Verta paskaityt

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Re: Verta paskaityt

Standartinė lcj » Pen Bal 27, 2012 20:59

Pastebejau, kad mano pasnekovu veido israiska pasikeicia, kai jie isgirsta ,kad esu is Lietuvos. Panasia reakcija teko stebeti lankantis kituose salyse. Turiu keleta pazistamu svedu kurie ikiriai man irodineja, kad esame nusikalteliu tauta. Vienas is ju turi hobi, renka laikrasciu iskarpas su rytu europieciu padarytais nusikaltimais Svedijoje. Jei tik randa , kur neigiamai pamineti lietuviai ar Lietuvos vardas iskart skambina man pranesti. Sia savaite kalbejom apie lietuvius kurie buvo sulaikyti Svedijos -Norvegijos pasienyje su dideliu kiekiu cigareciu. Radijas turejo kalbos visa savaite. Dar pridejo apie dviraciu vagi, Kungshamn vazinejanti LT registruotu auto. Bet tai tik pykcio slegiami zmones.
Sutinku, kad daugumai svedu nesvarbu, kad esame lietuviai. Sprendziant svarbius klausymus, tai nedaro neigiamos itakos. Pastebejau, kad neigiamos kalbos apie lietuvius ir kitus Rytu europiecius vyksta"underklass" sluoksniuose. Mane tai labai erzina.
Gal svedu nusikaltimai nera tokio apgailetino lygio ,bet jie bausmes atlieka ivairiuose salyse.
lcj

Standartinė bill » Pen Bal 27, 2012 21:00

jei ka ir trikdo del kad pasakai is kur tu , tai tik del to kad is rytu europos , nes esam mes per mazi kad cia kam butumem baisiai svarbus , pilna cia visokiu eks jugoslavu , kosovo albanu su savo priciudais , lenku , rumunu elgetu , taip kad ten mes labai nublankstam pries visa tai , cia tik mes spaudoje gaudom ta zodi litauen , o paskui gedinames , aisku nemalonu , bet tai nereikia manyt kad cia kiekvienam vietiniui tas litauen perskaitytas kokiam laikrastyje
taip ir uzstringa smegeninej , kad isakrt ima musu visu nekest, cia tik lasas juroj ...
Vartotojo avataras
bill

Standartinė Andraika » Pen Bal 27, 2012 21:53

neturiu po ranka suvestinių, bet kas trečias sulaikytas Danijoj- lietuvis, spauda rašė. čia lašas jūroj?.. nemanau. būtų mano valia- statyčiau face control ant sienų, daugumoj iš snukio matosi, kas dirbt, o kas vogt važiuoja. aišku, nieko būtų gero atgal grūst tautos išmatas, optimaliausia būtų kaip tam rusų filme, novaja zemlia, ar panašiai, kur į negyvenamą salą sugrūst ir lai žinosi..
P.S. va, radau http://www.delfi.lt/news/daily/crime/vi ... d=58504156
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Daima » Šeš Bal 28, 2012 00:27

O as pritariu bill,esam tokia saujele ant svieto,kad neverta net diskutuot ar labai susireiksmint.Ziuret kiekvienam savo ir tiek,svieto neislyginsit,ale kalbom,kaip kiti turetu ir privaletu elgtis..Dirbu su svedais kasdien,daznai iseina is kalbos ,kad as is Lt,bet visada smagiai padiskutuojam bendrom temom ir tiek.Jie beje netgi labai domisi ir klausineja "nuo iki"... ar is mandagumo ar is idomumo,man vistiek :) Nevengiam padiskutuot ir tamsiosios puses ir pan,taip pat Lt politikos :)
Zodziu nesipleciant,niekas cia i mum neziuri kaip i kokius tai kitoniskus,nusiraminkit!!
Daima

Standartinė Audrius79 » Šeš Bal 28, 2012 07:45

tokiu kad sneketu kokie Lietuviai plesikai nesu sutikes dar cia ,tiesa pasakius dauguma niekad nesugebetu paaiskint koks skirtumas tarp lietuvio ,lenko ar ruso .

ir kai sneku svediskai niekad nieks neklausia is kur as( galvojau kad tai nemandagu) ,jei yra daugiau zmogeliuku kurie tarpusavy sneka lietuviskai tada jo klausia .

as aisku gyvenuu siaurej cia gal viskas biski kitaip
Audrius79

Standartinė bill » Šeš Bal 28, 2012 08:26

Andraika , as kalbu ne apie delfi ar lryto bauginancius straipsnius apie lietuvius baubus, nesiginciju del ju kompetencijos , o tiesiog is mazo miestelio eilinio svensono pozicijos , jei zmogus baltijos krastais nesidomi , tai tiesiog palyginus su visa kita aplink sklidnacia informacija , kazkas kas cia vietinej spaudoj jei kada ir buna parasoma neigiamo apie lietuvius , tai labai jau mazas ir nereiksmingas kiekis kuris jam visai neidomus(ne taip kaip mum) ir nuomones apie mus tikrai nesudaro...

p.s. gal mazdaug pries desimt metu cia visa spauda trimitavo kad pagal tautybe is cia sedinciu kalejimuose uzsienieciu didziausia skaiciu sudaro suomiai , bet is ju niekas gi baubu nedare, tai va problema ko gero kur kitur , nei tautieciu zygdarbiuose
Vartotojo avataras
bill

Standartinė pesas80 » Šeš Bal 28, 2012 08:48

Kiek man teko diskutuot su svedais,del kriminalinio pasaulio tai jie kaip ir labai nesureiksmina lietuvius.Visur visokiu yra.Didziausia problema kodel atsisako lietuviu paslaugu,tai del to,kad privaziuoja "auksarankiu" padaro darbus,paima pinigus ir dingsta.Po kazkiek laiko tam sveduj reikia perdaryt viska.Nes graziai buvo padaryta isvaizda o kokybes jokios.Ir tam svedui daug daugiau apsimokejo samdyt svedu firma sumoket daugiau negu perdaryt ir dvigubai gaunasi.Cia kas liecia statybom,bet manau pasizymeja yra lietuviai ir kitose srityse.Lenkai ir yra tuo pasizymeja,o kai kuriems svedam yra vienodai ar tu lenkas ar lietuvis.Lenkai pradejo anksciau ir ju darbu daugiau islinde,o laikui begant lenda darbo kokybe ir lietuviu.O vienam miesteli koks "auksarankis" padirbejo is lietuvos ir jau visi kratosi.Cia manau daugiau pretekstas atsisakyt lietuviu paslaugu,pasakant del kriminaliu dalyku.Man ne karta teko irodinet,kad ne visi lietuviai taip dirba,nes yra gan nemazai su galva ir rankomis.
pesas80

Standartinė Andraika » Šeš Bal 28, 2012 09:06

mano šefas išgrūdo lenkų statybinykus dėl nesusikomunikavimo ir visur mėtomų nuorūkų :mrgreen:
man į akis niekas irgi nesako, kad va jūs, lietuviai, tokie ir anokie. Tiesiog švedų spauda pateikia tendencingai- jei nusikaltimą padaro koks balvonas kebabas ar, neduokdie, negras- būna tik inicialai geriausiu atveju. jei lietuvis- būtinai paminima tautybė. Kas užsiima autoprekyba- turbūt pajautė švedų laidų ciklo apie sukčius lietuvius pasekmes. Ir negali sakyt, kad neteisybę parodė..
Kad švedai nelabai gaudosi apie Lietuvą- tas tiesa, sostinė mūsų Ryga, kalbam rusiškai. Prie bokalo dar vienas kitas suokalbiškai mirkteli, kad buvo Vilniuj, kur pigus alus, kad mūsų mergos gražios ir nesunkiai duoda. Ot tai yra kuo didžiuotis... Esu ne kartą pasakojęs apie mūsų kalbą, apie LDK, ale iš mandagumo klauso, bet aiškiai matosi, kad do lampočki...
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Tukas » Šeš Bal 28, 2012 10:14

Oho ! As net negalvojau, kad mano parasyta istorija sukels tiek emociju! Saunuoliai, reiskia dar turime savigarbos ir padorumo. Manau, balta yra balta o visas brudas su laiku ir taip atsisijos nesvarbu kokios tautybes.
O kas liecia darbu kokybe tai apie lietuvius ,bent jau mano aplinkoje, labai geri atsiliepimai. Ir musu sefas jei tik sudetingesnis objektas siuncia mus lietuvius, kaip jis sako, mano svedai cia bejegiai ! Ir dar , turime labai turtinga ir itakinga sveda drauga, kuris turi prisipirkes salu aplink Stokholma, tai jam buvo reikalingas zmogus kuris nuolat ten gyventu ir priziuretu vilas. Tai kaip nekeista butu jis siam darbui jieskojo Lietuvio, nes jie, pasak jo yra patys saziningiausi ir darbsciausi !!! Cia gryna tiesa!
Visiem sekmes
Tukas

Standartinė Audrius79 » Šeš Bal 28, 2012 14:10

Tai va mes dirbam su viena firma tai jos savininkas jam jau link 70 m anksciau ilsedavosi sanatorijoj palei elektrenus(Abromiskes) ten jis buvo kiekvienais metais nuo 04 iki 08 .

Jis turi viena megstama istorija ir gan daznai ja pasakoja .Viena masazuotoja kuri pastoviai masazuodavo ,kaip jis sake auksaranke kokiu svedijoj nera ismasazavo jam trauma kuria gavo pries penkiolika metu nukrites nuo stalazo taip kaip niekas iki to nesugebejo.
Taigi viena diena masazuoja jinai ji ir pradeda verkt jis paklausia jos kas yra,pasirodo jos vyras gryzo is Norvegijos tris menesius ten prabuves gryzo be grasio( viska prapyle)ir melyne po akim jai pastate.Nu svedas paklause kodel jinai su juo gyvena ir dave jai pinigu .

Kitais metais kai jis vel atvaziavo pirma ka jinai susitikus padare grazino jam pinigus, sito jis nesitikejo nes galvojo kad jinai is jo tik biski pinigu nugreze .
Tai sita pasakoja jis gan daznai dar dadeda, kad masazuotojos atlyginimas 800 kr i menesi cia biski turbut sumazino ,bet cia jo istorija tai as nieko ir nesakau .

Istikro ar plesikai tie ar darbininkai kurie daro nesamones koks skirtumas ,kelte mates ir kai lietuviai myza kalidoriuose ir kai nekaikurie veikejai be batu is kelto islipa nes po gerimo ju neranda .
Audrius79

Standartinė Audrius79 » Šeš Bal 28, 2012 14:13

yra visokiu veikeju cia tik kazkaip manes tai nejaudina jei as su jais nieko bendro neturiu
Audrius79

Standartinė Andraika » Pir Rgs 03, 2012 20:29

paskutiniu metu Rusijoj išplito nauja socialinė akcija- skinheadai registruojasi mažų vaikų anketom ir gaudo gašlius pedofilus, video tikrai daug ir nuotaikingų, bet šitą žiūrėjau gal 10 kartų ir vis lūžtu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=BeSAQQASD8Y
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Ankstesnis

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių