automobilio pardavimas

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Re: automobilio pardavimas

Standartinė siletyv » Tre Gru 07, 2011 20:58

Kaip jus suprantat "nurasyta i srota"?
Masina arba turi dokumentus,arba neturi.Trecio varianto nera.O kai srotas pasiima tavo masina is kiemo-automatiskai patys ja isregistruoja(tikrai zinau,nes viena automobili atidaviau i srota-patys atvaziavo,pasieme ir sutvarke popierius).O jei zmogus turi melyna ir geltona lapus-nors ir 10 metu ji nevaziuoja,bet kuria diena vel galima ja "påstäld".
Irgi zinau tikrai,nes neseniai pirkau viena antikvara,kuris prastovejes "avstäld " nuo 1999 metu.Reikia tik praeiti tech.apziura ir apdrausti.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė pesas80 » Tre Gru 07, 2011 21:28

As dabar gerai neatsimenu kaip ten bet yra skrotning isregistravimas ir man atrodo kai toki isregistravima padarai atgal negalima pastatyt masinos ant trafiko.Bet as negarantuotas kaip ten viskas darosi.Zinau,kad srotai is valstybes gauna uz tas masinas pinigus,kad jas sunaikina.
pesas80

Standartinė pesas80 » Ket Gru 08, 2011 07:14

As cia truputi permeciau,tai ta skrotning galima daryt tik per srota.Pries daugeli metu as breidi sumedziojau su savo saabu tai buvau isskaites del tos premijos,tai kazka bandziau aiskintis kaip ja gaut,bet ir nieko nesigavo tai atidaviau i srota.Kad man atrodo ir buvo taip,kad srotas gauna ta premija uz utelizavima o privatus asmuo negali gaut,bet negarntuoju.Nu dar tiksliai zinau,kad po kai kuriu avariju draudimas nusprendzia,kad masina eksplotuot daugiau negalima.Nes pazystamiem svedam taip yra buve,bet ten jau tikrai nebuvo galima eksplotuot ju,po presu mazai ka yra spaust.Bet as kai neuzsiimu masinom tai tiklsiai nieko negaliu garantuot
pesas80

Standartinė tomas.k » Pen Gru 09, 2011 10:38

nu is.dalies kaip ir viskas aisku. jai masina i avarija.nepapuolus. o variklis parejas tai imanomas toks varojantas kad pargrust suremontuot ir pardavinet. tik kaip suprantu reikia atsargiai ziuret dokumentus . nu ce tokiam variantui reiktu pasiryst, nes kaip ten bebutu valachitos yra aisku is poros masiniuku ce pelno nereiketu tiketis.kol bus iki galo viskas aisku kaip ten kas vyksta. zodziu nebiznis ce. nebent masinos nuo 2008 kokiu tada sis tas ce pazystami is amerikos gruda visoki tavara tai kai pasiklausiau ilga melodija :violin:
tomas.k

Standartinė siletyv » Pen Gru 09, 2011 11:56

Is amerikos sudetingiau.O svediska,jei Lietuvoj atremontuot,tai tikrai galima cia uzdirbt.Aisku metia turi buti kazkur nuo 2008-2009.Senesne neapsimoka,nebent butu antikvarine.Tada kitas riekalas.Net is Norvegijos veza i Lietuva antikvarines dazyt ir daryt salonus naujus.Bet tuo atveju reikia turet gerus meistrus,nes reikia kad paruosimui ir dazymui garantija duotu bent 5 metams.Turginis paruosimas ir dazymas ant rudziu cia netinka.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Ankstesnis

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias