Lietuvisku prekiu parduotuve

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Re: Lietuvisku prekiu parduotuve

Standartinė sillwio » Tre Rgp 18, 2010 22:27

Vokiečiai turi. Ieškokit Lidl Paveikslėlis
sillwio

Standartinė Andraika » Tre Rgp 18, 2010 22:40

tai je, ten jau mes radom.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė sillwio » Tre Rgp 18, 2010 22:41

good :)
sillwio

Standartinė Phase1 » Tre Rgp 18, 2010 23:11

Jei is rimtos puses cia apie Milbonos varske tai geriau juokauk.Pirma karta Lidle nusipirkau pieno Milbonos,viso neisgeriau ir po kokiu 2 savaiciu,net nebande tirsteti.Kvapas pasikeite i kazkoki chemini...Nuo to laiko Lidle tik darzoves,kai kuriuos gerimus,sausainiu,jei uzsimanau cheminiu nusiperku,na,dar ko nors biski.Tiesa,dabar piena Arlos pradejo pardavinet jau kuris laikas tai ta perku,bet siaip,Skånemejerier niekas nepakeis.Aisku,Arla ne prastesne,bet kad jau Skånej tai dw skånietiska.Kaip ir kava:gal,ir Arvid Nordquist gera,bet Zoega tokia pat tai ir geriam skånietiska.
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė sillwio » Tre Rgp 18, 2010 23:19

Man tai px, sintetinė ji ar ne. Aš jos nevalgau. Į pareiškimą, kad čia nėra varškės, atsakiau, jog yra (nors dėl manęs jos gali ir nebūt). Ginčytis, cheminė ji, ar lenkiška cheminė, neturiu nei noro, nei laiko.
sillwio

Standartinė bill » Ket Rgp 19, 2010 08:14

sillwio rašė:Man tai px, sintetinė ji ar ne. Aš jos nevalgau. Į pareiškimą, kad čia nėra varškės, atsakiau, jog yra (nors dėl manęs jos gali ir nebūt). Ginčytis, cheminė ji, ar lenkiška cheminė, neturiu nei noro, nei laiko.

tai kam tada cia ta nuotrauka idejai jei gincytis neidomu? :mrgreen: o siaip butu bent kiek panasi sita varske i mums iprasta niekas cia ir nesigincytu ir nieko kito neieskotu ... o lenkiska varske tikrai kokybiska , tik jei nevalgai tai ir nesupranti to
Vartotojo avataras
bill

Standartinė sillwio » Ket Rgp 19, 2010 08:44

Ne tau gi dejau nuotrauka :mrgreen: Tu juk zinai kur nusipirkt lenkiskos naturalios, ekologiskos, be konservantu ir saldytuvuose laikytos varskes :clap:
sillwio

Standartinė Virga » Ket Rgp 19, 2010 08:59

Normali ta varske Lidl´ine. Tik liesa jau labai ir be tu gabaliuku sutrauktu, kaip mes iprate. Bet pridejus siek tiek grietineles ar grietines ji pariebeja ir visai gera. Man , teisybe pasakius, vaziuot virs 50 km kad nusipirkt lenkiskos varskes, nelabai idomu, tai gera ir ta Lidl varskyte. ;-)
Vartotojo avataras
Virga

Standartinė vario » Ket Rgp 19, 2010 09:43

Virga rašė:Normali ta varske Lidl´ine. Tik liesa jau labai ir be tu gabaliuku sutrauktu, kaip mes iprate. Bet pridejus siek tiek grietineles ar grietines ji pariebeja ir visai gera. Man , teisybe pasakius, vaziuot virs 50 km kad nusipirkt lenkiskos varskes, nelabai idomu, tai gera ir ta Lidl varskyte. ;-)

Kepu aš iš tos Lidlines varškės pyragus, verdu varškėtukus, tinginukus. Viskas ten liuks. Man iki lenkiškos varškės 100km, ne visi gi Skånej, šalia lenkiškos parduotuvės gyvena :grin:
Bet o tačiau aš iš principo lenkiškos anei dešros, anei varškės nepirksiu Paveikslėlis
vario

Standartinė bill » Ket Rgp 19, 2010 18:34

gerai jum kai neisrankios , mano bobom sita varske netinka , ko tik neisbandziau kol lenkiskos neatradom, tenka jas i miesta veziot, o uz lidline yra geresniu svedisku variantu kur grietines nereikia det , "kessela", "cotage cheese", bet tai vistiek ne tai ...
Vartotojo avataras
bill

Standartinė Phase1 » Ket Rgp 19, 2010 18:38

Nu jo,kam principai,kam ne.Uz principus-pagarba.O kas nori skonio tai perkas kokybiska.Yra ir lenku liuks. Bet ne ta tema.Yra tu parduotuveliu daug kur lenkisku.Helsinborge zinau... Tai ir ne tik varske nepalyginama.Pvz,.miltai.Kiek zmona bande svediskus ir visokius kitokius tai,isskyrus lietuviskus,tik lenkisku rado tinkamu ir vokisku kazkokiu,ai dar muslimiski,irgi,nezinau pavadinimo.Jokie kiti pyragui ar ragaisiui netiko.Agurkai:kad ir marinuoti svediski ar daniski,bet prie lietuvisku ar lenkisku nepridesi.
Nors kainos gali kilti ir tose parduotuvytese.Nesenai buvau Lenkijoj tai jau panasios kainos kaip Lietuvoj,o benzo kainos tai po velniu!!! :doh: Pagalvojau,kad bus pigesnis tai Lietuvoj nesipyliau pilno bako,kai ivaziavom i Lenkija ir pamaciau kaina tai pagalvojau,kad tik pasienyje tokios,o mieste bus mazesnes-4,60 zlotu.Taip kad,jau ir Lietuvoje kai kas pigiau,negu Lenkijoj.
Bet desros nusipirkes uz 5,5 zlotu tai pirstus apsilaiziau.Gaila ir rankas plaut :grin:
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė vario » Ket Rgp 19, 2010 19:38

Phase1 rašė:O kas nori skonio tai perkas kokybiska.

O tai visa kita, kas ne lietuviška yra ne kokybiška? Lietuviška varškė, iš antibiotikais prišertos karvės yra kokybiška, o vokiška ne?

Tiesą pasakius, būsiu nepopuliari, aš iš lietuviškų prekių nepasigendu nieko. Va, anytos marinuotų agurkėlių -taip. O pirktinės dešros-ne. Viską randu čia. Grįžtant iš LT atsivežiau vaikui kietų barankyčių, o sau kepalą lietuviškos juodos duonos. Nes, reikia pripažinti, švediška duona netinka kepimui. O švediška varškė, miltai, pienas, sviestas ir t.t.- man tinka. Kaip bebūtų gaila, neturiu dėl ko lietuviškam forume pabambėti Paveikslėlis
vario

Standartinė Andraika » Ket Rgp 19, 2010 19:58

duonos lietuviškos pasigendu, dešrelių pieniškų (tegul ir su gliutamatais ar kuo ten), o daugiau tai gal karšto rūkymo jūrinių ešerių. Visa kita pilnai mane čia tenkina.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė bill » Ket Rgp 19, 2010 20:11

o man tai snapso kaina cia perdidele :mrgreen: , o jei rimciau tai lasiniu normaliai rukytu norisi su juoda duona , ir silkes sipnai sudytos , salto rukymo skumbres, galima vardint daug ... mazai man cia svediski produktai tai pakeicia , na bet tai jau ismokau gyvent be to , nors progai pasitaikius tikrai pasistengsiu to gero isigyt . o kas del lidl produktu , tai tikrai ne prmos kokybes ten viskas , retai ten apsipirkineju, dazniausiai ko idomaus nusipirkes lidle tik nusiviliu .
Vartotojo avataras
bill

Standartinė Andraika » Ket Rgp 19, 2010 20:24

lašinių, silkių pats pasirūkau, tai netrūksta. O lidle yra puiki vokiška šlapianka, akurat kaip lietuviška, švediškos tokios užtikt neteko. O šnapso.. galvoju.. kaži ar išvis čia teko jo pirkt kada nors..
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

AnkstesnisKitas

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias