Eurovizija

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Saunu!

Standartinė siletyv » Ant Geg 27, 2008 20:24

Na Virga tu ir rasai!Nezinociau -pagalvociau ,kad "gyvasis klasikas" J.Erlickas parase.Gal keisk profesija-su tokiais sugebejimais tai tik knygas rasyt!
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Virga » Tre Geg 28, 2008 10:40

Isdejau viska,kas susikaupe kaip pulinys beziurint konkursa. Visa laime,kad ziurejau ne viena,o su saunia kompanija. Tai bent pasisaipem iki valiai. Nezinau,bet vienam zmogui besedint prie televizoriaus ir besitikint gero sou,ir isvydus sitaip besidarkancius europiecius kurie nelabai aisku ka nori islauzti, turetu ta vargsa zmogeli suimti umi depresija.
Zodziu,nera ko diskutuoti,konkursantai buvo nevyke. Pliusas ir pagyrymai Belgradui,kad pats sou buvo suorganizuotas gerai. Mane is viso konkurso labiausiai suzavejo idomiai sugalvotas saliu pristatymas. Situos intarpus atsimenu geriausiai ir po teisybei jie yra konkurso nugaletojai :lol: :lol: :lol: :lol: Labai isradingi ir saunus!
Vartotojo avataras
Virga

Standartinė Undinele » Pen Bir 13, 2008 20:06

man ir jis pakankamai gerai dainavo bet daina manau kitokia eurovizijai reikejo parinkt.
Undinele

Re: Eurovizija

Standartinė Daima » Sek Kov 15, 2009 00:35

Kokia nuomone apie siemetini svediska/lietuviska eurovizijos finala/atstova(-e-) ?? :violin:
Daima

Standartinė lietuvaite » Sek Kov 15, 2009 09:50

Kaskoks siaubas...svedai ir vel issirinko transvestita....negaliu iki siol patiket,kad si daina galejo kamnors patikti.... :character-cartman:
lietuvaite

Standartinė DaMy » Sek Kov 15, 2009 11:50

Labai patiko, labai graži moteris, gražus balsas. Pagaliau išlipo švedai iš Abbos standartų!
DaMy

Standartinė Daima » Sek Kov 15, 2009 12:12

Mane tai nervina,kad jie visada pagal kazkokius sablonus ruosiasi,visada i kazka panasu,girdeta,matyta..... Paklausykit ir palyginkit,bent jau man tai labai panasu... Na,bet Fredrik Kempe rasyta daina,jai.Klausai ir jauti,kad kazkur jau girdeta...
http://www.youtube.com/watch?v=ivHcSGuvdns
http://www.youtube.com/watch?v=ivHcSGuvdns

O gale tas jos rekimas,tai sorry.....man negrazu..
Daima

Standartinė Daima » Sek Kov 15, 2009 12:14

Oj,kaip as ten du vienodus linkus idejau...
http://www.youtube.com/watch?v=swPY8P1VGzM
Daima

Standartinė DaMy » Sek Kov 15, 2009 12:37

Plagiatu nepavadinsi, bet stilius tai tas pats.

Šiaip tai man labiausiai patiko BWO, kurie net į finalą nepateko. Bet ką gi padarysi. Švedai išsirinko Malina, šį kartą net komisijos kaltinti neįmanoma. Dar truputį ir Snälla snälla būtų laimėjus, o ta daina Europai būtų sunkiai suprantama ir ne tik dėl švedų kalbos :) Nors Carolina yra nereali artistė ir nuostabus žmogus!

Na bet aišku, dėl skonio nesiginčyjama :)

Daima rašė:Oj,kaip as ten du vienodus linkus idejau...
http://www.youtube.com/watch?v=swPY8P1VGzM
DaMy

Standartinė Daima » Sek Kov 15, 2009 12:49

O del snälla snälla,tai neduok tu dieve....Kazkokia nelaime..Ir kur ten tas dainos grozis buvo,tai ir nesupratau :roll: Gal tekstas..bet negalejau isiklausyt,nors tu ka :) Is tos kojos kilnojimo tai ji man i kumelaite panasi buvo.Maskvoj ja but kiausiniais apmete, man rodos :lol:
Daima

Standartinė DaMy » Sek Kov 15, 2009 12:53

Taigi ten spektaklis buvo: "Brangusis brangusis, neišeik...nepalik..."..

Ek...

Daima rašė:O del snälla snälla,tai neduok tu dieve....Kazkokia nelaime..Ir kur ten tas dainos grozis buvo,tai ir nesupratau :roll: Gal tekstas..bet negalejau isiklausyt,nors tu ka :) Is tos kojos kilnojimo tai ji man i kumelaite panasi buvo.Maskvoj ja but kiausiniais apmete, man rodos :lol:
DaMy

Standartinė Daima » Sek Kov 15, 2009 13:07

:lol: tai as ka ir sakau,kad kazkaip ne vietoj ir ne laiku ji su savo spektakliu atsidure :lol: Ne i tema konkreciai ...
Daima

Standartinė DaMy » Sek Kov 15, 2009 13:10

Švedai turi labai netradicinį humoro jausmą. Įdomu, kiek lietuvių pernai suprato pasityčiojimą iš visos Europos, kai švedų atstovas (beje, komikas) dalino Švedijos balsus Eurovizijai. Tyčia stenėjo ir žagsėjo Hercogovinos vardą (ne paslaptis, kad daugelis Europos atstovų nesugeba šalių pavadinimų ištarti), skyrė savo šaliai 12 balsų ir panašiai.
DaMy

Standartinė DaMy » Sek Kov 15, 2009 13:11

O kas yra į temą Eurovizijoje? Dainuojantys kalakutai?? Ar serbų Molytva? Ar Bilanas su savo ledo šou?

Daima rašė::lol: tai as ka ir sakau,kad kazkaip ne vietoj ir ne laiku ji su savo spektakliu atsidure :lol: Ne i tema konkreciai ...
DaMy

Standartinė Daima » Sek Kov 15, 2009 13:43

Tai va aciu dievui nepateks Svedija(sikart per plauka) i ta nusidainavusiu(jei galima ta vadint dainavimu??) sarasa,kai nebe daina,o kazkuo kitu(siuo atveju Carolinos humoru(??)..) bandoma laimet.Tegu tada buna ABBa stilius,Måns,Alcazar,whatever,kas nors kiek skamba,gerai ant scenos atrodo,nei kazkokios parodijos :) kurios tik kazkokiai zmoniu grupei suprantamos ir linksmos.Tam yra skirti kiti renginiai
O be to kiek zmoniu,tiek nuomoniu ...Ir is vis aciu dievui baigesi visas sitas balaganas !!
O kas del svedu humoro,tai tu labai teisi...jis tik ,kaip minejau, kazkokioms grupems suprantamas..Kad ir vakar,ale pasirodymas rusu stilium,ar kaip cia pavadint..Mergos guma ziaumojancios,ir pan.Slystu sakyciau.Labai tikiu,kad rusai padarys Eurovizija tokiam lygy,kad daug kam "stalciai" atkris :)
Daima

AnkstesnisKitas

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių