nutempe nebevaziuojancia auto

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

nutempe nebevaziuojancia auto

Standartinė Bachuras27 » Pir Rgs 29, 2014 18:35

sveiki, menesi buvau isvykes o grizes neberadau savo auto, gal kas gali patarti kaip ja rasti?siaip ji man nereikalinga nebevazinedavau su ja bet va numeriai LT tai nesinori kokiu baudu ar ko gauti, beto policijoje buvau pries savaite beveik kolkas nera ziniu
Bachuras27

Re: nutempe nebevaziuojancia auto

Standartinė siletyv » Pir Rgs 29, 2014 20:30

O tai stovejo turbut draudziamoje vietoje.Ir tai tvarko ne policija,bet ta firma ,kuri administruoja stovejimo vieta.Kazkur netoli turetu buti lemtele su telefono numeriu.Dazniausia tai buna saugos tarnyba.Kad pasakytu kur yra,kainuos apie 2000 kronyciu.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Bachuras27 » Pir Rgs 29, 2014 20:53

Tame ir beda kad visur apskambinau niekas nzn kur ji,galvoju gal policija pades bet ta irgi tyli,paskuj ateis i lt po keliu metu nesamoningos saskaitos tai noriu ja rasti ir i srota palaidoti,tik va nzn kur ieskoti,o stovejo aikstelej nemokamoj jokiu zenklu nera aplink
Bachuras27

Standartinė siletyv » Pir Rgs 29, 2014 21:43

Susirask artimiausia" Falck Bilbärgning ".
Tik jie nutempia masinas,tai jie tikrai zinos
Bandyk pasiskambint situo telefonu 08-7177500
Sekmes.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Bachuras27 » Pir Rgs 29, 2014 21:58

Ok pabandysiu ryt,nebent dar variantas kad pavoge bet masina be akumo buvo ir su variklio gedimu nepavazinesi labai,ksm tokia reikalinga,nebeismastau
Bachuras27

Standartinė Bachuras27 » Ant Rgs 30, 2014 15:24

radau sian savo masina, kaip sakoma neradau nes ji jau po presu pakista, per komuna suzinojau kur tempia tokias nebevaziuojancias masinas, nuvaziavau i srota ir ten pasake kad jie ja paeme ir sunaikino nes uzklijuotas buvo raudonas lapukas, savininkas neatsirado ir viskas, reiskias nebereikalinga, pagal svedu istatymus galima sunaikinti,beto supresuoja jie masinas kartu su numeriais.Paprasiau israse europos sajungos atitinkanti lapa kad ji sunaikinta ir viskas, nieko nekainavo bent jau, bet masinos gaila :( tad bukit atsargus kur parkuojat ilgesniam laikuj masinas nes paskuj bus velu :(
Bachuras27

Standartinė roolis » Ant Rgs 30, 2014 19:32

ir Lietuvoj tokia sistema butu liuks,o ne isregistravimas,nes daug kas turi auto,kuriu ziema nenaudoja,kiemai prasivalytu
roolis

Standartinė siletyv » Ant Rgs 30, 2014 20:27

Tai cia ne tik Stockholme.
Pas mus uoste jau nutempe 5 masinas,kurios per ilgai stovejo(leidziama 7 paros).Dvi dar spejo pasiimt atgal is sroto-tik uz nuvezima sumokejo po 2000 kronu, trys po presu.
siletyv

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių