Mokesciu deklaracija

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Re: Mokesciu deklaracija

Standartinė pasienietis » Tre Geg 15, 2013 19:09

taigi nueik i seb,jei ten turi saskaita,su atsiprintinta blankete is skatteverkett saito,kur yra nuoroda blanketer nebeatsimenu dabar koks ten to lapo kodas,kur deklaruoti saskaita del mokesciu grazinimo.numeti ta popieri tam kas bus banke,jie patys viska suraso,tu tik savo id dar numeti kartu ant stalo.uztrunka 2-4min.
pasienietis

Standartinė Liberti » Pen Rgp 02, 2013 18:29

man irgi iskilo klausimas del tu mokesciu, gal kas ka patars, person nr turiu, taciau pasiziurejau i savo algalapi, tai ten tik 25% moku mokesciu, dirbu sezonini darba, tai gal cia del to, nes siaip tai lik ir 33% turetu nuskaityt, vieni man sako dziaukis daugiau algos... bet as kazkaip galvoju ar negai buti taip, kad kai pareis deklaracija, kad nebutu taip, kad reikes damoketi ta trukstama dali, o gal man cia dar pagal ta sena laikina moka... kaip ten su tais 25% ?
Liberti

Standartinė Andraika » Sek Rgp 04, 2013 07:09

Ne, nereiks. Sezoniniai moka mažiau mokesčių.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė aucas » Šeš Rgs 21, 2013 22:43

Liberti, pagal koki tabeli moki? As moku palei 31 tabeli, taip pat mokejau ir praeitais metais, keik ziuredavau visada daug maz apie 25 irgi tenuskaiciuodavo, bet siais metais dar 10000 SEK grazino skatteverketas,siemet taip pat moku palei 31 , dirbu ne ant pilno kontarkto ir neturiu nei normalio person nr, tik laikina. Mokesciai procentaliai kiekveina menesi skirtingai, kuo daugiau uzdirbi tuo daugiau sumoki, nuejau i skatteverketa, jie viska paaiskino, ir dave tokia lentele, ten viskas surasyta nuo kokios sumos kokie mokesciai. Nepergyvenk viskas normaliai turetu but ;)
aucas

Standartinė Liberti » Sek Bir 29, 2014 20:24

Sveiki, o isties ar gali buti, kad nepareitu deklaracija? turiu person nr. algalapi nurodyta 25% mokesciu, darbas sezoninis?
Liberti

Standartinė siletyv » Pir Bir 30, 2014 08:23

Tai jie tu nesi "Folkbokförd",tai kokiu adresu tau pareis deklaracija?
O jei darbas sezoninis,tai 99% kad tavo personnumeris tik laikinas,tai ir gyvenamos vietos adreso neturi.
Arba kazka darbdavys "susuko"-jei tavo gyvenama vieta deklaruota Leituvoje,tai ir deklaracija turejo pareit i Lietuva.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Liberti » Pir Bir 30, 2014 22:44

Ne ne, yra ir person numeris ir adresas ir pavarde ant duru, jei jau siustu tai tikrai tureciau gauti, tik su tuo "susuko" man ir kyla klausimas, ar gali buti, kad darbdavys vis dar moka ant seno, laikino person numerio, nors skatte tai lyg ir turetu suziureti, galvoju, gal nueiti i skatteverket ir tiesiog paklausti, kodel man ta deklaracija neparejo? Ar gal as cia tiesiog prisigalvoju :)
Liberti

Standartinė lcj » Ant Lie 01, 2014 16:30

Pas mus panasus atvejis.Zmogus negavo deklaracijos nes mokejo 25%.Registruotas LT. Pasiteiravom, paaiskinom, kad nori susigrazinti keliones islaidas i darba irt,t. Deklaracija atejo i LT. Tokiu atveju jis vietoj 25% tampo pilnai apmokestintas. Musu atveju jis dar liko skolingas mokesciu. Nurodzius keliones islaidas i darba ir atskaiciavus mokesciu skola, turetu gauti maza ismoka.
lcj

Ankstesnis

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 1 svečias