasa. Ir rusiškai galima pakalbėt. Bet ar laikytumėt tokį individą sau už lygų- klausimas. Greičiausiai irgi prasimuštų nacionalizmas. Ir nereik galvot, kad švedam mes esam geresni už uzbekus- dauguma tiesiog pigūs juodadarbiai ir tiek, mokantys okej ir nouproblem.
O Lietuvon nevažiuočiau ne dėl pinigų- gyvenam ir čia nuo atlyginimo iki atlyginimo, bet esmė ne tame- esmė- žmonių santykiuose- Lietuvoje kožno sumauto kiosko savinykas yra baisus viršinykas su koščiūmu ir cigaru, kurio nepatujinsi- įsižeis. O čia aš savo šefui, turinčiam belekiek milijonų, galiu pasakyt- "ė, su kokiais čia klouno batais šiandien atėjai"- ir tik abu pakrizensim. Ir kol iš anapus jūros kyšos piktos iltys- negrįšiu. Nes man nepatinka šokinėt naktį su mintim "ar išėmiau magnetolą", nepatinka primyžtos laiptinės, nepatinka krūmuose tūnantys ar girti vairuojantys policinykai, nepatinka bėgt per perėją, nepatinka kasdienis chamizmas ir "akasyble" tipo jaunimas. Nežinau, ar atpratau, ar išpuikau. Bet renkuosi ramybę čia, o ne kasdienį stresą anapus. Gavosi offtopas, ale ką darysi...
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Daima » Sek Bir 21, 2009 12:53

200% pritariu Andraikai!!!!!!!
Daima

Standartinė emilija » Pir Bir 22, 2009 11:35

butent del to ir ruosiuosi isvaziuot is Lietuvos... liudna, bet tokia realybe. gali but iki panagiu kulturingas, bet nekulturingu daug kartu daugiau. ypac dabar. tauta prisiziuri rusisku serialu ir gyvena kaip 'brigadininkai'. situacija yra baisi
emilija

Standartinė siletyv » Pir Bir 22, 2009 16:38

© V.Liaudanskio nuotr..Klaipėdos pasieniečiai sulaikė Alytaus rajono gyventoją, įtariama, pateikusį suklastotą vairuotojo pažymėjimą.

Sekmadienį VSAT Pakrančių apsaugos rinktinės Uosto užkardos pareigūnai Malkų įlankos kontrolės punkte patikrino keltu iš Švedijos atplaukusio 22-ejų Alytaus rajono gyventojo dokumentus. Vyras vairavo automobilį „Škoda Octavia“. VSAT pareigūnams jis patikrinimui pateikė įtariamai suklastotą vairuotojo pažymėjimą.

Pakrančių apsaugos rinktinėje dėl suklastoto dokumento pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras po apklausos paleistas. Automobilis taip pat nesulaikytas.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

AnkstesnisKitas

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių