Skelbimas Blocket,kaip apmokėti?

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Skelbimas Blocket,kaip apmokėti?

Standartinė turboZiogas » Sek Bir 08, 2014 06:29

Laba dienelę visiems.Iškilo problemėlė.Blocket neleidžia apmokėti skelbimo lietuviškų bankų
(išmėginome net tris skirtingas)kortelėmis,mėginau tiek paprasta,tiek kreditine moketi-atmeta.
Siūlo sumoketi telefonu(iš mob.telefono).Paaiškinkite prašau,kaip ten paskambinus teisingai įvest
visą informaciją,kurį mygtuką telefone ir kada reikia spausti.Cituoju Blocket tekstą:

För hörselskadade:
1. Ring 0900-100 17 00. Vänta några sekunder.
2. Knappa in annonsens nummer (10501) och tryck fyrkant.
3. Vänta några sekunder. Tryck 1.
4. Lägg på luren.

Ką reikškia fyurkant?Gal groteles spausti?

Ir kitas klausimėlis,ar leistų apmokėti iš COMVIQ išankstinio papildymo numerio(ne abonentinio)?
Tiesą sakant užkniso gaišt laiką tokie fokusai ir pabodo krapštinėtis dėl panašių absurdų įvairiose jų sistemose...

:lol:
turboZiogas

Re: Skelbimas Blocket,kaip apmokėti?

Standartinė siletyv » Sek Bir 08, 2014 07:19

Leidzia apmoket it is abonento.Is papildymo neina apmoket.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė siletyv » Sek Bir 08, 2014 07:21

För hörselskadade
Tai cia tu pasirinkai kur su klausos negale!
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė turboZiogas » Sek Bir 08, 2014 11:11

Dėkui,

:scared-shocked:
Tai is ko man apmoketi ir ideti skelbima,patarkite.Arba i kokius dar "anonsus" galima būtų paskelbti ,pavyzdziui pvz noreciau keisti nauja nauja dvirati,parduoti Thule dviracio laikiklius automobiliui ir pan?
Nejaugi Blocket priima pinigėlius tik iš švediškų kortelių ir sąskaitų ?

Ir pagaliau kaip mokėti iš abonentinio tel.numerio jei tokį "gaučiau"?

Gražios dienos! :mrgreen:
turboZiogas

Standartinė siletyv » Sek Bir 08, 2014 12:02

Jei turi abonenta,tai jokiu problemu-darai ka praso saitas ir viskas ok.
Kito budo apmokejimui nezinau.Susirask drauga,kuris turi abonenta ir is jo apmokek.Bet kiek teko susidurt su BLOCKETU,tai is kurio telefono apmopkesi,tas bus ir skelbime-zinoma,galima ir antra ,ir trecia telefona pridet skelbime.
O tai sitaisp ne tik Svedijoje.As norejau uzsiregistruot www.oldtimers.lt ,tai galima tik turint lietuviska telefono abonenta-is svedisko irgi jokio sanso.
Sekmes.
Tiesa,bandyk pardavineti per TRADERA.se
siletyv

Standartinė kunkulis » Sek Bir 08, 2014 12:28

www.lokus.se cia gali pabandyti, nes nemokamai talpindavo bent jau pries kelis menesius.
kunkulis

Standartinė siletyv » Sek Bir 08, 2014 15:57

Tai kad visai mires tas saitas.
siletyv

Standartinė turboZiogas » Pir Bir 09, 2014 16:40

Cha,taigi štai,mėginu įkelti skelbimą į lokus.se.Suskaičiavo 20sek`u,pinigai persivede.taciau paaiskejo kad jie dar turi patikrinti skelbimą ir tik tada skelbs arba...ne :angry-banghead: .Nuo Sekmadienio pavakario iki pirmadienio 16val.taip ir nepasirode mano skelbimas,ir negavau jokio emailo kas jame negerai.Gal kunkulis zinai,kiek ten max žodžių gali būti skelbimo tekste?Pastebėjau,kad visuose skelbimuose vos vienas sakinukas (kokie 7-10 žodžių tekste).Gal mano tekstas pernelyg ilgas ar kuo jiems dar galeciau neitikti?Ksi issiunciau skelbima lokus.se atrase kad atmetimo atveju parasys e-maila,paskelbimo atveju-taip pat.Bet nematau skelbimo:) :angry-tappingfoot: Uzkniso formalistai :scared-shocked: Ikeliau 5 foto,bet kituose skelbimuose po 1-na.Kur cia suo pakastas? :confusion-confused:
turboZiogas

Standartinė kula_shaker » Pir Bir 09, 2014 16:51

Nenuostabu, kad tas portalas merdėja, kaip kažkas sake :)
kula_shaker

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias