Juodasis sarasas

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Juodasis sarasas

Standartinė siletyv » Ket Vas 12, 2009 01:29

Sveiki visi forumo dalyviai. Man atrodo ,kad pribrendo laikas pas mus forume sudaryti toki juodaji sarasa. Jau turbut ne vienas esate nukenteje nuo kitu lietuviu (ir ne tik).Gal reiketu viesai paskelbti tokiu zmoniu pavardes,adresus ir kita,kad kiti nepakliutu "ant ju kabliuko".pavyzdziui rusai savo saite "nasi v sveciji" jau seniai skelbia tokius "draugus" nuo kuriu reikia saugotis.
As irgi jau tureciau ka paskelbt,nes per savo "gera dusia"jau esu nukentejes nuo zemieciu.Ir nuo dabar jau bus sunkiau sulaukt is manes paslaugos(nors iki siol niekam nesu atsisakes padet bedoj).
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Andraika » Ket Vas 12, 2009 12:42

oo, siletyv, manau, tamsta galėtų teikt išsamiausią sąrašą, koks tik įmanomas, pagal darbo specifiką :)
idėją palaikau ir mano pastebėjimai būtų trys
pirmas. ant kiek tai būtų teisiškai teisinga? t.y., mes čia bendraujam laisvom temom, tačiau ar duomenų viešinimas neužtrauktų administracinės, kam nors pasiskundus, atsakomybės?
antras. ne paslaptis, kad už tokią info, kitas galbūt ir iškaltais dantim susimokėtų, taigi reiktų daryt viską anonimiškai- tarkim, info per PM siunčiama kam nors vienam, o šis savo ruožtu, talpina ją čia.
trečias o kaip išvengt sąmoningošūdų pylimo ant ko nors, norint tiesiog pakenkt?..
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė lietuvaite » Ket Vas 12, 2009 17:23

nemanu kad tai padetu,nors mintis visai nieko :)
lietuvaite

Standartinė lcj » Ket Vas 12, 2009 20:35

Tema labai idomi,bet idejos nepalaikau del 3-cio punkto, kuri nurode Andraika.
lcj

Standartinė Andraika » Ket Vas 12, 2009 21:04

o kaip, beje, išrodo tie sąrašai kituose forumuose?..
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė siletyv » Ket Vas 12, 2009 21:43

As tik galvoju,o sprest reikia visiems.Pav. Norvegijos lietuviu forume yra aprasytos firmos ,kurios pazada idarbint ir "isduria",Danijos lietuviu forume net vardai yra dvieju vagiu,kuriu reikia saugotis. Bet tai yra ismetyta per visa foruma.Manau,kad ir Svedijoj yra nemazai "nelabai saziningu " zemieciu.Tai gal visi tegu zino su kuo geriau reikalu neturet.
Na ,o del smeizto,tai ,kaip sake Andraika ,galima likt ir be dantu. O uz teisybe tikrai ne vienas neis daryt razborkiu.Jei mes patys nepradeasim kovot su "siukslem",tai toliau bus dar baisiau,nes cia irgi liks nemazai bedarbiu,kuriems Lietuvoje tikrai "nera ka gaudyt".Tai suksis cia ,o mes kentesim.
Jau nevienas guodesi,kad nesumokejo pinigu uz darba ,tai vienas kita apvoge kartu gyvenant,del konkurencijos darbe masinu langus dauzo.
Pasako darbdavys ,kad dirbs legaliai ,po to nesumoka :Paziuriu imoniu registre ,kad net tokios imones nera Svedijoj,o lietuviai tikisi ,kad dirba legaliai.
Vat su tuo reikia patiems kovot.Pagarsint nesaziningus lietuvius.
Jei as klystu-baigiam ta diskusija.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė SIRDELE » Ket Vas 12, 2009 21:50

Sutinku su Siletyv :roll:
SIRDELE

Standartinė Andraika » Ket Vas 12, 2009 21:54

tai siletyv, apsiimi būt ruporu? 8)
o šiap, kaip taisyklė, negatyvai dažniausiai būna vargiai susipažinę su internetu ir čia nepapuls :lol:
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė siletyv » Ket Vas 12, 2009 22:11

Tai tas yra labai gerai ,bet uztai pozitivai viska zinos apie negatyvus.Zymiai lengviau apsisaugot ,kai zinai nuo ko saugais.
siletyv

Standartinė bill » Ket Vas 12, 2009 22:14

nors man paciam neaktualu , bet gal kas pvz iesko info , tai kodel gi ir ne , tegul buna kaip kokia skundu knyga sita tema , gali gi zmones savo patirtimi pasidalint skaudzia , kad kiti to galetu isvengt ... nebutinai tai ir tautieciai gi turi but , svedai irgi mausto darbininkus kartais ...
Vartotojo avataras
bill

Re: Juodasis sarasas

Standartinė siletyv » Pir Vas 23, 2009 11:04

Labai nenorejau rasyt,bet jau baigesi kantrybe.Pernai spalio28 diena paskolinau vienam lietuviui beveik 10 000 kronu savaitei laiko.(as suprantu-buna kai tikrai prispaudzia beda ,o pinigu nera.)Zadejo po savaites pervest i mano saskaita,uzsirase saskaitos numeri.Iki Nauju Metu laukiau,po Nauju pradejau skambint-telefonas neatsako,i SKYPE zinutes taip pat jokio atsakymo.Praejusia savaite pabandem su draugu paskambint is kito telefono-atsiliepe iskart,pazadejo iki vakar dienos atvezt skola.Zinoma,skolos nesulaukiau.Jis gyresi,kad turi statybine firma,dirba Borase.Jo zodziais firma vadinasi RIMASBYGG.Bandziau ieskot imoniu registre-tokiu pavadinimu Svedijoj imone nera iregistruota.Buvau anksciau girdejes neigiamu atsiliepimu apie ta zmogu,bet kos nepatyriau savo kailiu-netikejau.(Nevienas lietuvis sake,kad nesumoka uz darba.Net mano draugui,kuri pernai rekomendavau ,nesumokejo 3000 kr.)Labai nesinori,bet turbut turesiu kokia diena vaziuot i Borasa atsiimt skola lietuviskais metodais.
Na as pasimokiau kaip but geradariu-linkiu kitiems nepakliut ant jo kabliuko
siletyv

Standartinė DaMy » Pir Vas 23, 2009 11:46

Na va, nemanau, kad kažkas prie tokio blogiečio apibūdinimo gali prisikabinti. Vardų pavardžių nėra, o apie ką tiems, kas netoli gyvena, aišku :)

Aš palaikau Vytelį, jei kas nors man gyvenimą apkakotų, paskelbčiau viešai ir tikrai nesikuklinčiau.

siletyv rašė:Labai nenorejau rasyt,bet jau baigesi kantrybe.Pernai spalio28 diena paskolinau vienam lietuviui beveik 10 000 kronu savaitei laiko.(as suprantu-buna kai tikrai prispaudzia beda ,o pinigu nera.)Zadejo po savaites pervest i mano saskaita,uzsirase saskaitos numeri.Iki Nauju Metu laukiau,po Nauju pradejau skambint-telefonas neatsako,i SKYPE zinutes taip pat jokio atsakymo.Praejusia savaite pabandem su draugu paskambint is kito telefono-atsiliepe iskart,pazadejo iki vakar dienos atvezt skola.Zinoma,skolos nesulaukiau.Jis gyresi,kad turi statybine firma,dirba Borase.Jo zodziais firma vadinasi RIMASBYGG.Bandziau ieskot imoniu registre-tokiu pavadinimu Svedijoj imone nera iregistruota.Buvau anksciau girdejes neigiamu atsiliepimu apie ta zmogu,bet kos nepatyriau savo kailiu-netikejau.(Nevienas lietuvis sake,kad nesumoka uz darba.Net mano draugui,kuri pernai rekomendavau ,nesumokejo 3000 kr.)Labai nesinori,bet turbut turesiu kokia diena vaziuot i Borasa atsiimt skola lietuviskais metodais.
Na as pasimokiau kaip but geradariu-linkiu kitiems nepakliut ant jo kabliuko
DaMy

Standartinė siletyv » Pir Vas 23, 2009 12:06

Parasyciau ir pavarde,jei zinociau.atvaziuodavo paimt darbininku,autobusiukas su uzrasais firmos"RIMASBYGG",telefono numeris.Sudare ispudi rimto verslininko.Net mintis nekilo,kad gali taip pasielgt. O kai pasiskolino,tai darbininku net pats neatvaziuoja is uosto paimt-ka nors atsiuncia.Tikrai niekam iki siol neatsisakiau padet bedoj,bet po tokiu dalyku reikes pagalvot-gal geriau ijungt sypsena ir sakyt"niekuo negaliu padet".Nes per gerus darbus ir priesu netruksiu isigyt.
siletyv

Standartinė bill » Pir Vas 23, 2009 15:36

Syletyv, prasyk cia ir jo telefono numeri , bent taip bus galima zmonem jo pasisaugot ...
Vartotojo avataras
bill

Standartinė Daima » Pir Vas 23, 2009 17:13

Bet sakyciau patiklus zmogus esate,Vyteli...O be reikalo..
Visu pirma,nepazystat beveik zmogaus,is autobusiuko su firmos zenklu susidarot gera ispudi apie zmogu...hmm,keistoka sakyciau...plius-girdejes buvot nekokiu atsiliepimu apie ji...
Antra,nezinote net pavardes,nei adreso(firmos ar namu).........ir skolinat 10000kr.......
Ir trecia,cia tik geram draugui gali padet nelaimej su tokia suma ir tai dar gerai apsvarstyt..
Nenorejau cia pamokslaut,ar jusu mokyt,bet bet...... is visos sirdies tikiuosi kad atgausit pinigus :|
Gaila,kai geri zmones kencia,noredami padeti :(:(:(
O juodas sarasas,manau,labai gerai!!!
Daima

Kitas

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 2 svečių