Verslas Be Rizikos

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Verslas Be Rizikos

Standartinė Agnytea » Tre Sau 25, 2012 21:54

Ar Jūs norite geresnio gyvenimo?
Kaip dažnai laukiate savaitgalio, kad nereikėtų eiti į darbą?
Kaip dažnai atostogaujate?
Kiek laiko darote tą patį dalyką ir kas pasikeitė?
Ką reikia padaryti,kad man nereikėtų dirbti,bet visada būčiau atostogose?
Kiek metų mes dirbame ir kiek turime rezerve?
Ar Jūs turite pasirašę planą ką aš turiu daryti rytoj,kad pakeisčiau savo gyvenimą?
Ar Jūs esate saugus, jeigu staiga netektumėte darbo?
Ar Jus pripažįsta darbe?paaukština, apdovanoja?
Ar aš turiu vadovauti savo gyvenimui?
Ar Jūs esate priklausomas nuo finansų?
Per kiek laiko norėtumėt išeiti i pensiją?
Daugiau informacijos adresu www.keliasisekme.v4.lt
Versla galima ispletoti visame pasaulyje.
Agnytea

Re: Verslas Be Rizikos

Standartinė auksinezuvele4 » Tre Sau 25, 2012 22:15

Labas.Kur butu galima susitikti ir pakalbeti smulkiau apie sita veikla.Zinau sita kompanija ir noriu prisijungti prie jos.
auksinezuvele4

Standartinė Andraika » Ket Sau 26, 2012 07:50

jei dar parašinėsi skirtingais nikais- išmesiu iš forumo :chores-vacuum:
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė bill » Ket Sau 26, 2012 15:22

alia jau taip vaikiskai reklamuojasi :mrgreen: , siaip tai siulyciau trint toki spama iskart....
Vartotojo avataras
bill

Standartinė Andraika » Ket Sau 26, 2012 17:30

Nu bet tai gal kas susigundys? :)
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė pesas80 » Ket Sau 26, 2012 17:53

O kas cia izvis per sekta tokia?
pesas80

Standartinė Andraika » Ket Sau 26, 2012 18:42

kažkas tokio, kas visiškai neneša jokio pelno, mat tas pat žmogus kitoj temoj ieško bet kokio darbo... :-|
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė bill » Ket Sau 26, 2012 20:38

tai kad jau kazkada cia ji reklamavosi , ar man "deja vu" koks ? :mrgreen: kiek pamenu is mergaites buvo issityciota jau karta :confusion-confused:
Vartotojo avataras
bill

Standartinė Andraika » Ket Sau 26, 2012 20:47

ne deja vu, aš gi pabambėjau jau, kad rašo tas pats žmogus tik skirtingais nikais, man tai matosi juk..
bet tai iš tikrųjų netrinsiu temos- dar vienas gyvas pavyzdys, kaip visos tokios aferos neatneša ne tai kad pelno, bet ir jokio uždarbio..
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė siletyv » Ket Sau 26, 2012 20:52

Keletas punktu tai isvis psichiskai nesveiko zmogaus svaiciojimai.Bet yra ir tokiu,kurie tiki pasakom.Ir galvoja,kaip cia nedirbt,atostogaut nors 12 menesiu i metus,i pensija iseit sulaukus 25 metu,kad po sekmadienio vel butu sestadienis ir t.t.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Andraika » Ket Sau 26, 2012 20:57

aš bandžiau skaityt, bet kantrybė trūko po kokio sprindžio, nes tikrai panašu į kokios sektos svaičiojimus + primeluota, nes nuotraukos surinktos beguglinant, o pateiktos kad "taip mes dirbam". aš tikiu, kad žmones iš tokių dalykų gali susikraut turtus. ir susikrauna. bet tik tie, kurie sugalvoja ir užsuka, o ne tos vargo bitės, ieškančios rekrūtų, kur įmanoma...
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė pesas80 » Ket Sau 26, 2012 21:23

Nemanau,kad cia protingi sita sugalvoje,nes vien tiks saito pavadinima pasiziurejus matosi,kad paimtas nemokomas.Net nepasistenge truputi investuot,kad butu tik lt.Paskuj tekstas kazkoks kurio neimanoma skaityt,nes nieko nesuprasi ir net ner ko skaityt. :obscene-hanged:
O uz sedejima namuose,niekam nemoka pinigu vagis ir tas turi dirbt
pesas80

Standartinė Andraika » Ket Sau 26, 2012 21:32

viršuj sėdinčių puslapiai kitokie turėtų būt, jei jie išvis yra . čia apačioj tai šiaip tik, nabagų puslapiai skirti nabagam...
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Agnytea » Pen Sau 27, 2012 12:01

Ačiu už pastabas,noriu padėkoti visiems pasisakiusiems.Nematau nieko blogo jei žmonės stengiasi isplėtoti savo verslą bet kokiais būdais,kad tik pasiektu savo gyvenimo tikslą.Noriu pasakyti visiems,kad tai nėra kažkokia sekta kaip kas sako.Visų pirma reikia gerai pasidometi kas tai per veikla ir tik po to pasisakyti savo nuomone.Beje Andraika as tikrai susikūriau pirma karta nika ir daugiau neturiu kitu,tik mūsų veiklos tikslas toks pat ir ikėliau nuoroda kur žmonės galėtų daugiau sužinoti apie geresni gyvenima.Pažystu žmonių kurie užsiima šia veikla ir uždirba didžiulius pinigus ir gan rimti verslininkai,siulyčiau peržiureti video ir ten viskas aiskiai išsakyta.Žmogus sukūres ta svetaine vyras o ne aš.Mano nuomone jis yra pilno proto ir ne koks ligonis kaip,kad kažkas pasisake.Būtų labai malonu po kiekvieno pasisakiusio forume sužinoti ka jie pasiekė savo gyvenime,dėl kokio tiklso dirba ir gyvena Svedijoje.Manau,kad dauguma čia Svedijoj būtent dėl geresnio gyvenimo apsistoje,dirba kažkam kitam.vietoj to savo susikūre versla.Teisingai parašyta ar Jūs ęsate savo gyvenimo Šeimininkai?
Agnytea

Standartinė Andraika » Pen Sau 27, 2012 12:30

Jo, as esu savo gyvenimo seimininkas ir nematau reikalo aiskintis, kodel.
Dar siek tiek ir forumo, todel matau, is kokiu IP kas raso. Gal tada paprasciau pasiklaust vyro namie, kaip prisijungt prie to superverslo, o ne per foruma? :mrgreen:
Jei jau ten tikrai taip bagotai gyvena zmones is tokiu dalyku- tai kodel toks tragiskas atbula ranka darytas puslapis? Is labai dideliu pinigu gi neturetu but gaila skirt labai nedidele suma kad ir savamoksliam dizaineriui, nes dabar prezentacija tai tragiska.. :roll:

na bet gerai. tarkim, aš klystu ir noriu prisijungt prie sėkmingo ir turtingo kolektyvo. koks turėtų būt mano sekantis žingsnis? jei atmest variantą "susisiekit asmeniškai". Manau, ir kitiem forumiečiam būtų įdomu.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias