Svedijos Pilietybe

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Re: Svedijos Pilietybe

Standartinė Dentist » Ant Bal 10, 2012 14:39

siletyv rašė:Tai jei pasibaiges,tai netinka.Turi galiojantis but.Kazkur skaiciau,kad turi buti raudonas pasas(naujo pavyzdzio)bet man tiko ir senas,zalias.
O su leituvisko atidavimu,tai ne juokai.Jei per dvi savaites neinformuoji ir neatiduodi paso ir korteles-yra net baudziamoji atsakomybe.As "kariavau "turbut valanda laiko migracinej.Jei amn sako-rasyk pareiskima,kad atsisakai pilietybes,o as sakau:as neatsisakau,as automatiskai praradau,kai gavau svediska.Tai bariausi ten iki kieksmazodziu,pradejo net mane policija gasdint.Liepe padaryt svediskos pilietybes gavimo dokumeto vertima notarisaki patvirtinta-galu gale trenkaiu durim,numetes pasa ir kortele ant stalo.
Kolkas dar neiesko policija-gal nepasodins uz paso negerbima.

Kai svedijos pilietybes prasai svedam nesvarbu ar tavo lietuviskas pasas pasibaiges ar ne. :smile:
Vartotojo avataras
Dentist

Standartinė siletyv » Ant Bal 10, 2012 15:24

Turi galiot ne maziau ,negu tris menesius.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Dentist » Ant Bal 10, 2012 15:27

siletyv rašė:Turi galiot ne maziau ,negu tris menesius.

Nea, skambinau Migrationsverket ir klausiau. Sake jiems visiskai nesvarbu 6 men kaip pasibaiges ar 5 metai.
Vartotojo avataras
Dentist

Standartinė Andraika » Ant Bal 10, 2012 15:29

O kai tampi Svedijos pilieciu, tai gali pasiust visas ambasadas toliau su ju gasdinimais del pasu grazinimu. Apstu aplink tokiu atveju- nera jokiu juridiniu svertu, kaip nubaust kitos salies pilieti uz lt paso negrazinima.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė siletyv » Ant Bal 10, 2012 15:31

Tai jie ,tipo,gasdina-kol neatidavei paso,esi lietuvos pilietis ir jie puola baudziama kodeksa destyt.Bet reikia tik po velniu pasiust.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Dentist » Ant Bal 10, 2012 15:38

Kai skambinau del pasibaigusio paso galiojimo ir viska isdesciau, tada manes paklause ar deklaravau Lietuvoj kad isvaziuoju i Svedija gyvent. Pasakiau kad as apie tai pirma karta girdziu tada vel "rekt" pradejo, irgi su baudziamuoju kodeksu ir policija gasdint pradejo :grin:
Vartotojo avataras
Dentist

Standartinė Virginija5784 » Ant Bal 10, 2012 18:36

Mes gavome Svedijos pilietybe 2009 m. Lietuvisku pasu niekur ir niekam neatidavem ,jie iki siol guli sekcijos stalciui. :smile:
Zinoma atejo laiskas is Lietuvos ambasados, kad grazintume, bet mes i tai nekreipeme demesio ir ismeteme laiska.
O pilietybe gavome per kelias savaites po dokumentu issiuntimo, zinoma pries tai turejome permanent uppehållstillstånd i Sverige.
Virginija5784

Standartinė lcj » Ant Bal 10, 2012 19:34

O ,kaip ambasada suzinojo, kad gavote pilietybe? Ar jiems pranesa kas?
Na negaliu atsistebeti pasakojimais apie ambasados darba. Maniau ,kad tik mane viena jie kankina :grin:
lcj

Standartinė pesas80 » Ant Bal 10, 2012 19:49

As klausiau zmoniu cia svedijoje kurie turi nemaza supratima del istatymu ir jie gan zinomi cia svedijoje.Tai jie man pasake paprastai LT su savo istatymais tegul uzpakali valosi cia svedijoje.O seip svedai nepranesa,tik jai toje salyja turesi problemu del to jie atsisako padet tau,kaip ir cia yra tavo reikalas.
pesas80

Standartinė Dentist » Ant Bal 10, 2012 19:54

lcj rašė:O ,kaip ambasada suzinojo, kad gavote pilietybe? Ar jiems pranesa kas?
Na negaliu atsistebeti pasakojimais apie ambasados darba. Maniau ,kad tik mane viena jie kankina :grin:

Ne, ne tave viena :smile: As su ambasada tris kartus kalbejau. Paskutini karta su konsule snekejau. Ji irgi labai nemaloni, grubi buvo. Pradejo kaltint baudziamaja atsakomybe ir pan. Kai nervas taip sueme pasakiau kad geriau as tada svedu piletybes prasysiu nes kaip atrodo lietuviska yra niekam verta. Tada ji man atsake: "Matai koks tu "patriotas" esi. Lietuvai tokie zmones kaip tu yra nereikalingi". Neskambinau daugiau ir neskambinsiu niekada.

Kai pagalvoju tada kai atejo atsakymas kad gavau Permanent Uppehålstillstånd, atsimenu koks didelis skirtumas buvo kaip su zmogum elgiasi kai atvaziavau is Svedijos i Vilniu ir ejau i Svedu ambasada pasirasyt popierius ir kad ji man i pasa idetu. Lietuviai tie kurie ten dirbo visi labai malonus buvo su sypsena veiduose prieme, kol laukiau kol viska sutvarke kava vaisino. :smile:
Vartotojo avataras
Dentist

Standartinė siletyv » Ant Bal 10, 2012 20:05

Tai ta Bimbaite is ambasados liepe man atvezt pasa i Stockholma,tai as parasiau jai,kad jei ji nori ,tegu atvaziuoja ir pasiima,as neturiu nei laiko,nei noro vezt-ir man ji nesumokes uz kura ir sugaista laika.Tada pradejo gasdint baudziamu kodeksu.
As zymiai lengviau ir greiciau gavau svediska pasa,negu kad atsikraciau lietuvisko.Uztai dabar ramu-nieko as lietuvai neskolingas,o jei man lietuva skolinga(pensija,pavyzdziui)-as ta skola dovanoju.
siletyv

Standartinė lcj » Ant Bal 10, 2012 20:18

Lietuvius dirbancius Svedijos ambasadoje sutikau daugiau, nei pries 20 metu. Malonus buvo, pagelbejo labai. Kaip jiems pavyko del manes isreikalauti tarybini uzsienio pasa, vis dar mysle. Negalejau gauti,reikalavojo kysio. Po apsilankymo Svedijos ambasadoje viskas pasikeite. Pasa gavau kita diena, pas tuos kurie sake ,kad neturiu tam teises...
Ir ten ambasada ir lietuviai dirba, ale skirtumas koks!
lcj

Standartinė Dentist » Ant Bal 10, 2012 21:24

siletyv rašė:Tai ta Bimbaite is ambasados liepe man atvezt pasa i Stockholma,tai as parasiau jai,kad jei ji nori ,tegu atvaziuoja ir pasiima,as neturiu nei laiko,nei noro vezt-ir man ji nesumokes uz kura ir sugaista laika.Tada pradejo gasdint baudziamu kodeksu.
As zymiai lengviau ir greiciau gavau svediska pasa,negu kad atsikraciau lietuvisko.Uztai dabar ramu-nieko as lietuvai neskolingas,o jei man lietuva skolinga(pensija,pavyzdziui)-as ta skola dovanoju.

Lygiai ta pati man sake ji irgi. jeigu nori pasa keistis reikia ji atvezt i ambasada. Pasakiau kad man virs 300km iki Stockholmo, mano draugas anglas registruotu pastu savo pasa siunte i Anglijos ambasada ir jokiu problemu nebuvo. Ji man atsake: "Mes cia tokiais niekais neuzsiimam".
Vartotojo avataras
Dentist

Standartinė Virginija5784 » Pir Bal 16, 2012 21:14

As tai nezinau ,kaip Lietuvos ambasada suzinojo, kad mes gavome Svedijos pilietybe, matyt kas nors pranese ;-)
Virginija5784

Standartinė Phase1 » Ket Bal 19, 2012 07:46

Asmeniskai as nebuciau toks priesiskas Lietuvos atzvilgiu,Siletyv!
Jei as tureciau pajamu saltini,susidaranti is daugiausia lietuviu pinigu tai savo pajuokas pasilaikyciau sau.Be jokios pagiezos sakau.Juk jau vien uz jos piliecius esi skolingas.Ten keistis pilietybe ar dar kazka tai jau kiti sumetimai gali but,bet dabar kaip svedas måste vara glad och nöjd att finns Litauen!
Vartotojo avataras
Phase1

AnkstesnisKitas

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių