Mokesciu deklaracija

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Re: Mokesciu deklaracija

Standartinė aucas » Pen Vas 08, 2013 16:14

O man sirdis jaucia kad man atsibalsiuot paciam reikes :roll: :twisted: db paskutini algalapi primeciau, tai po 25 % skaiciuojant as dar kaip ir 2000sek jau taip nedamokejes is visu 2012 pajamu. Man mokedavo dar traktamente, kanors esi apie tai girdejes? Tipo kaip komandiruotpinigius?
aucas

Standartinė pesas80 » Pen Vas 08, 2013 16:52

Tai greiciausia ,kad negausi jokios deklaracijos o tie traktementai turi but dekleracijoj cia esmes nekeicia jie :)
pesas80

Standartinė siletyv » Pen Vas 08, 2013 17:20

Nematau tikslo meluot.Darbo teise ismanau neblogai,o tiket manim ar ne -kiekvieno asmeninis reikalas.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė aucas » Ant Bal 16, 2013 17:25

Na visdelto, visu nuostabai gavau ta mokesciu deklaracija, ir pasirodo sugrys man tu mokesciu siektiek :) tik va man idomu, kokie toliau veiksmai seka. Man atejo dvi formos, viena forma su daug tusciu langeliu, ir uzpildytas tik vienas langelis, kiek uzdirbau pries mokescius, o kitas lapas tai tik surasyta, kiek uzdirbau, sumoketi mokesciai,visokie skaiciavimai, ir galutine suma kokia grazinama. Tai nelabai aisku dabar, ar man pildyt dar reikia ta viena forma,ar ka. Nes kiek buvau girdejes, reikia pasirasyt ir siust atgal? Gal kas zino kaip yra istikruju?
aucas

Standartinė siletyv » Ant Bal 16, 2013 17:29

TIK PASIRASYT! Ir perplest pusiau,puse imest i dezute Skatteverkete,o antra puse pasilikt sau.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė aucas » Ant Bal 16, 2013 17:51

O banko saskaitos nr tai nematau kur irasyt? kur jie mano tuos pinigus sius? Svediskos banko saskaitos neturiu.
aucas

Standartinė pasienietis » Ant Bal 16, 2013 18:12

gausi vauceri rugpjucio menesi,abejoju,ar anksciau.su tuo vauceriu i banka,ten atbasliuos grynais i rankas.
pasienietis

Standartinė aucas » Ant Bal 16, 2013 18:15

jopapa. o anksciau nera imanoma cia sutvarkyt kanors :D ?
aucas

Standartinė pasienietis » Ant Bal 16, 2013 18:21

pagal galiojancia tvarka mokesciu permokejimai sugrazinami iki panasiai birzelio 19d.cia turiu omeni perveda i saskaitas.kas ju neturi,pastu gauna banko cekius/vaucerius,pagal adresa.kaip jau minejau,tas vyksta rugpjucio men,apie 15-22dienomis.
pasienietis

Standartinė kunkulis » Ant Bal 16, 2013 19:42

Su e-legitimation galima skatteverket puslapyje deklaruoti, kur galima nurodyti i kokia saskaita pervesti permoka.
kunkulis

Standartinė siletyv » Ant Bal 16, 2013 19:47

Privatiems asmenims grazina mokescius iki "midsommar",o imonem iki gruodzio 12 dienos.Pirma karta gausi pastui pranesima ,kad reikia atsiimt pinigus,o paskui pervedines i saskaita.
siletyv

Standartinė siletyv » Ant Bal 16, 2013 19:48

Tai kokia e-legimation,jei net saskaitos nera svediskos!
siletyv

Standartinė Andraika » Ant Bal 16, 2013 20:57

Kai emiau deklaruot internetu, tai mokesciai isvis anksti grizta, kazkur geguzes vidury. Kazkaip galima ir sms deklaruot, bet tvarkos nezinau.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė aucas » Ant Bal 16, 2013 22:26

nu jo galima ir sms, galima ir internetu. Buvau prisijunges ir per intika i skattverketa, suvedziau savo netikra person numeri, ir su deklaraciju lapais kur atejo irgi ten kaip ir slaptazodis buvo, tam deklaravimui telefonu arba prisijungimui per intika. Bet esme ta pati, savo lietuviskos banko saskaitos visteik negaliu nurodyt, kad ir prisijungiu per intika...
aucas

Standartinė Justinas » Ant Geg 14, 2013 19:42

O va kolegos sakykite, uzpildziau laiku e-legimation, nurodziau savo asmenini svediskaji bankkonto, taciau siandien prisijungus pasiziuriu - ogi raso jog nepatvirtina saskaitos, nes atseit ne as savininkas, nurode susisiekti su banku :roll: Na susisiekiau su SEB banku, sako nesuprantame taipogi kodel nepatvirtino, nes pas mus viskas ok, nematome jokios bedos! :think: Skatteverketui paskambinti per velu, o ir prasmes kazkaip nematau, nes nujauciu jog siuntines dabar mane vieni nuo kitu pirmyn ir atgal :grin: Taciau uzpildziau ta pacia saskaita is naujo, tebunie, tai va gal kam nors jau buve taip, ir kaip baigesi? O gal turite koki nors kita problemos sprendima? :idea:

Ar tik nereikes keliauti atsidarineti saskaitos Nordea banke norint, kad baigtusi sitos nesamones :think:
Justinas

AnkstesnisKitas

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias