del vairuotojo pazymejimo

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

del vairuotojo pazymejimo

Standartinė Lauryna » Ant Vas 25, 2014 16:41

Laba diena,mano vyras turi lietuviskas teises su kategorijom B,C,D1 ir E.Vyras noretu pasikeisti i svediskas teises ir norejome paklausti informacijos kai keitiesi teises ar reikia cia svedijoje jas perlaikyti tas kategorijas ar tiesiog issiunti jas ir jie pakeicia.teisiu galiojimas nepasibaiges.Dekui uz bet kokia info.
Lauryna

Re: del vairuotojo pazymejimo

Standartinė Andraika » Ant Vas 25, 2014 19:11

šiaip nereikia keist, aš pats buvau policijoj, tai net su švediška pilietybe galioja lietuviškos teisės. O jei jau keist, tai turėtų pakeist be jokio perlaikymo, nors girdėjau, kad gali paprašyt med. pažymos, kad tinkamas. o ar čia yra D1 tai ir nežinau. aš pats turiu A, B, BE, C, CE lietuviškas naujo pavyzdžio ir niekam niekad neužkliuvo.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Andraika » Ant Vas 25, 2014 19:12

šiaip nereikia keist, aš pats buvau policijoj, tai net su švediška pilietybe galioja lietuviškos teisės. O jei jau keist, tai turėtų pakeist be jokio perlaikymo, nors girdėjau, kad gali paprašyt med. pažymos, kad tinkamas. o ar čia yra D1 tai ir nežinau. aš pats turiu A, B, BE, C, CE lietuviškas naujo pavyzdžio ir niekam niekad neužkliuvo.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė siletyv » Ant Vas 25, 2014 19:40

Yra iviarus variantiai cia.Man keite pries sesis metus,be jokiu problemu idejo visas kategorijas,kurias turejau lietuviskose.O dabar kai keisiu dar po 4 metu(nes teises galioja 10 metu),tai jau negausiu CE ir DE kategoriju,nes pastaruosius 10 metu nebusiu dirbes vairuotoju.Jei zadant cia dirbt vairuotju,tai geriau pasikeist,nes jei bus lietuviskos ,ir noresit dirbt vairuotoju(sunkvezimio ar autobuso)tai reikes vairuotojo kortele gauti Lietuvoje.O jei teises svediskos,tai uzsakysit interenetu ir gausit pastu.Jokios pazymos man nereikejo-dabar negaliu garantuot.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Andraika » Ant Vas 25, 2014 21:38

ai nu tai tada gaunasi taip, kad jei nedirbi pagal aukštesnę, nei B kategoriją, neapsimoka keist, ba prapuls? Oho. to nežinojau.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Lauryna » Ket Vas 27, 2014 23:15

o jei ieskant darbo vairuotojo, ar svedai reikalauja svedisku teisiu ar uztenka lietuvisku ir lietuviskos korteles, o turint lietuvikas teises ar ar duoda svediska kortele svedai :think:
Lauryna

Standartinė Andraika » Pen Vas 28, 2014 07:57

užtenka lietuviškų, bent negirdėjau, kad kas kabinetųsi. Kortelę irgi išduoda, tiesa, jos negalima išsiimt internetu, mat švediška sistema nemato lietuviškų teisių.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Turenijus » Ket Geg 01, 2014 23:28

As bent girdejau tokius siulymus kad del vairuotojo pazymejimo keitimo galima kreiptis i bet kuria arciausia vairuotoju mokykla- tipo ten ir pigiau ir popierizmo maziau.... Negaliu garantuot uz savo zodzius- rytoj pats vaziuoju tuo reikalu i Skovde, patikrinsiu gandus savo kailiu nes ir paciam pribrendo reikalas pasikeist teises...
Turenijus

Standartinė bill » Sek Geg 04, 2014 21:41

Vairavimo mokyklos teisiu neisduoda, tai kaip gali but pigiau ir maziau popierizmo? Idomus variantas, pirma kart girdziu toki...
Vartotojo avataras
bill

Standartinė Turenijus » Pen Geg 09, 2014 21:47

Mano bendradarbis chekoslovakas sekmingai pasikeite cia teises lengvai per vairuotoju mokykla. As bandziau eit tuo paciu keliu- reikalavimai skiriasi, tik dar neisssiaiskinau kodel.....
Turenijus

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias