Svedijos Pilietybe

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Re: Svedijos Pilietybe

Standartinė siletyv » Ket Bal 19, 2012 08:38

As nesu priesiskas lietuviams- as priesiskas Lietuvos santvarkai ir vyriausybei.As visa savo samoninga gyvenima pradirbau Lietuvoje ir Lietuvai.Ir pamaciau ,kad kuo toliau,tuo maziau as Lietuvai esu reikalingas.Va todel ir nusprendziau,kad ir man Lietuva nereikalinga.
Cia bent jau zinau,kad nereikes skaiciuot pinigu-ar uzteks nusipirkus vaistus ir sumokejus uz sildyma dar pavalgyti.
As puikiai zinau koks pensininku gyvenimas Lietuvoje-ir kuo toliau,tuo bus dar blogiau.
O kas liecia pinigus-tai cia svediski pinigai,ne lietuviski.
Ne vienas atvaziaves is Lietuvos,pas mane nevalgo,kol neuzdirba pinigu Svedijoje.Tai gal as turiu but vel dekingas Svedijai,o ne Lietuvai,kad turiu darba ir uzdarbi.
Na ,kiekvienas ziuri i pasauli nuo savo boksto.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Phase1 » Ket Bal 19, 2012 15:53

Nu jo,bet tuos svediskus pinigus pas tave isleidzia lietuviai.Ar ne taip?Koks skirtumas kur jie uzsidirbo:Svedijoj,Norvegijoj ar tik pailst atvaziave.Patys tai jie lietuviai ir jei Lietuva butu kitoj Svedijos pusej abejoju ar butu tau biznis,jei jie keliautu zemynu.Dar is kitos,blogesnes puses,tai is dalies tai paciai Lietuvos vyriausybei ir turetum but dekingas,nes tai ji padare tokia santvarka ir istume zmones i padeti,kad sie turi keliaut i Svedija ir uzdirbinet pinigus cia.Jei ne tai butu Lietuvoj super ir niekas cia nekeliautu,o tu neturetum to ka turi.Primesk,jei siandien viskas Lietuvoj pasikeistu ir atlyginimai pakiltu iki svedisku,kiek butu vaziuojanciu dirbt i Svedija?!Gal,tik tie,kurie planuoja cia pasilikt,bet jie ir nevazinetu taip daznai i Lietuva.Tada galetum ant Lietuvos varyt.Ir as sakau,kad Lietuvoj vyriausybej vagys ir pareigunai korumpuoti,atlyginimai mazi.Bet ir i Svedija isvaziavau vien del didesniu pinigu,o ne kad gera cia gyvent!
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė bill » Ket Bal 19, 2012 19:38

normali ta Bimbaite is ambasados , gal sneka kiek savotiskai , bet mum padetis buvo susikomplikavus del svedisku istaigu letapediskumo, tai ji padejo . o jei ten ji nesoka pagal kai kuriu asmenu dudele , tai jau cia nieko nepadarysi , visiem geras nebusi, ipatingai jei zmogus jau isanksto priesiskai nusiteikes ...
Vartotojo avataras
bill

Standartinė Dentist » Ket Bal 19, 2012 20:26

bill rašė:normali ta Bimbaite is ambasados , gal sneka kiek savotiskai , bet mum padetis buvo susikomplikavus del svedisku istaigu letapediskumo, tai ji padejo . o jei ten ji nesoka pagal kai kuriu asmenu dudele , tai jau cia nieko nepadarysi , visiem geras nebusi, ipatingai jei zmogus jau isanksto priesiskai nusiteikes ...

Kaip as galejau but pries ja is anksto nusiteikes jeigu niekad gyvenime su ja pries tai nesnekejau ir niekad apie ja nieko negirdejau ???
Vartotojo avataras
Dentist

Standartinė siletyv » Ket Bal 19, 2012 21:17

Na ,nesiruosiu as cia teisintis.Tik galiu pasakyt,kad as cia atvaziavau ne pinigu uzsidirbt-ta as pilnai galejau daryt ir Lietuvoj.Tarp kitko,as anapus juros tikrai daugiau uzdirbdavau,nei cia.
O cia as atvaziavau,nes man patinka santvarka,poziuris i zmogu ir dar begale dalyku,kuriu Lietuvoje nebuvo(ir niekada nebus).
Ir atvaziavau as ne "ant bum"-pries tai kelis metus nagrinejom galimybes emigruot ir rinkomes i kokia sali.
Ir jau isvaziuodami zinojom,kad niekada negrysim i Lietuva gyvent.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Dentist » Ket Bal 19, 2012 22:06

siletyv rašė:Na ,nesiruosiu as cia teisintis.Tik galiu pasakyt,kad as cia atvaziavau ne pinigu uzsidirbt-ta as pilnai galejau daryt ir Lietuvoj.Tarp kitko,as anapus juros tikrai daugiau uzdirbdavau,nei cia.
O cia as atvaziavau,nes man patinka santvarka,poziuris i zmogu ir dar begale dalyku,kuriu Lietuvoje nebuvo(ir niekada nebus).
Ir atvaziavau as ne "ant bum"-pries tai kelis metus nagrinejom galimybes emigruot ir rinkomes i kokia sali.
Ir jau isvaziuodami zinojom,kad niekada negrysim i Lietuva gyvent.

100% palaikau. Paskutini karta kai isvaziavau is Lietuvos irgi zinojau kad niekada negrisiu atgal gyvent. Liudna, bet taip yra kad Lietuvoje paprastas eilinis zmogus yra niekam vertas, uzspaustas i kampa ir uzmirstas, dauguma atveju net nesiskaitoma kaip su zmogumi.....

Lygiai tokia pati mano nuomone kaip tavo. Patinka man cia Svedijoje poziuris i zmogu ir dar galima isvardinti daug, daug begale kitu dalyku.
Vartotojo avataras
Dentist

Standartinė bill » Ket Bal 19, 2012 22:29

Kaip as galejau but pries ja is anksto nusiteikes jeigu niekad gyvenime su ja pries tai nesnekejau ir niekad apie ja nieko negirdejau

na mintyje turejau ne tave ir bimbaite asmeniskai, o aplamai daugumos besijaucianciu lietuvos nuskriaustu poziuriu i lietuviskas istaigas , pats savo paskutiniu posmu tai uztvirtini , na ir ne tik tu, tai tik tiek ....
Vartotojo avataras
bill

Standartinė Dentist » Ket Bal 19, 2012 22:45

bill rašė:
Kaip as galejau but pries ja is anksto nusiteikes jeigu niekad gyvenime su ja pries tai nesnekejau ir niekad apie ja nieko negirdejau

na mintyje turejau ne tave ir bimbaite asmeniskai, o aplamai daugumos besijaucianciu lietuvos nuskriaustu poziuriu i lietuviskas istaigas , pats savo paskutiniu posmu tai uztvirtini , na ir ne tik tu, tai tik tiek ....

Eilerasciu ar poemu dar rasyti nepradejau tik savo nuomone issakiau. ;-) Nepagalvojai kad gal yra tame pagrindo ir priezasciu kodel dauguma jauciasi nuskriausti lietuvisku istaigu ? Kaip ten sako viena is patarliu ? "Nebuna dumu be ugnies" ar pan.
Vartotojo avataras
Dentist

Standartinė siletyv » Pen Bal 20, 2012 10:40

Na apie lietuviskus biurokratus tai as galeciau knyga parasyt.Kad parduot nama,as turejau specialiai 6 kartus plaukt i Lietuva.Kol gauni viena pazyma,kita jau pasensta.
Kol gauni sekancia,pasirodo ,kad tos anos jau nebereikia,bet reikia vel kitokios .
Cia nama nusipirkt sugaisom 15 minuciu.
O pabandykit uzdaryti savo imone Lietuvoj!Tai isvis kazkoks absurdo spektaklis.
siletyv

Standartinė bill » Pen Bal 20, 2012 19:12

Nepagalvojai kad gal yra tame pagrindo ir priezasciu kodel dauguma jauciasi nuskriausti lietuvisku istaigu ? Kaip ten sako viena is patarliu ? "Nebuna dumu be ugnies" ar pan.

na as asmeniskai nuskriaustas nesijauciu , kadangi Lietuvoje mokesciu as nemoku nuo 1997 metu , tai visai nemanau kad jie man kazka skolingi , tuo labiau kad suprantu jog daug biednesne salis nei svedija ir maziau uzdirbantys uz mane zmones nesugebes moket biurokratui tiek kad jis atitiktu visus musu lukescius ir reikalavimus , viskas pagal galimybes .... o siaip man daug aktualiau svedijos biurokratija , ba cia as gyvenu ir juos islaikau su visais kitais mokesciu moketaojais....
Vartotojo avataras
bill

Ankstesnis

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 1 svečias