Ansökan: avseende preliminär skatt

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Ansökan: avseende preliminär skatt

Standartinė aucas » Sek Kov 17, 2013 11:14

Gal zinot kas cia per deklaracijos forma? gal yra kam teke susidurt?
aucas

Re: Ansökan: avseende preliminär skatt

Standartinė siletyv » Sek Kov 17, 2013 12:31

http://www.skatteverket.se/privat/skatt ... 01279.html
Tai gi viskas parasyta.Cia tiems,kurie nesiruosia gyventi Svedijoje ,o dirba ne maziaus 6 menesiu ir ne daugíau vienu metu.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė aucas » Sek Kov 17, 2013 12:39

nu jo apie sita as jau skaiciau, bet galvoju gal yra kam teke susidurt, placiau papasakotu. As kaip ytariu man reikes dasimoket skirtuma tarp 25 ir 32, nes as mokejau tik po 25 procentus. Darbdavys man atsiunte sita forma, tuscia neuzpildyta,svedu kalba, liepe paciam uzpildyt ir siust i skatverketa i helsinborga. Tai as galvoju jei nieko nepildysiu ir nesiusiu, skatverketas man atsius po to jau uzpildyta gal :)?
aucas

Standartinė siletyv » Sek Kov 17, 2013 13:05

Jo,ir dar pinigu primokes.Nejuokaukit su skateverketu-reikia siust dienos tikslumu,paskui neissimokesi baudu.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė aucas » Sek Kov 17, 2013 16:59

O gal zinai, kokie mokesciai dirbant ilgiau nei 6 menesius, bet trumpiau nei metus? 25 procentai, ar jau visi 32?
aucas

Standartinė siletyv » Pir Kov 18, 2013 10:04

Cia viskas priklauso nuokontrakto-kas ten yra parasyta.Kadangi mokesciai susideda is daugelio daliu,tia neaisku kokius mokescius jums atskaiciuoja.Ar kaupiamas pensiju fondas,ar mokat kapiniu prieziuros mokesti ir t.t.Jei atskaiciuoja tik 25%,tai tada jus cia neturit jokiu socialiniu garantiju.o jei atskaiciuoja daugiau,tada visos socialines garantijos kaip ir svedams.O mokesciai skirtingi visose komunose-nuo 31 iki 37 %.
siletyv

Standartinė aucas » Tre Kov 20, 2013 16:57

Dar vienas klausimas. Klausiau darbdavio kaip pildyti deklaracija. As kiek suprantu cia deklaracija uz praeitus metus? Pvz adresa jis man liepe rasyt, kur gyvensiu siemet, o ne kur gyvenau praeita meta. Atvykimo data liepe rasit siu metu, ne praeitu metu, langelis ten kazkoks busto islaidoms rasyt po 2000 sek, nors praeita meta nei mes gavom nei ka tu busto islaidu. Nebezinau nei kaip pildyt, ir kokia prasme tos neva deklaracijos?
aucas

Standartinė siletyv » Ket Kov 21, 2013 08:54

Bijau ka nors konkreciai atsakyt,nemates tavo dokumento,kuri turi pildyt.Bet tai tikriausiai nera deklaracija.Uz praejusius metus dar deklaraciju negavom(nebent jusu komunoj jas anksciau siuncia.)Deklaracija buna geltonos spalvosir nieko ten pildyt nereikia-ten tik reikia pasitikrint ar viskas atitinka (tavo pajamos,islaidos ir nekilnojamas turtas),pasirasyti ir atplesus puse jos imesti i dezute skatteverkete,o antra puse pasilikti sau.Ten tavo darbdavys kazka neaiskaus daro-nereikia ant deklaracijos jokio adreso rasyt ir jokiu busto islaidu.Jei turi galimybe,nukopink ir atsiusk man i privata,tada as tiksliai viska paaiskinsiu.
siletyv

Standartinė pesas80 » Ket Kov 21, 2013 09:16

As tau siulytau nuvaziuot i skatta, pasimt zmogu kuris svedu kalba gerai moka, visus popierius ir issiaiskint viska. Nes nematant popieriu nieko pasakyt negali. Ar tu gavai SKV 4402 ar SKV 4314
pesas80

Standartinė aucas » Ket Kov 21, 2013 09:54

4402 cia forma berods. Klausiau darbdavaio, tai sake sita pildyt siu metu duomenimis, cia nera mokesciu deklaracija uz praejusius metus. Bandysiu :)
aucas

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias