mokyklele ir darzelis

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Re: mokyklele ir darzelis

Standartinė pagan » Pir Rgs 10, 2012 19:10

Jurgita,tai aišku kad pasikepam... tik dabar klausimas kur... pas mane... pas tave... ar per viduri kur nors
pagan

Standartinė sauliuskmk » Pir Rgs 10, 2012 21:43

Turbut siandien esi alkanas Pagan,kad savaite galvojai apie mesgali,gal sugalvojai kazka apie granules,kazka esu girdejes ,kad Gislavede kazkas uzsiima granulem is Lietuvos(sorry,kad ne i tema paklausiau,gero kepsningo savaitgalio).. :grin: :grin: :grin: rasiau tau zinute,bet matyt negavai,arba nematei.
Vartotojo avataras
sauliuskmk

Standartinė pagan » Ant Rgs 11, 2012 13:42

:lol: :lol: :lol: taigi ji neparašė kurį savaitgalį... o dėl granulių iš tavęs žinutės nesu gavęs,patikrinau.Man per mėnesi susitaupytų 556kr jeigu pirkčiau iš Lietuvos.Skaičiuojant pernai metų kainom.Kai paklausiau jo kur Lietuvoj galėčiau ta produkcija pačiupinėt - jis prapuolė.Gal geros vietos nenorėjo išduot.Naturalu.Bet aš manau pirksiu kur pirkau,nes neturiu kur pasidėt didesni kieki kaip dvi paletes.Be to ką aš žinau,gal mano kminkrėtys pasiūs mane toli toli kai pamatys kuo kūrenu....
pagan

Standartinė kristija » Tre Rgs 26, 2012 15:18

sveiki, gyvenu Eskiltunos rajone, ieskau lietuviu mokykles vaikuciams: ar zinote kur tokia yra. ar yra norinciu savo vaikucius sestadieniais atvesti i tokia vieta, ar gal but manote kad nebutina?

kristina
kristija

Standartinė bill » Pen Kov 08, 2013 20:42

ar kas esat susidure su tokia situacija ? mes leidziam vaika i darzeli , abu dirbam , zmona dar priedo ir mokosi , taigi taip atsitiko kad susizeidziau keli , gavau nedarbinguma kol laukiu operacijos, trauma ir darbo pobudis leidzia dirbt 50%, taigi dirbu po piet puse dienos , pries piet kaip ir laisvas , bet vaika vistiek vedu i darzeli kaip iprate is ryto. siandien zmonai pasiimant vaika is darzelio grupes vyresne aukletoja , ar kaip ten jos vadinasi sako tai tavo vyras maciau su nedarbo drabuziais atveda vaika i darzeli , reiskias nedirba , taigi vaikas turi but su juo namie, zmona sako jis dirba po piet , na ji sako tada tegul atveda vaika po piet, o ne is ryto , na zmona vel jai paaiskino kad as sjukskriven , ta vel irodineja , kad tipo jei jau namie , tai ir vaikas turi but namie ... kazkokia nesamone , kiek kur skaiciau tokiu briedu niekur neradau, ta va idomu , ar tikrai egzistuoja tokios taisykles , ar ji cia pati tai susigalvojo... nes siaip mano galva cia ne jos reikalas ka as veikiu ir kokiais rubais vaikstau ir ne jai nurodinet kada man vaika ten atvest ir kada pasiimt... tai va gal kas irgi esat suo tuo susidure ir ka daugiau apie tai zinot ?
Vartotojo avataras
bill

Standartinė Andraika » Pen Kov 08, 2013 21:49

taip, žinom, susidūrėm, kadangi žmonos darbas pamaininis. vaikas daržely gali būt tik tada, kai abu tėvai darbe. nes čia darželiai yra skirti tam, kad leist tėvam dirbt, priešingu atveju turi būt su tėvais. dar gali įklijuot ir baudą. daeinama iki absurdų- tėvai, gavę darbe laisvą dieną ir susiplanavę, tarkim, kirpyklas/šopingus ar dar ką nors, ko nepadarysi su mažu vaiku, vaikščioja ratais ir pasislėpę, kad tik ne pro darželį. deja, yra toks kliedesys čia.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė bill » Šeš Kov 09, 2013 09:04

aisku , na pas mus niekas nei zodzio pries vaika leidziant apie tai neuzsimine , bet tai galetu kokias atmintines duot pirma diena atvedus , o tai plia prasideda pletkais paremta raganu medziokle kazkokia , nors pilna cia visokiu socialiniu pasalpiniu siame meste vaikus leidzia i darzeli , tevai su kitais visokiais albanais ruko ant suoliuko per dienas , ar koios storos riebaluotais plaukais bobos su chalatais ir tapkem vaikus atveda i darzeli ir niekam tai neidomu , o cia susirk zmogau ir iskart itarimai , ziuri kaip i koki nusikalteli... tai man dabar iseina vaika palikinet kaip kokia masina parkinge, 1,5 valandos darzelyje , ba butent po tiek laiko tik zmona gryzta namo man isejus i darba, absurdai kazkokie...
Vartotojo avataras
bill

Standartinė Andraika » Šeš Kov 09, 2013 09:25

jep, tėvai, absurdai. būtum koks somalietis- būtų paprasčiau. mum apsitvarkė reikalai, kai pakeitėm darželį, pasikalbėjom avansu su auklytėm, kad kitąkart vaiką atvesim anksčiau, nei žmona eis į popietinę, kad spėtų pietų pamiegot, tai nebuvo problemų.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė kunkulis » Šeš Kov 09, 2013 09:47

Jei liga ar nedarbingumo priezastis yra tokia, kad negalima priziureti vaiko, tada galima leisti vaika i darzeli, kaip jau ir esu minejes kazkada: darzelis cia, kad tevai galetu dirbti, studijuoti ir... sirgti :smile:
kunkulis

Standartinė bill » Šeš Kov 09, 2013 10:04

bet tai ieskojau nete visur , niekur neradau as tu taisykliu kad jei vienas is tevu namie , tai ir vaikai turi but namie , na niekur nerandu ... bandau as cia dabar viska issiaiskint kas ir kaip, nes pirmadieni palikdamas vaika stengsiuos pasikalbet su ta aukletoja kame cia problema
Vartotojo avataras
bill

Standartinė Andraika » Šeš Kov 09, 2013 10:08

nežinau, ar yra kur taip parašyta, tiesiog visada taip buvo ir tiek
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė bill » Šeš Kov 09, 2013 10:15

tai va , aukletojos tai suinteresuotos tai sakyt , ba jom kuo maziau vaiku ta diena grupej , tuo lengviau , o kaip istikruju turi but tai vis del gal turetu kur but ir rastu nurodyta , juk ne aukletojos taisykles nustato, mano manymu ....
Vartotojo avataras
bill

Standartinė Andraika » Šeš Kov 09, 2013 11:13

nu paporink, kuo ten tau baigsis, jau net įdomu paliko :character-cartman:
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė bill » Pir Kov 11, 2013 10:10

tai va issiaiskinau kad tik tevam atostogaujant vaikas neturi teises eit i darzeli , o siaip kas liecia nedarbinguma tai jie neturi teises atsakyt darzelio , kas liecia kita laisva laika (iseigines ir pan.) tiesiog reikia tartis su darzelio personalu ir nusprest kaip bus geriau ... susitariau kad palikinesiu vaika siek tiek veliau nei iprastai , bet tai ne po piet kaip ten iskart reikalavo...
Vartotojo avataras
bill

Standartinė Andraika » Pir Kov 11, 2013 10:32

o kaip, jei darbas pamaininis?.. privalu ar ne, jei laisvadieniai ispuola, tarkim, vidury savaites? pas mus personalas gana mielas, sutariam, bet idomu, o kaip pagal rasytines taisykles tada?
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

AnkstesnisKitas

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias