Svedijos Pilietybe

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Svedijos Pilietybe

Standartinė Dentist » Ant Bal 10, 2012 11:32

Galvoju prasyt Svediskos pilietybes. Idomu ar is cia besilankanciu lietuviu kas nors turi patirties siuo klausimu ? Jei taip, kiek laiko mazdaug uztrunka jeigu pildai prasyma per interneta ?
Vartotojo avataras
Dentist

Re: Svedijos Pilietybe

Standartinė siletyv » Ant Bal 10, 2012 12:15

Kitokio budo ir nera-pildai internete prasyma,paskui ji atsispausdini,pasirasai,pridedi reikiamus dokumentus ir issiunti.
Bet pirmiausia riekia gauti "PERMANENT upehåltillstånd".Tas uztrunka zymiai ilgiau ir daugiau reikia dokumentu,negu pilietybei.
Laikas priklauso nuo to ,koki menesi priduosi dokumentus-jei koki birzeli,tai lauksi ilgai(atostogos Svedijoje yra sventas reikalas).
Dar laikas atsakymo gavimo laikas priklauso nuo tavo istorijos Svedijoje-jie tikrina viska-policijoje,muitineje,kronofogdene,bankuose ir t.t.
Kam gerai sekasi ,atsakyma guana per kelias savaites,o kiti laukia ir metus.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Dentist » Ant Bal 10, 2012 13:19

siletyv rašė:Kitokio budo ir nera-pildai internete prasyma,paskui ji atsispausdini,pasirasai,pridedi reikiamus dokumentus ir issiunti.
Bet pirmiausia riekia gauti "PERMANENT upehåltillstånd".Tas uztrunka zymiai ilgiau ir daugiau reikia dokumentu,negu pilietybei.
Laikas priklauso nuo to ,koki menesi priduosi dokumentus-jei koki birzeli,tai lauksi ilgai(atostogos Svedijoje yra sventas reikalas).
Dar laikas atsakymo gavimo laikas priklauso nuo tavo istorijos Svedijoje-jie tikrina viska-policijoje,muitineje,kronofogdene,bankuose ir t.t.
Kam gerai sekasi ,atsakyma guana per kelias savaites,o kiti laukia ir metus.

Aciu uz atsakyma. :smile: As turiu Permanent Uppehålstillstånd. Kokius dokumentus reikia pridet pries siunciant ? Reikia savo lietuviska pasa siust ?
Vartotojo avataras
Dentist

Standartinė lcj » Ant Bal 10, 2012 13:23

Permanent uppehållstillstånd ar tai privaloma? Turiu gyva atveji , be "Permanent uppehållstillstånd" pilietybe gavo po 14men. Niekur neskaiciau ,kad tai butu privaloma.
Tik pildant pilietybes blanka klausia ar turi "Permanent uppehållstillstånd". Gal tai pagreitina visa eiga? Migracine savo puslapiuose ispeja apie ilgus terminus.
Turiu silpna nuomone del pilietybes, idomu, ka kiti mano siuo klausymu?
lcj

Standartinė lcj » Ant Bal 10, 2012 13:36

Pasa reikia siusti,bet gali ji gauti atgal jei ketini pasinaudoti. Tai vyksta labai greitai.Pradek pildyti blanka ,migracines puslapyje ir rasi atsakymus i klausymus
lcj

Standartinė Dentist » Ant Bal 10, 2012 13:36

lcj rašė:Permanent uppehållstillstånd ar tai privaloma? Turiu gyva atveji , be "Permanent uppehållstillstånd" pilietybe gavo po 14men. Niekur neskaiciau ,kad tai butu privaloma.
Tik pildant pilietybes blanka klausia ar turi "Permanent uppehållstillstånd". Gal tai pagreitina visa eiga? Migracine savo puslapiuose ispeja apie ilgus terminus.
Turiu silpna nuomone del pilietybes, idomu, ka kiti mano siuo klausymu?

Taip, privaloma.

Is Migrationsverket

"Om du vill bli svensk medborgare måste du ha ett permanent uppehållstillstånd (PUT) eller permanent uppehållsrätt (PUR) i Sverige."
Vartotojo avataras
Dentist

Standartinė pesas80 » Ant Bal 10, 2012 13:40

http://www.migrationsverket.se/info/276.html cia parasyta,kad turi turet butinai permementa,kitaip neduos piletybes,nes as pats siuntciau ir atejo,kad reikia gaut permementa.Kai gavau permementa uz savaites atejo pilietybe.O dukumentu reikia irodyt,kad 5 metus pragyvenai be valstybes pagalbos (tavo deklaracijos),neturejai pproblemu su policija(cia jie patys patikrina).Sumoket 1500kr ir pasa issiust orginala.Man uztruko apie 4 men.
pesas80

Standartinė lcj » Ant Bal 10, 2012 13:48

Matau, kad parasyta. Buvau neatidi... Dabar galvoju, kaip buvo galima gauti piliet. be "Permanent uppehållstillstånd"? Pati pildziau ta blanka, pazimejau, kad neturi PUR. Gyveno Svedijoje 5 metus. :eek:
lcj

Standartinė pesas80 » Ant Bal 10, 2012 13:55

Permementas suteikiamas automatiskai,ten tik siunti patvistinimo uzklausa.Uz tai,kad nebuvo permemento todel ir uztruko 14 men.Nes man ir tvarke viska,viskas gerai buvo ant galo paprase,kad atsiustau blankete gaut permemento kortai.Uzpidziau ir gal po menesio viskas atejo
pesas80

Standartinė siletyv » Ant Bal 10, 2012 13:58

Automatiskai nesuteikiamas.Kap rasiau,permanentui reikia net daugiau dokumentu surinkt,negu pilietybei.Is visu darbovieciu-kada pradejai ir kada baigei dirbt,kur,kada ir kokiu tikslu buvai isvykes isSvedijos i uzsieni ir t.t.
Irgi internete reikia uzpildyt,atsispausdint ir isssiut.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė lcj » Ant Bal 10, 2012 14:03

Greiciausiai,taip ir buvo. O ka dariai su lietuvisku pasu? Veziai i ambasada? Nes jie tokia zinia nemaloniai sutinka, liepia asmeniskai pristatyti.
lcj

Standartinė pesas80 » Ant Bal 10, 2012 14:06

Nieko as niekam neveziau,nes svedijoje as gyvenu o cia galima turet dvi pilietybes.Man lietuviski iztatymai cia negalioja.O jai jiems reikia tai tegul patys atvaziuoja ir pasiima :grin:
pesas80

Standartinė lcj » Ant Bal 10, 2012 14:13

:smile:
lcj

Standartinė Dentist » Ant Bal 10, 2012 14:21

lcj rašė::smile:

Mano lietuvisko paso galiojimo laikas pasibaiges. Kai paskambinau i Lieuvos ambasada Svedijoj pasiteiraut kaip pasikeist i nauja, apreke mane per telefona jie. Nuo tada nutariau kad svedijos piletybes prasysiu :smile:
Vartotojo avataras
Dentist

Standartinė siletyv » Ant Bal 10, 2012 14:33

Tai jei pasibaiges,tai netinka.Turi galiojantis but.Kazkur skaiciau,kad turi buti raudonas pasas(naujo pavyzdzio)bet man tiko ir senas,zalias.
O su leituvisko atidavimu,tai ne juokai.Jei per dvi savaites neinformuoji ir neatiduodi paso ir korteles-yra net baudziamoji atsakomybe.As "kariavau "turbut valanda laiko migracinej.Jei amn sako-rasyk pareiskima,kad atsisakai pilietybes,o as sakau:as neatsisakau,as automatiskai praradau,kai gavau svediska.Tai bariausi ten iki kieksmazodziu,pradejo net mane policija gasdint.Liepe padaryt svediskos pilietybes gavimo dokumeto vertima notarisaki patvirtinta-galu gale trenkaiu durim,numetes pasa ir kortele ant stalo.
Kolkas dar neiesko policija-gal nepasodins uz paso negerbima.
siletyv

Kitas

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias