Facket ar a kassa ???

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Re: Facket ar a kassa ???

Standartinė sauliuskmk » Tre Sau 04, 2012 14:47

Sveiki ir su Naujais!!! Turiu toki klausimeli,gal kas pades isgvildenti ? Is anksto dekingas uz demesi ! Susiduriau su problema,su banko kreditu cia svedijoje. Kazkaip visad galvojau,kad tikrai pakankamos pajamos ir viskas svaru pas mane,bet kazkodel bankas pasake SORRY,gal veliau uzeik,Tai dabar pradejau labai galvoti negerai apie savo darbdavi sveda.Pats bandziau kreiptis internetu i KREDITKONTROLLER, tai suvedes persona ir telefona gavau koda,kuri ivedziau ir gavau savo info.Kazkaip labai ten daug nuliuku.Gal kas zino kita buda kaip iki deklaraciju pasitikrint ar tikrai uz mane sumoka mokescius,nes jei dar lauksiu iki geguzio deklaraciju tai dar uzsites. Legaliai pradejau dirbti tik 2011.05 (as taip galvoju :oops: ). Kad labai suktas tas mano darbdavys tai as zinau.
Vartotojo avataras
sauliuskmk

Standartinė siletyv » Tre Sau 04, 2012 15:44

Nieko nesuzinosi,kol nenueis i UC tavo duomenys apie pajamas uz 2011 metus.O tas bus tik apie siu metu jonines(Midsomar).Nes jie gauna duomenis tik pasibaigus buhalteriniams metams.Bet kokiu kitu atveju ten bus nuliukai.
https://www.minuc.se/blikund.4.2a3418db ... ngleReport
Va cia gali ieiti ir matysi savo visus duomenis-bet manau ,akd dabr dar nieko nerodys.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė bill » Tre Sau 04, 2012 15:50

siaip privaciu asmenu deklaracijos siunciamos jau vasari , tai kuo greiciau deklaruosi , tai tuo anksciau ir matysis viskas, jei deklaruosi internetu , tai per jonines jau ceki turesi su grazinamais mokesciais....
Vartotojo avataras
bill

Standartinė pesas80 » Tre Sau 04, 2012 16:21

Kovo 19-balandzio 15 bus siuntciamos deklaracijos privatiems asmenim ir mazdaug tokiu laiku visalaik siuntcia.Vasari jie nespes nes tik iki sausio 31 darbdaviai turi pristatyt,apie darbuotoju algas.O tavo duomenis matys visi tik koki rugseji-spali.Nebent kazkas yra dabar pasikeite ir siuntcia mokesciai atskirai pagal grupes nes anksciau siusdavo jie visu kartu.
pesas80

Standartinė sauliuskmk » Tre Sau 04, 2012 21:15

Dekui uz pasisakymus. Teks taikytis su laukimu,abidniakas tas, kad as sutariau su makleriais ir su seimininkais del namo kainos,galvojau kad ir su bankininku eisis sklandziai,ne daug ir te truko,bet yra kaip yra. Teks imtis kito plano ir pardavineti buta LT,jei kas bepirks siais laikais :lol: .
Vartotojo avataras
sauliuskmk

Standartinė pesas80 » Tre Sau 04, 2012 21:36

Paprasyk pas darbdavi KU deklaracijos,kur tures si menesi jie deklaruot,bet seip tai privaloma duot darbuotojam ta deklaracija.Ten yra uz 2011,kiek tu uzdirbai ir nunesk i banka,gal pades kazkiek.
pesas80

Standartinė Andraika » Tre Sau 04, 2012 22:00

o tu negauni atspausdinto algalapio kas mėnesį? kur būna detaliai surašyta, kur kokia krona nuįjo kokiem mokesčiam alei vienos iorės?
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė sauliuskmk » Tre Sau 04, 2012 22:36

Gaunu kas 2 savaites fakturas,kuriose tikrai viskas aisku kiek valandu isdirbta ir kiek uzdirbta ir kokie mokesciai sumeketi.,as galvojau kad to tikrai pakaks,bet to nepakako bankui,jie sako kad jie nepasitiki tais popieriukais,kazkodel gal per trumpas laikas,todel ir nori pasitiketi deklaracijomis,bet tai ne i nauda man,nes trobike iseis pas kita pirkeja. Ryt vaziuosiu ir i banka ir pas maklerius,nes paskutines derybos kaip tik vyko emailais,nes as LT buvau ir tik siandien atvykau.
Vartotojo avataras
sauliuskmk

Standartinė pesas80 » Ket Sau 05, 2012 08:34

Paprasyk pas darbdavi Arbetsgivarintyg,bet jai ir tas nepades tai tada tik kitais metais ar metu gale
pesas80

Standartinė siletyv » Ket Sau 05, 2012 08:38

Bankui galioja tik vienas dokumentas "UC uplysning".Kai gaus ji,toki kokio reikia(skaiciuku prasme) tada ir duos kredita.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė bill » Ket Sau 05, 2012 19:57

na ne viens skaicius ziuri , kazkada dirbau su terminuota darbo sutartim vis kas puse metu pratesiama , atrodo jau tris metus buvau isdirbes ir pora kart ir deklaraves pajamas, bet tai norejau kazka issimoketinai nusipirkt , o gavau atsakyma "tyvär..."
Vartotojo avataras
bill

Standartinė pagan » Ket Sau 05, 2012 20:04

asmenines pazintys cia irgi veikia... imanoma gaut paskola ir su nuliukais...
pagan

Standartinė Viltis35 » Šeš Sau 07, 2012 21:53

Sveiki
Viska galima gaut ir nesulaukus deklaraciju.
As per 2men 3paskolas gavau.
Tik reikia irodymu kad dirbi.
Man taip pat pasake tyvär,nes parode nuliukus uz 2010 metus.
Bet as pasakiau kad pradejau dirbti nuo 2011 vasario.
Pateikiau 2 sutartis nes dirbu du darbus,ten surasyta kiek per men
valandu isdirbu ir kiek man moka.
Net algolapiu neturejau,bankas pats apskaiciavo
ir dave paskola.
Bandyk ir tu gal pasiseks. :lol:
Viltis35

Standartinė sauliuskmk » Sek Sau 08, 2012 11:41

Bandau ir toliau,jau buvau kitame banke,ten visiskai kitaip prieme ir atsisviete tuos pacius popierius(alga,valandos....),kuriuos turejau 1mam banke,dabar tik truksta vieno popieriuko irodancio,kad tikrai turiu darbo kontrakta.Ryt vaziuosiu vel,manau viskas bus OK. Aciu padejusiems!!!
Vartotojo avataras
sauliuskmk

Standartinė lcj » Sek Sau 08, 2012 15:26

...o savo darbdavio nebandei paprasyti pagalbos gauti paskola? Jis galetu tarti zodi banke,kad dirbi, turesi darbo ateityje ir t.t. Paprasyk jo, kad padetu su paskola tuo paciu gal issiaiskinsi ir apie savo mokescius kuriuos jis moka. Aisku jei jis nera prasikaltes bankui...Sekmes!
lcj

AnkstesnisKitas

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių