ISTRIGAU SU TEISEM

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

ISTRIGAU SU TEISEM

Standartinė Justice3000 » Pen Kov 08, 2013 11:47

Sveiki, Visi ! :)
Manau, naujos temos tikrai nekuriau be reikalo, nes apziurejau didziaja dali forumu, o atsakymo, ar kazko taip ir neradau :( Gal kas turit sunkesne galva nei manoji ir galite ka patart? Situacija tokia:

Pakliuvau as i ta debiliska traukini, kai teises Lietuvoje isduodavo tik 2 metams. Ir sutapo taip, jog isvaziavau gyventi i cia i Svedija likus nedaug laiko iki teisiu galiojimo pabaigos (neatsimenu tiksliai, net kiek. 4 gal menesiai, gal ir maziau). Negana to, kaip pareigingas pilietis deklaravau visus dokumentus, jog manes nebera Lietuvoje. Taciau, kol as Svedijoj gavau ID korta, uztrukau (tiksliau svedukai su savo tempais tikrai nustebino), ir baigesi Mano vairuotojo pazymejimo galiojimo laikas. Lietuvoje, jo nieks nekeis, nes nebegyvenu tenais. Cia Svedijoj nebezinau, ka ir daryt. Issiunciau laiska i Transport Styrelsena, o gavau atsakyma, su nuoroda kur pasiziureti, kad laikyti teises. Ka man daryti? Negali buti, kad man reiks jas persilaikyti? Nebuvau niekada nei nusizenges nei ka. Tuo labiau del Lietuvos nesu uztikrintas, net jeigu deklaruociau vel, kad joje gyvenu - girdejau gandu ale ir ten pavelavus atsiimti teises laiku, reikes kazka perlaikineti.

Zmones, pagelbekit, nezinau ka daryti . . . Gal zinot kokiu gudrybiu kaip lietuvoj imanoma pralyst su Tuo? Kad bent jau pakeistu i galiojancias? Klausiu nes 2013.03.14 - 2013.03.25 vaziuoju iki Lietuvos susirinkt paskutiniu "smutkiu".

Dekoju is anksto, kas nepatinges kazka patart. :violin:

Jusu, Daumantas
Naktiklubi isidarbinau :D
Vartotojo avataras
Justice3000

Re: ISTRIGAU SU TEISEM

Standartinė Andraika » Pen Kov 08, 2013 12:14

cia ju negaliojnciu tikrai i galiojancias nepakeis. vienintele iseitis- gyvenant cia, deklaruot gyvenama vieta Lietuvoj ir tada pasikeist jas ten, bent as taip dariau, kai norejau issilaikyt papildomas kategorijas, niekas nesidomejo, kur as is tikruju gyvenu. tik kad ten tokia amzina betvarke- vienam komisariate jokiu problemu, nuejau ir issilaikiau egza po 2 savaiciu, kitam eme kabimetis, kad puse metu nuo deklaracijos nepraejo, negalima laikyt. nuvaziavau i trecia ir dasilaikiau, ko truko.. perlaikinet, jei gerai supratau, reiks tik tik praktika ir tik tiem, pas ka darzelinukine A kategorija.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Justice3000 » Pen Kov 08, 2013 12:16

Tai realiai, taip gaunasi, kad valstybe tesiog pameta tokius, kaip as? :/
Vartotojo avataras
Justice3000

Standartinė Justice3000 » Pen Kov 08, 2013 12:19

Nes as, kai buvau regitroj ( taip as specialiai buvau del to nuvykes), man pasake, jog uztenka tik vel persideklaruoti gyvenama vieta i LT. Bet nieko neminejo del puses metu pragyvenimo. :/
Vartotojo avataras
Justice3000

Standartinė pagan » Pen Kov 08, 2013 12:58

prisideklaruosi ir pasikeisi.Perlaikinėt nieko nereikės.Užvakar sūnus susitvarkė.Pusė metų buvo praėję nuo galiojimo pabaigos.Mes dar įgaliojima močiutei parašėm ir 15 litų papildomai sumokėjom kad pagal adresa pristatytu,nes negalim tų jo teisių laukt
pagan

Standartinė Andraika » Pen Kov 08, 2013 13:16

tai va kad jovalas su tom deklaracijom. man vilniuj regitroj nesikabinejo. utenoj- prisikabino. kaune vel nesikabinejo..
kazkada delfis rase apie lietuvi, kuris londone teises pamete. tai net dublikato neisdave, liepe puse metu Lietuvoj pragyvent..
o kazkuriai A kategorijai praktika perlaikyt tikrai reikia.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Justice3000 » Pen Kov 08, 2013 14:04

Labai dekoju uz parama! Neuzilgo vaziuosiu i Vilniu, bus matyt, kas gausis. Manau aprasysiu viska smulkiai, kaip sekesi, jeigu ateityje kam tokia beda ispultu.!
Vartotojo avataras
Justice3000

Standartinė Justice3000 » Sek Kov 17, 2013 17:38

Taigi. Atvykau i Lietuva, pries tai deklaravau per e-vartus jog vel gyvenu LT. Beje labai patogus dalykas :) Ir visgi man pasiseke, regitroje sikarta, nesake nieko del to kad reik puse metu isbut ar kazka. Tik dave pasirasyt kazi koki popieriu, kada i LT grizau ir t.t. Keistokai kazkaip, bet pinigus paeme, reiskias padarys ir isduos :)
Vartotojo avataras
Justice3000

Standartinė sauliuskmk » Ket Bal 11, 2013 10:44

Gal ne sioj temoj rasau,bet panasiai. Gal yra zmoniu ,kurie dirba furistais,man butu neblogai suzinoti,kur uzsisakyti skaitmenine vairavimo kortele(seniau buvo shaibos dabar elektronines korteles) ir ar jei noreciau vairuoti(dirbti darba) vilkika cia svedijoj,turbut butina ir teises pasikeisti is LT i SE.Tai gal is kart viska reiketu ir klausti Transportstyrelsen? Aciu ! :smile:
Vartotojo avataras
sauliuskmk

Standartinė siletyv » Ket Bal 11, 2013 10:55

Jei teises lietuviskos tai TIK lietuvoj-reikia paciam vaziuot priduot,o atsiimt nebutinai paciam.Klaipedoj Valstybinej keliu transporto inspekcijoj.Padaro per savaite-dvi.
Jei teises svediskos -transportstyrelsej uzsakai internetu i gauni pastu.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė sauliuskmk » Ket Bal 11, 2013 11:14

aciu Vytai, na mano teises lietuviskos,bet turiu tokiu kvailu minciu :grin: ,gal susitvarkyti viska cia Svedijoj,teises pasikeisti ir tuo paciu siuntimu ta korta uzsisakyti.
Vartotojo avataras
sauliuskmk

Standartinė siletyv » Ket Bal 11, 2013 11:18

Aisku pasikeisk.Tik tuo paciu siuntimu neiseis-norink uzsakyt korta,reikia atsviest ir nusiust svedisku teisiu kopija
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė sauliuskmk » Ket Bal 11, 2013 11:43

O teises reikia siusti i Transportstyrelsen is kart su kazkokiu uzpildytu blanku,ar pirma blankas po to teises,ir kiek laiko keitimas uztrunka +/-? Jei as issiusiu,tai liksiu be teisiu,ar ne bus promlemu,jei kartais sustapdys polis? biski pagooglinau,manau cia viskas aprasyta http://www.korkortsportalen.se/jag-har- ... a-korkort/
Vartotojo avataras
sauliuskmk

Standartinė sauliuskmk » Ket Bal 11, 2013 11:54

Greitai permeciau,ten tas salygas,tik nelabai supratau,jei keisiu savo visas kategorijas C,CE,D,DE reikalinga sveikatos pazyma,ar ne? Jei taip ,tai turbut reikia praeiti cia medicinine komisija,ar kazkas panasaus?
Vartotojo avataras
sauliuskmk

Standartinė siletyv » Ket Bal 11, 2013 12:11

Reikia uzsakyt blanka internetu,gausi po 5 deinu,tada uzpilysi ir issiusi su teise.Kai jie patikrins viska lietuvoje,gausi kita blanka ,kur priklijuosi nuotrauka ir pasirasysi.Vatada jau greitia asius teises.O siaip tia laukt reikia ivairiai-jei uztaikysi ant atostogu kokiu,tai ir tris menesius gali laukt.Jei sustabdo policija,pasakai kad teises priduotos keist,jie pramusa per kompa ir palinki gero kelio.Jei nori vaziuot i uzsieni,gali paprasyt ir atsius teise laikinai tas pacias leituvskas.
siletyv

Kitas

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių