Juodasis sarasas

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Re: Juodasis sarasas

Standartinė siletyv » Ant Vas 24, 2009 09:59

Aciu forumo dalyviams,kurie parase man asmenines zinutes ir suteike daugiau informacijos.
Papasakosiu trumpai istorija apie skola:paskambino Rimas ir paprase,kad nupirkciau bilieta jo panai is Klaipedos i Karlshamna.(Tai man nesudaro sunkumu ir ne vienam as esu padejes uzsakyt arba nupirkt bilieta)Kai jis atvaziavo paimt panos ,atveze viena darbininka i kelta.
Pasiguode man ,kad uzsakovas dar nepervede pinigu uz baigta objekta ir neturi uz ka nupirkt tam darbininkui bilieta.As lengva ranka daviau 500 kronu.Jis,tipo,nuleke i banka ir gryzes sako:dar pinigu nera,reikia tam zmogui sumoket uz darba,kad neisleist i Lietuva be pinigu.(sake ,tuoj ,tuoj bus pinigai saskaitoj)As paklausiau ,kiek reikia.Jis sako 8000 kr.
as ,zinoma,lengva ranka padaviau.Is viso :uz bilieta-1060+500=8000kr.
Ne vienam esu paskolines,ir per daugiau negu du metus darbo uoste,nera buve ,kad negrazintu.
Ka daryt,jei esu perdaug geros dusios ir noriu visiems padet.Per tai ir nukenciu.
Bet kai ateina zmogus ir praso pagelbet-zinau,kad jei as nepadesiu,tai tikrai daugiau niekas nepades.Patys zinot,lietuvis-lietuviui =?
Pasaulis mazas,o sunybes sugryzta jas padariusiam.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Lorita » Ket Vas 26, 2009 16:41

Pritariu 100 % kad reikia paskelbti, superine mintis! Ir kilo mintis, reiktu kad butu Juodasis sarasas ir Baltasis sarasas :mrgreen: Teko sutikti zmoniu sveduose kurie labai padejo :lol:
Lorita

Standartinė Linuska » Ant Kov 03, 2009 21:25

Gal kas nors zino apie tokia firma lietuviska Euro haus kuriai vadovauja toks Saulius Milius,o jo ten vadybininkas ar(padielninkas) vardu Povilas ?
Linuska

Standartinė neringa » Ant Kov 03, 2009 23:10

Jo,zinau apie juos,o kas domina?
neringa

Standartinė Linuska » Ket Kov 05, 2009 13:27

Jeigu jiem reiketu darbininku 2 vyrukai noretu ysidarbinti.
Linuska

Standartinė Andraika » Ket Kov 05, 2009 14:18

o tai prie ko cia juodas sarasas? :think:
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Daima » Ket Kov 05, 2009 23:22

Skaiciau delfyje apie vakaryksti ivyki Stokholme,apgautus tautiecius,ir paskui komentaruose atkreipiau demesi i cia jau mineta Euro House firmos pavadinima..Kiek tiesos,kiek ne-sprest patiems...bet tokios kalbos eina ir paciam Stokholme,deja...
"EURO-HOUSE. WORKSUPPLI .SAULIUS MILIUSIS.POVILAS BRUZGULEVICIUS NET NEGALVOKTE VAZIUOTI DYRBTI Y SIAS KOMPANIJAS AR PAS TUOS ZMONES SVEDIJOJE"
Daima

Standartinė Linuska » Šeš Kov 07, 2009 22:14

Netyciukais ivyko klaida berasant :oops: :lol: yra zinoma ju darbotvarke :smile: dirbo duos,tik algos ne :lol:
Linuska

Standartinė vikis2 » Sek Kov 08, 2009 20:37

pries 3 metus euro hause dirbo( o gal tiesiai-buvo jos dalininke kazkokia Eleonora)gal nieko tas vardas -grazus ir visiems tinkantis,bet kai pamateme jos vadybininka!!! Aisku pasidare!Sory jei kas ne taip.ir jei tau pasako gausi 50kr ir dar bus matyt kaip bus ---begsit visi net neziuredami y sonus.Ta firma-kaip tik atstovavo wooden ......(isdurinejimo)kompani -vadovaujamo rusakalbio
vikis2

Standartinė vikis2 » Pen Kov 27, 2009 22:40

ko visi tyli-manau slepia kiekvienas ka nors?Ydomus mes esame -kaol nekabina manes as tyliu (tiesa-juk lietuviais esam gime o apgaudinejam kaip visi)del to tas ir numiriop!
vikis2

Standartinė virgisss » Šeš Kov 28, 2009 22:52

Na kas liecia baltaji sarasa,tai ir as noreciau ikisti trigrasi.Pastebejau Loritos zinute.Cia turbut ta pati Lorita is Ladsbro?Tai ja su vyru tikrai galima itraukti i baltaji sarasa.Nuostabus zmones.Sekmes jums kuo geriausios. :smile:
virgisss

Standartinė Martynas » Ant Kov 31, 2009 16:20

siletyv, gelbek, bebrai miske padangas sugrauze ir negaliu namo gryzt, grynu neturiu.. gal gali i kortele pervest 10000kronu, eisiu pestute iki artimiauso bankomato.. gale menesio tikrai atiduosiu.. na juk pazysti mane, mes cia forume susirasinejom...... Na gal ir nelabai cia juokinga bet man panasu su ta tavo situacija Vytai, ir pritariu ka auksciau Daima sake, kad esi labai patiklus zmogus. Gal tai isplaukia is tavo nuosirdumo, nes matos kad tu cia daug kam padedi savo patarimais kaip aktyvus forumo dalyvis. Bet galima manau geruma parodyt ir nemerkiant savo pinigu kazkokiam "verslininkui" kuris neturi uz ka bilieto nupirkt savo panai.. Linkiu tau atgauti pinigelius nes suma vistik nemaza. As tai nei pats linkes skolintis nei is kitu skolintis, tik retais atvejais pasitaiko tokios situacijos, o kai pernai toks "biski pazystamas" 100Lt nujojo tai dabar nebent valgyt nupirkciau zmogui jei matyciau kad tikrai neturi :)

best regards
Martynas
"You can't change direction of the wind, but You can adjust Your sails"
Martynas

Standartinė siletyv » Ant Kov 31, 2009 19:43

Galiu pradziugint visus savo pazystamus -mano skolininkas jau dali pinigu grazino praejusia savaite.Tikiuosi ir likusius atgaut.
Tai jei kam stigtu pinigu ,tai nesikuklinkit ,prasykit -tikrai paskolinsiu.
Bet perspeju visus ,jei siulytu darbo ar koki bizni Butkus Rimantas is Boråso -bekit kaip nuo maro.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė gintinis » Ant Kov 31, 2009 20:39

:text-bravo:
Paveikslėlis
gintinis

Standartinė Daima » Ant Kov 31, 2009 22:16

Dziaugiuosi ir as ,Vyteli,kad reikalai pajudejo i geraja puse!!!Tikiuosi bus grazi pabaiga :)
O del skolinimo ateity............... :naughty: .............tik pries tai gerai apgalvojus!!!!! :character-oldtimer:
Sekmes!!
Daima

AnkstesnisKitas

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių