Autoivykis

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Autoivykis

Standartinė Justinas » Ket Kov 15, 2012 23:11

Sveiki! Rasau su tokiu klausimu del autoivykio: Vaziuojant tamsiuoju paros metu netiketai issoko stirnu burys, dvi pasiseke apvaziuoti, trecios nebepavyko.. Aciu dievui greitis buvo nedidelis ir atsipirkau tik isduzusiu posukiu ir ilenktu sparnu, nelabai matosi, bet vis sis tas: (zala ko gero labiau psichologine, nes masina buvo pries 2 men 100 proc. visa naujai perdazyta :D )
Paveikslėlis

Paskambinau i policija, uzregistravau ivyki, atvaziavo zmones kurie nutrauke vargso gyvunelio kancias ir issiskirsteme pagaliau..
O moralas tame, jog dazniausiai kaip lietuvis uzsienieciui, taip ir svedas lietuviui tikrai nesakys ir nepatars - bent jau LT kai buvo panasus atvejis su sernu pazystamiems siaip ne taip pavyko gauti is valstybes kompensacija, o kaip Svedijoje? As kazkur kazkada skaiciau, jog taip pat galima ir cia, taciau nebepamenu visko. Nuostolis nera didelis, jog imciau ir pradeciau aiskintis su jais, svarbu pats sveikas esu ir pigiai atsipirksiu su remontu, kai galejo baigtis daug liudniau, taciau noretusi zinoti kaip yra is tiesu ateiciai :think:
Justinas

Re: Autoivykis

Standartinė siletyv » Pen Kov 16, 2012 07:41

O tai koki draudima turi automobiliui?Pilnas CASCO? Tada sumokes ,minus "savo rizika".O jei tik privalomas draudimas,tai ziurek,kad dar uz stirna nereiketu sumoket.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė pesas80 » Pen Kov 16, 2012 08:46

Kazkaip dar yra,galima gaut kompensacija jaigu tuo metu vyko medziokle,ismoka ta medziotoju bendrija.Bet kaip viskas vyksta as negaliu nieko garandtuot.Nes as kai nukirtau briedi man vieni svedai aiskino,kad yra tokia galimybe bet man tada nepriklause nes nevyko medziokle.O kaip istikruju tiksliai nzn.Nes tai senai buvo ir man pasake,kad nepriklauso tai ir nesiaiskinau.Gal tai tik isgalvotas ismislas
pesas80

Standartinė siletyv » Pen Kov 16, 2012 14:06

Kad sumoketu zala,reikia buti nariu cia:
http://www.aelgen.se/
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė pesas80 » Pen Kov 16, 2012 17:57

Gali but,kad reikia but nariu as labai ir nesidomejau.O dabar mano draudime yra,kad ir nuo tokiu ivykiu,tai ir nesidomiu. :grin:
pesas80

Standartinė Justinas » Pen Kov 16, 2012 19:04

Aciu uz labai naudinga puslapi, reikes butinai uzsiregistruoti, nes vietoveje kur gyvenu be galo daug visokiu laukiniu gyvunu laksto.. :-| Bet itariu, jog jaigu ryt uzsiregistruociau, vakarykstis ivykis jau nebesiskaitytu kol nesu sumokejes narystes mokescio, gaila :) Del pirkimo stirnos butu nelogiska, juk ne naturreservat, o paprastas kelias, negi jaigu as dabar pries Jus vaziuojanti issokciau vidury nakties kai vaziuojate tvarkingai keliu turetumete man moketi dar kompensacija.. :smile:
Justinas

Standartinė crille » Sek Bal 01, 2012 21:31

atleiskit, kad noriu isikisti.

As savo masinai prie pilno draudimo (casco) dar esu nusipirkusi extra, jei susiduri su laukiniu zverim.
jus turetumete paskaityti savo draudimo kompanijos taisykles, kas liecia Lt tai tikrai nieko nezinau, bet cia kompanijos
tinklalapyje rasite visa informacija, ir jei paskambinsite i draudima, tai jie visada iesko budu padeti.
sekmes
crille

Standartinė Phase1 » Ket Bal 19, 2012 16:00

Ir as norejau isikist,kad butu aiskiau.Cia kalbama apie Lt Casko ar Se Helförsäkring?Nes jei lietuviskas tai kad jis cia galioru tai kainuoja daugiau nei svediskas ir Svedijos keliu mokestis kartu sudejus.Nebent,grizineji i Lt kas menesi.Jei svediskas tai,kaip Crille jau rase-yra extra priedai,kainuoja apie 100-150kr.
Vartotojo avataras
Phase1

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias