Lietuviai aplink Stockholma ir Stockholme

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Re: Lietuviai aplink Stockholma ir Stockholme

Standartinė driulia » Sek Bir 28, 2009 23:10

tai linksmu atostogu!!! :dance: :dance: as irgi pradejau atostogas...linksma!!!! :character-beavisbutthead:
driulia

Standartinė Kristinna » Pir Bir 29, 2009 11:45

o tai kur jus atostogaujat? ce? :smile: mes nutarem veliau truputy vaziuoti gal 10 kokio tai galima susitikt iki kol mes isvaziuosim ;) kurioj vietoj gyvenat? pacem vällingby?
Kristinna

Standartinė driulia » Pir Bir 29, 2009 12:20

liepos 3 isskrendu i Skotija.nebent susitikti iki to...mes Råckstoj gyvenam.o kur jus? :grin:
driulia

Standartinė Kristinna » Ket Lie 02, 2009 09:20

o mes vinsta.nuo vällinngby i kita puse truputy,ne bet netoli. mes pries tai rokstoj gyvenom :grin: ir seip ten daznokai bunu,mano drauge su broliu ten gyvena rokstoj irgi lietuvaicei :smile: nu va ,o kada grysit atgal? gal tada susimatysim ;-)
Kristinna

Standartinė visapusiskas » Ket Lie 02, 2009 16:08

hello all.. :) gal kas galetu padet ir patart kaip susirast svedijoj darba?zodziu gyvenu lietuvelei toi skurdzioj i svajoju apie svedija..kazkaip mane traukia ten.. :) angliskai galima sakyt nesneku,bet truputi suprantu..kiek skaiceu forumouse tai svedijoj darbdavei nori kad darbininkai sneketu ju kalba..nejau angliskai nesneka?ar yra sansu igivendint man savo svajone? :)
visapusiskas

Standartinė Daima » Ket Lie 02, 2009 17:02

Tai rasai,kad angliskai beveik nesneki,o tik supranti.............ir tai tik truputi...Tai kaip galvoji suktis? :think:
Daima

Standartinė driulia » Ket Lie 02, 2009 20:25

Kristinna,gal kaip nors pasikeiciam telefonais,a?:))o grysiu ash kita penktadieni,pabusiu pora dieneliu ir vel i kelia!:D
driulia

Standartinė Ramune82 » Pir Lie 06, 2009 14:29

Mes tai pat stockholme,butu malonu susipazint su tautieciais.. :smile:
Ramune82

Standartinė visapusiskas » Tre Lie 08, 2009 09:48

nepasisuksiu be kalbos.. :( tex trunyt toleu toj apgailetinoi warganoi lietuvelei..
visapusiskas

Standartinė DaMy » Tre Lie 08, 2009 23:10

Tai kad ir lietuviškai nemoki, tai neaišku, kurioj šaly laimę gali rasti :)

visapusiskas rašė:nepasisuksiu be kalbos.. :( tex trunyt toleu toj apgailetinoi warganoi lietuvelei..
DaMy

Standartinė SIRDELE » Ket Lie 09, 2009 11:19

nu bet Damy kokia bjauri , kabinasi prie kiekvieno , kaip zmogus moka taip raso , ko cia kabinetis...
SIRDELE

Standartinė DaMy » Ket Lie 09, 2009 12:57

Vaje, kokia aš bloga. Tiesiog man nepatinka visokie lojantys ant Lietuvos. O dar kai tokia liaudis veržiasi į užsienius "šalies garsinti", tai tada telieka nosį nuleidus praeiti kokiam LIDL, kai išgirsti lietuviškai blevyzgojantis ir keikiantis. O kodėl tokie lojantys po to grįžta gydytis į Lietuvą, kur nemokamas gydymas, dantų remontuotis, jei jų dar turi, apsikirpti ir normaliai pavalgyti?

Lietuvoje tikrai nelengva, bet žmonės ten gyvena ir kai kurie tikrai neblogai, kurie netingi smegeninės pasukti. Ypatingai tie, kurie kažko joje turi. Pati išvažiavau iš Lietuvos, bet ne todėl, kad man ten blogai buvo, tiesiog taip gyvenimas susiklostė.

SIRDELE rašė:nu bet Damy kokia bjauri , kabinasi prie kiekvieno , kaip zmogus moka taip raso , ko cia kabinetis...
DaMy

Standartinė visapusiskas » Ket Lie 09, 2009 16:28

DaMy » Ket Lie 09, 2009 11:57
Vaje, kokia aš bloga. Tiesiog man nepatinka visokie lojantys ant Lietuvos. O dar kai tokia liaudis veržiasi į užsienius "šalies garsinti", tai tada telieka nosį nuleidus praeiti kokiam LIDL, kai išgirsti lietuviškai blevyzgojantis ir keikiantis. O kodėl tokie lojantys po to grįžta gydytis į Lietuvą, kur nemokamas gydymas, dantų remontuotis, jei jų dar turi, apsikirpti ir normaliai pavalgyti?

Lietuvoje tikrai nelengva, bet žmonės ten gyvena ir kai kurie tikrai neblogai, kurie netingi smegeninės pasukti. Ypatingai tie, kurie kažko joje turi. Pati išvažiavau iš Lietuvos, bet ne todėl, kad man ten blogai buvo, tiesiog taip gyvenimas susiklostė.

lyg as loceu ant lietuvos..paprasceuse as sakau kaip yra..ir as noriu y uzseni ne lietuvos garsinti o pamatyti pasauli ir kazkiek pinigu uzdirbti.. dauk ziurejau netoli lietuvos esancias salis tai labeusei patiko swedija tode i noreceu ce atwykt..nesakyk DaMy kad swedija negrazi salis..
visapusiskas

Standartinė DaMy » Ket Lie 09, 2009 17:33

Aš tikrai sutinku, kad Švedija - labai graži šalis. Stengiuosi jos pamatyti kiek galima daugiau.

visapusiskas rašė: lyg as loceu ant lietuvos..paprasceuse as sakau kaip yra..ir as noriu y uzseni ne lietuvos garsinti o pamatyti pasauli ir kazkiek pinigu uzdirbti.. dauk ziurejau netoli lietuvos esancias salis tai labeusei patiko swedija tode i noreceu ce atwykt..nesakyk DaMy kad swedija negrazi salis..
DaMy

Standartinė SIRDELE » Ket Lie 09, 2009 20:22

DaMy ko tai uzpykus ar ant lietuviu ar ant gyvenimo aplamai , kad tokia pikta , beje ne tik lietuvaiciu visokiu blogiuku yra , bet lygiai taip pat ir svedu...
SIRDELE

AnkstesnisKitas

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias