mokyklele ir darzelis

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Re: mokyklele ir darzelis

Standartinė siletyv » Tre Rgp 22, 2012 19:03

Mes pries daug metu nuejom i SFI pirma mokslo metu diena su gelem(nebuvo mums problemos ,nes prekiavom gelem),tai mes buvom vieninteliai su gelem ,o mokytoja net pasimete,nezinojo kur tas geles det.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė viktorija..ri » Ket Rgp 23, 2012 19:44

mes vakar ir pirma dienele turejom man kazkaip baisu buvo palikt ta vaika bet atejus jo pasiimti buvau labai maloniai nustebinta vaikas taip pat buvo gaves ledu ir pasake kad jam labai patiko nors nemoka nei vieno svedisko zodzio buvo patenkintas ir sypsojosi
viktorija..ri

Standartinė pagan » Ket Rgp 23, 2012 19:58

tai čia tik maniškis šiemet liko be ledų...,bet kitas vaikas, septyniolikos, gimnazijoj mokinasi. Važiavo Stockholman,miegojo viešbutį miesto centre,vakarieniavo restorane ir viskas už komunos pinigus.. net negaila sumokėtų mokesčių..
pagan

Standartinė Tomikas » Pir Rgp 27, 2012 07:44

:smile: vel stebina mane si salis,geraja prasme:)penktadieni,isodinau savo vaika ne i ta autobusa,bet viskas oki,jis mokykla pasieke laiku ir viskas gerai,bet po piet,namo parvaziavo ne tik mano sunus bet ir autobuso vairuotojas kartu su mokitoja :grin: oi man streso buvo,kai pamaciau juos :D o jie,sau,geranoriskai nusiteike,atvare pasiziuret kur mano vaikas gyvena,viska isaiskino,kur laukt ryte,kelinta valanda parves,kur paims,kur paleis.....va toks demesys tikrai stebina,o dar kai suzinojau kad autobusas daro vingi kad paimti mano vaika,tai isvis.....nu kur tau....musu lietuvelei dar toli toli grazu iki Svedijos :sad:
siryt mano vaikas moktkloi,o man sirdyje ramuma,zinau kad nieko blogo ten nenutiks:)
JURGITA
Tomikas

Standartinė Tomikas » Pir Rgp 27, 2012 07:48

pagan,joooo....sustrai cia tas tavo septiniolikmetis:)va kaip linksmai pradedami,svedijoje,nauji mokslo metai:)va,o mano krikstadukre,penktoke,irgi sake,kad turejo svente ta proga,su visokiausiais zaidimais ,maistu ir visu kitu....irgi parejo didelem didelem akim ir negalejo nustot pasakot,kaip viskas fainai buvo:)
JURGITA
Tomikas

Standartinė pagan » Pir Rgp 27, 2012 12:56

tiesa ta ,kad išvyka Stockholman buvo ne naujų mokslo metų sutiktuvės,o senų palydėtuvės... birželio mėn. tai buvo... bet esmės nekeičia... o dėl vaiko mokykloje nebūčiau toks visai ramus,ana penktadieni maniškis mazgis su kastuvu geriausiam savo draugui kakta prakirto... dar ir nosis nukentejo... ,žodžiu katastrofa... jis sako - netyčia,o tas sako - tyčia... gerai dar kad mano vaikas iš prigimties ramus o tas padykes, tai mokytojai kiek supratau maniškio pusej
pagan

Standartinė Tomikas » Pir Rgp 27, 2012 13:38

pagan,nuraminai:D:D:D
JURGITA
Tomikas

Standartinė pagan » Pir Rgp 27, 2012 21:23

"nuraminai" tai čia kabutėse tikriausiai... bet vaikai yra vaikai,ir niekada nežinai ką iškrės... mano vaikystė Lazdijuose irgi smagiai praėjo... visokius guzus,lūžusias rankas,kojas ir kraujo fontanus šiandien su draugais prisimenam kaip pačius juokingiausius dalykus, nutikusius tais "gerais senais laikais".Nu bet pas mus nėra voveruškų... ir iš viso jokiu valgomų grybų nėra.. job tararai
pagan

Standartinė Tomikas » Ant Rgp 28, 2012 07:32

na taip,tik kabutese:D:D ir tikrai,tu teisus,juk nei vienas neuzaugom be guzo ar kitos traumos...zinai,mes irgi kai susitinkam,zvengiam iki nukritimo is tu visu traumu,bet va,kai jau turi savo vaiku,supranti,kiek tevams streso ivarydavai:D o tada atrode,na ir kaip jie nesupranta,ko cia pykt,pamanyk,suplesiau pedkelnes,nu ir kas cia tokio.....:D:D tevas sake,suprasi kai savo vaikus auginsi,na ir jis 100procentu teisus :)
JURGITA
Tomikas

Standartinė Tomikas » Ant Rgp 28, 2012 07:35

o,grybu pas mus yra ,va savaitgali,be vargo pririnkau apie 3kg voverusku,dar ir kitokiu,tame tarpe ir baravyku,keleta radau :dance: tai va,pagan,gausi atlekt,su seimyna,pas mus i svecius,aprodysiu savo grybavimo vietas:)nu,negi,Svedijoije liksi be grybu,jo pa pa :D
JURGITA
Tomikas

Standartinė pagan » Tre Rgp 29, 2012 19:37

už pasiūlyma atvaryt į svečius be galo dėkingas,kodėl ne? Tik pamenu dar mano tėvas sakydavo:"Nekišk atgal dėžutėn sudegusio degtuko ir niekam nesakyk savo grybavimo vietų... nes dėl to tikrai kada nors pasigailėsi"
pagan

Standartinė Tomikas » Ket Rgp 30, 2012 07:31

:grin: dek degtuku sake ir man:D bet va del grybu nea :D as manau kad svedija perdaug miskinga kad cia tuos grybus nurinkt,visiems uzteks ;) pagan o kur jus cia isikure,kazi kiek km nuo manes :???:
JURGITA
Tomikas

Standartinė pagan » Pen Rgp 31, 2012 20:43

Ulricehamne aš
pagan

Standartinė Tomikas » Pir Rgs 03, 2012 07:29

pagan,tai nuo musu tik aPE 120km.na palyginus,visai netoliese,ka.
JURGITA
Tomikas

Standartinė Tomikas » Pir Rgs 03, 2012 07:30

tai gal pasikepam koki mesgali savaitgali;)
JURGITA
Tomikas

AnkstesnisKitas

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių