C kategorijos vairuotojas

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

C kategorijos vairuotojas

Standartinė Simonytee » Ant Lap 01, 2011 16:42

Sveiki, gal kas zinot/matet/girdejot Svedijoj gal kur reikalingi C kategorijos vairuotojai? :roll:
Simonytee

Re: C kategorijos vairuotojas

Standartinė siletyv » Ant Lap 01, 2011 18:15

http://www.arbetsformedlingen.se/For-ar ... 2d78000171
Reikia visur vairuotoju,tik sunkiai jie priima be rekomendaciju.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Faustukas » Ant Lap 01, 2011 18:59

Taip,tai gera vieta ieskotis darbo.Dar patarciau ne CV siusti..,o tiesiogiai skambinti ir aiskintis.Kelis menesius as i sia "darbo birza" rasaliojau savo CV..ir visokiausius savo medalius rodziau..,niekas neatrase,neatsiliepe.(Tiesa,dar be svedu kalbos mokejimo.) .
Tada kai uzkniso laukti..emiau skambineti ir kalbejausi angliskai.Galiu pasakyt,kad i susitikimus nespejau vazinet..,praktiskai kiek skambinau,tiek kviete atvaziuot..,truputi pasimetes buvau,nes dar ir nesigaudziau gerai Stockholme,nemokejau aplamai pendeliais vazinet ir autobusais vazinet..,bet va taip ir radau darba.
Visa si saita kur Siletyv idejo..isidekit i Google vertima..,kad atverstu iskart lietuviskai,jei neturit svedu kalbos.Zinoma ten vertimas siaubingas,bet prasme suprasit. :mrgreen:
Laikysiu spygas uz jus!! :mrgreen:
Faustukas

Standartinė Simonytee » Ant Lap 01, 2011 20:11

Aciu, meginsim ieskot:) Faustuk tai dabar sekmingai dirbi? ;-)
Simonytee

Standartinė Faustukas » Ant Lap 01, 2011 23:06

Taip.Jau galiu sakyt,kad sekmingai..,liko tik kalba pramokt daugiau,kadangi prizadejau,jog kalbesiu, bent jau bazine svedu kalba ,iki N.Metu :mrgreen: .Nebijokit svedu ir bukit drasesni! :mrgreen:
Faustukas

Standartinė Justinas » Tre Lap 02, 2011 00:03

Tu cia skambinejai del butent C kat. vairuotojo darbo, ar visur? :D Ketinu ir as taip elgtis, bet ranka dar nekyla kazkaip, nors tai darosi nebeisvengiama :D
Justinas

Standartinė Faustukas » Tre Lap 02, 2011 01:42

Plyteles dedu as.Bet pusantru metu pabuves cia jau matau,kad nesvarbu kas tu.,nes svedai siaip nera rasistai dar (atskira tema butu)..ir visiskai atvirais vaikiskais veidais sutiks tave :mrgreen: .Jei jiems reiks butent tokio,koki save pateiksi,manau priims.Rekomendacija kokia butu tikrai gerai.Beje pirma interviu nepraejau,nes dar ir numeriu neturejau ir praktikos svediskose statybose :mrgreen: . Jiems po tryju menesiu skambinau vel. Tada jiems mano ikyrumas patiko :mrgreen: .,tipo matosi ,kad noriu dirbt pas juos.Svedai juk begioja is vienos kompanijos i kita,o bosams stabilumo norisi.
Tikrai paprasciau ziurek i skambuti jiems ,pasirepetuok pats su savimi .Manau,kad daug telefonu kalbet ir nereikia..,trumpai pateik save ir tiesiai sviesiai klausk ar reikia tokio,hmm,na bent as jau taip dariau.Gaves interviu pripasakosi jiems koks esi gadyca bachuras nuvykes pas juos :mrgreen: ,ten tipo negeri,nerukai,narkotiku nevartoji,ir jei svedo akys nustebs,tai ,zinok,kad pliusa dideli isimetei i duonkrepsi! :mrgreen: ( narkotikai ir gerimai aktualu pas juos !)
Fainiai,ir idomiausiai tai,kad kai ateini i interviu,tai jie tau visi aiskina ,kokie jie gadyca,ir kaip tau apsimoka pas juos dirbt (nemeluoja jie !) :mrgreen: ..,po to taves klauso. Keistai man buvo,ciut "neapsiverkiau",kad taip mane ikalbinejo,bet nepasirasyk ant to ir nepradek manyti,jog jau esi priimtas.,reik laukti skambucio.Nelauk visa amzinybe,nes skelbimu tame saite aibe! Viena -du kart pabandysi ...paskui eis kaip is pypkes .Per tuos skambucius jau ismoksi daug :mrgreen: .O ir po interviu pasivaiksciojas patobulesi . :mrgreen:
Zinoma svarbu ,ar esi dirbes toje svediskoje sistemoje ( turiu omenyje statybas) ,nes tai tikrai svarbu.Jei ne,tai greitai ieskaisi lietuviu ar rusu "paramos" ir semiesi igudziu :mrgreen: .Mano amato patirtis, rinkta eile metu po visa pasauli,pasirode nieko verta..,tad ponai lietuviai mane grazino ant zemes, ir tik tada beldziau svedams.
Moralas cia tame,kad tikrai reikia lysti patiems,nelaukti kol kas nors duos telefona,pasiulys isganinga varda..nebesigedyti,kad raudonuojam ,kibti reikia ir vsio! :mrgreen:
Justinai..,spyga ir tau parupinau kitoj rankoj :mrgreen: !
P.s.
Jei dar drasos neuztenka pradet ta reikala telefonini,tai palauk momento,kai jau prispaustas dusios busi nepakeliamai,tada pamatysi ..su polekiu ibegsi i arena..,tikrai !
Daug rasiau,nes tikrai noriu,kad pasisektu kitiems!Tiesa...gal but kitur ir kitaip viskas,bet toje grandineje yra ir tokia kilpele :mrgreen:
Faustukas

Standartinė Simonytee » Tre Lap 02, 2011 18:11

Bliamba kaip linksma skaityt Faustuko pasisakymus :mrgreen: matosi tikrai geras ir linksmas zmogus esi :mrgreen: sorry uz kvaila klausima, bet tai as nesupratau, tu dabar klijuoji plyteles ar vairuoji fura? :mrgreen: :mrgreen:
Simonytee

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias