automobilio pardavimas

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

automobilio pardavimas

Standartinė tomas.k » Sek Gru 04, 2011 16:43

sveiki. man idomi tema. gal kas zinote ar sunku parduoti automobili svedijoke. koloe niuancai gal kas susidurete. gal imanoma su lt registracija ar geriau priregistruoti svedijoje ir tada parduot. dekoju visiems is anksto
tomas.k

Re: automobilio pardavimas

Standartinė Andraika » Sek Gru 04, 2011 16:46

jau daug ta tema prirašyta forume
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė tomas.k » Sek Gru 04, 2011 16:53

o galima konkreciau kur info galiu rast ?
tomas.k

Standartinė Andraika » Sek Gru 04, 2011 17:09

žinok, man nelabai aktualu, tai negaliu pasakyt tiksliai, bet kad yra tai tikrai. bėda, kad daug kas nesąmoningai užvadina temas, tai sunku atrast..
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė tomas1979 » Sek Gru 04, 2011 19:46

gali biski info cia rast viewtopic.php?t=1406
"Never argue with an idiot, they will drag you down to their level and beat you with experience " :-)
tomas1979

Standartinė bill » Pir Gru 05, 2011 21:03

siaip pora kartu esu bandes atsikratyt masinom , dejau skelbimus i blocket.se , tai ten taktika tokia buna , pirkejai laukia kokias pora savaiciu kol tau baigsis kantrybe ir sumazinsi kaina , tada dar palauke skambina ir siulo dar per pus mazesne kaina ir zuri ar sutiksi su ja , is pradizu galvojau kad cia mano sekme tokia , bet bendradarbis sake daug kas taip daro , ne man pirmam taip ... tai va , o siaip aisku priklauso ir nuo to ka parduodi
Vartotojo avataras
bill

Standartinė siletyv » Pir Gru 05, 2011 21:13

Na ,jeigu geras variantas ,tai po 15 minuciu isejus skelbimui jau nera ko skambint.Praejusia savaite tik idejo skelbima,as po 5 minuciu paskambinau ir pasakiau kad jau mes pakeliui ir paprasiau atsiust SMS-u adresa .Adresa atsiunte,vaziuojam-uz kokiu 15 km gaunu zinute,kad jau parduota.Tai gerai dar kad parase,o kitas net nesivargina-atvaziuoji i kiema-sako ursäkta,bil är såld.Ir sypsosi nekaltai.O kiek buvo atveju,kai skambinu ir klausiu kainos galutines.Svedas sako: o kiek duosi?As sakau-tiek,kiek parasyta skelbime.Svedas sako:man tiek jau trys siulo-sakyk savo kaina.
Idomus cia masinu ir pirkimai,ir pardavimai.Kaip as sakau-ka Lietuvoje mokejot-uzmirskit,cia visai kitaip.
Praejusia savaite tryju masinu nenupirkom vien todel,kad nepardave lietuviui be personnumerio.Ketvirta gavom formint ant kito zmogaus,kuris turi numeri.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Andraika » Pir Gru 05, 2011 21:54

siletyv rašė:O kiek buvo atveju,kai skambinu ir klausiu kainos galutines.Svedas sako: o kiek duosi?As sakau-tiek,kiek parasyta skelbime.Svedas sako:man tiek jau trys siulo-sakyk savo kaina

o čia blefuoja ar tikrai taip būna?
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė pesas80 » Ant Gru 06, 2011 06:40

Man buvo atvejis,kad svedas pirmiau liepe atvaziuot paziuret masinos o tik paskuj pasakys kaina,nes tipo atvykeliai sugalvojo,kad pirmiau kaina tariesi nemates gyvai prekes :grin:
pesas80

Standartinė tomas.k » Ant Gru 06, 2011 08:57

nu ce idomus variantai. kazi ar yra rinka masinom be svedu registracijos
tomas.k

Standartinė siletyv » Ant Gru 06, 2011 09:05

Be svedu registracijos,tai puse kainos gausi ,geriausiu atveju.
O del blefavimo,tai buna ir tokiu varíantu-su masinom nepasitaike,bet su namais tai tikrai buna.
Draugas pirko nama,uzsake visninga,pasiule savo kaina.Tai svedai pakele kaina iki nesamones,jis zinoma pasitrauke is derybu.Po poros savaiciu skambina makleris ir sako:daugiausia pasiules pirkejas atsisake,tai gali pirkt uz savo pasiulyta kaina.Draugas sako: tai pradedam nuo pradines kainos-uz tiek as pirksiu.Makleris pamyke ir sutiko.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė pagan » Ant Gru 06, 2011 17:43

gal kas nors bandet pirkt per www.kvd.se ?

o siap svedai derybininkai kieti,tie kurie verslu uzsiima.....
pagan

Standartinė tomas.k » Tre Gru 07, 2011 09:33

nu istiesu tai as pilnai tikiu ce draugai irgi ir namus mirkos ir sklypus tai su tais maklereis.prazilt galima kol kanors suderini. del kainu ir tikiu kad nesamoningos vien i masinu kainas pasiziurejus juokas ima as net nelabai tikiu kad zmones ima ir grebia uz belekokia kaina. o kaip galvojat su motoro defektu. bet su svedu registracija paemus masina ir ja sutvarkius daug bedu su technikiniu? nes kazkaip girdejau kad ten kaikuruos auto netinkamais explotuot uzraso ir tada valachita iki kaklo ir kur su motoro defektu geriausiai jieskot orgi blockete ?
tomas.k

Standartinė siletyv » Tre Gru 07, 2011 18:52

Zinok ,yra automobiliai,kurie skirti svedama ,ir kurie skirti isvezimui.Ir ju kainu skirtumas yra mazdaug tris kartus.Sveda nepirks masinos,jei tech.apziura jau prie pabaigos,arba su kokiu defektu-nes remontas cia brandus(nors kokybisku detaliu kainos praktiskai nesiskiria).
Todel ir Bockete kainos atrodo astronomines.Nes kitam automobiliui,kad praeit tech. apziura reikia "ikist " 10 ar 20 stuku.
O jei automobilis nepraejo apziuros,arba liko iki apziuros koks menuó,tai kaina yra triskart mazesne.Ir tie automobiliai,kaip taisykle,isplaukia i Lietuva arba kitas salis.Ir tokiam automobiliui galima kaina gerai nuderet.O tas ,kuris ka tik is apziuros isvaziaves cia tikrai bus smarkiai brangesnis,nei lietuvoj.
Su variklio defektais galima rast-pagrindinis defektas:galvutes tarpine(matomai perkaitina ),arba dirzelis nutrukes..
Ir toki automobili,jei geru metu,tikriai geriau apsimoka Lietuvoj patvarkyt ir cia parduot.
siletyv

Standartinė pesas80 » Tre Gru 07, 2011 19:12

Jai gerai as ji supratau tai jis klausia del registracijos paso,jai masina nurasyta i srota ar gali ja ant trafiko vel pastatyt.Man atrodo negalima
pesas80

Kitas

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias