Eurovizija

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Eurovizija

Standartinė siletyv » Ket Geg 22, 2008 18:17

Litauen
Jeronimas Milius, ”Nomads in the night”. Kommentar: Sämre än alla sjungande kalkoner. Betyg: 1

Kaip jums patinka svedu komentaras apie Lietuvos atstova Eurovizijoje?
(sios dienos "Metro") Kas nesuprantat :Blogiau nei visi dainuojantys kalakutai
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė bill » Ket Geg 22, 2008 20:19

Svedai pasikele su ta savo barbe , o siaip tai neprofesionalu zirnalistam isvis savo nuomone kazkam kist , na bet sitoj salyje taip priimta ... lietuviu jie kazko isvis nevirskina jau nuo senu laiku ... ko gero LTunited pasidarbavo , o svedam tai didziausia sventvagyste siust i ta konkursa kazka tokio , tai gal del to griezia dar danti :)
Vartotojo avataras
bill

Standartinė Laima » Pen Geg 23, 2008 08:37

Nu ka as zinau.
Vakar ziurejau pusfinali. Ivaizdis tai neblogas J.Miliaus buvo, bet daina kazkaip falsyvai skambejo. Nelabai man patiko, bet prabalsavom vistiek :D Bet va latviu pasirodymas man patiko.
Laima

Standartinė SIRDELE » Pen Geg 23, 2008 10:15

Savanaudziai tie svedai, fui kokie slykstus zmones, va kas man labiausiai svedijoj ir nepatinka, tegul pasiziuri i save, jiem turbut pavydas ima, kad lietuviai geresni uz juos daugelyje dalyku,o Milius normaliai ten padainavo, nu gal truputi pro sali,bet tai nesvarbiausia svarbiausia kad ne su tokio tipo daina reikia eiti i Eurovizija!!!
SIRDELE

Standartinė DaMy » Pen Geg 23, 2008 10:22

Mano sesute turi idealia klausa ir sake, kad nebuvo jau tiek daug tu klaidu Miliaus dainavime. Man tikrai nebuvo geda ziureti, o tai svarbiausia.

Beje, vakar tiesiogines transliacijos metu svedai tyciojosi beveik is visu saliu ir gana normaliai. Manau, kad daugelis is Jusu girdejot :) Beje, ju ta Sarlote - ne barbe, o transvestitas. Man labiau patiko ju antroji vieta Melodyfestivalyje. Taciau didziuotis savo atstovais ir nuolat tiketi, kad jie laimes yra labai teigiamas bruozas. Lietuviai savuosius suvalgo gyvus dar iki pasirodymo.

SIRDELE rašė:Savanaudziai tie svedai, fui kokie slykstus zmones, va kas man labiausiai svedijoj ir nepatinka, tegul pasiziuri i save, jiem turbut pavydas ima, kad lietuviai geresni uz juos daugelyje dalyku,o Milius normaliai ten padainavo, nu gal truputi pro sali,bet tai nesvarbiausia svarbiausia kad ne su tokio tipo daina reikia eiti i Eurovizija!!!
DaMy

Standartinė draugsese » Pen Geg 23, 2008 12:31

Na kad labai super pasirode Milius, tikrai nepasakyciau: ir daina nemkokia, ir pasirodymo jokio ir tarimas kaip mano :o
O svede tikras transvestitas. jei butu nerode jos veido, butu buve visai nieko
draugsese

Standartinė Daima » Pen Geg 23, 2008 14:36

Ne grozio konkursas ten buvo,tad jokio skirtumo koks veidelis,ar krutine... :) O Miliaus daina man pasirode niuri ir nuobodi,jokiu kibirksteliu.. O kad svedai traukia per danti,tai sena tiesa...bet tokia jau ju natura..Juk jie visada save laiko favoritais,tik va vis snipstas gaunas :)
Daima

Standartinė vikis2 » Šeš Geg 24, 2008 22:45

gAUNAS SNIPSTAS AR NE-REIKALAS VISU KURIE NEPRIPAZYSTA SVEDU TIESOS IR GROZIO YPATUMU!Svedas liks teisus visada-ir taskas!!!!!!!!!!!!!Bet Dievas sukure vyra ir motery-bet nekure issigimeliu(TRANSVESTITU<PYDERU,LESBIU IR T.T.)tai atsizvelkit ir y tai!Daina gera bet buvo 8kart geresniu -bet svedai teisus-jie gaus kaip ir prie poltavos!Pernai MAZUMOS-SIEMET TAIP PAT--------uch sit
vikis2

Standartinė bill » Sek Geg 25, 2008 00:36

na va , svedai su savo arogancija gavo tai ko nusipelne , liko kazkur gale , gera kazko , tik kad tas ruskis vemt supykino irgi su savo darkymusi ....
Vartotojo avataras
bill

Standartinė lcj » Sek Geg 25, 2008 00:54

Blembocki,kokia atomazga.....Truksta zodziu....Einu miegot,gal ryte geriau ka suprasiu....
lcj

Standartinė DaMy » Sek Geg 25, 2008 11:48

Laimejo ne Dima, o Pliuschenko ir smuikininkas. Na kad ir kaip bebutu, paliko ispudi, todel ir laimejo. Aisku nekalbu apie jo akcenta, bet pasiziurekit, kas balsuoja. nesugeba elementariausiu fraziu anglu kalba istarti visos tos blondines is ivairiu saliu. Luzau, kai pamaciau, kaip svedu komikas tyciojosi Bo-bo-bo-bosnija ziuredamas i lubas :))) Aisku, jiems spyris i kiausus didziulis, bet ar sdkaitete, akd jie net i finala neturejo patekti. Pusfinalyje buvo 12. Musu Jeronimas 16 :) Ne taip ir blogai :)
DaMy

Standartinė Žydrūnė » Sek Geg 25, 2008 13:43

DaMy rašė: Pusfinalyje buvo 12

O kur taip rašo? Nes oficialiame Eurovizijos tinklapyje, kur nurodyti pusfinalių rezultatai, ji- 10-ta :?
PaveikslėlisPaveikslėlis
Žydrūnė

Standartinė DaMy » Pir Geg 26, 2008 11:05

Eurovizijos pusfinaliu atranka vyksta taip:

- balsuoja zmones;
- balsuoja speciali komisija;
- pagal zmoniu balsavima atrenkamos pirmos 9 salys, kurios keliauja i finala;
- pagal komisijos balsavima is saraso isbraukiamos tos 9, kurios jau keliauja i finala, ir paimama auksciausiai esanti komisijos sarase salis.

Taigi Svedija komisijos sarase uzeme minimaliai 10 vieta, aisku gal buvo ir pirmoje, o pagal zmoniu balsavima buvo 12.

Vat tau ir aukstoji matematika. Apie tai rase Aftonbladet ar kaip jis ten. Man vyro gimines straipsni perskaite.

Žydrūnė rašė:
DaMy rašė: Pusfinalyje buvo 12

O kur taip rašo? Nes oficialiame Eurovizijos tinklapyje, kur nurodyti pusfinalių rezultatai, ji- 10-ta :?
[/list]
DaMy

Standartinė Žydrūnė » Pir Geg 26, 2008 14:27

DaMy rašė:Eurovizijos pusfinaliu atranka vyksta taip:

- balsuoja zmones;
- balsuoja speciali komisija;
- pagal zmoniu balsavima atrenkamos pirmos 9 salys, kurios keliauja i finala;
- pagal komisijos balsavima is saraso isbraukiamos tos 9, kurios jau keliauja i finala, ir paimama auksciausiai esanti komisijos sarase salis.

Taigi Svedija komisijos sarase uzeme minimaliai 10 vieta, aisku gal buvo ir pirmoje, o pagal zmoniu balsavima buvo 12.

Vat tau ir aukstoji matematika. Apie tai rase Aftonbladet ar kaip jis ten. Man vyro gimines straipsni perskaite.

Aišku tada. Vadinasi, žmonėms ji visai nepatiko, o komisija ją ištempė į finalą :roll: Hm hm, juk Eurovizijos vykdantysis direktorius švedas Svante Stockselius :lol: Tai nesistebiu :lol: Nemanau, kad tai sutapimas :D
PaveikslėlisPaveikslėlis
Žydrūnė

Standartinė Virga » Pir Geg 26, 2008 22:01

Man tai asmeniskai tas Eurovizijos konkursas yra kazkoks transvestitu ir kt neitelpanciu i remus, vakarelis. Kokie atlikejai tokia ir ju publika. Paprognozuosiu,kad uz poros metu sukneles sutrumpes ir taps sunkiai atskiriamos nuo stringu,liemeneliu neliks,tik pora lopu,dengianciu silikoninius papus. Neliks nei vyro nei moters, scenoje giedos neaiskios lyties padaras, manydamas ,kad zavesnio gyvio uz ji visoj planetoj nera. Sieps i publika savo keramikinius zubus ir zybcios veizolais ieskodamas klykiancios ir besidraskancios publikos. Melodijos isnyks, isnyks daina isvis kaipo tokia, liks tik apkiautusio padaro silpnaprotiski sukciojimai, primenatys arba nevykusia skanduote arba girto piemens komandas aviu bandai ar kokiai nekastruotu erzilu kaimenei.... Kazkas scenos gilumoje uz persvieciamos ar tam tikslui pagamintos skyletos sirmos uzsiimines sexu,kad sujaudintu publika ir si skirtu savo pinigus,atsiprasau balsus,nes ko gi tik del populiarumo nepadarysi,kai talentas tampa nebesvarbus.
Zodziu laukia krachas sito konkurso. Nes visi isiseme,o dainos pasidare nebesvarbios sitam renginy.
Vartotojo avataras
Virga

Kitas

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių