del darbo

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Re: del darbo

Standartinė Iren » Ket Sau 12, 2012 20:46

Del darbo, tai ir reiskia, bet kokia informacija susyjusi su plyt. klij., darbu, juolab parasyta - iesko darbo. Kiekvienas zino, kaip jis elgiasi, jam su tuo gyventi. Jei gali padet, padek. Padedant nereikia laukti atsidekojimo, jei normalus, protingas zm., tai jis ir taip atsidekos, neprasant ir tada, kada gales. Padeti reikia, ne del atlygio, o del supratingumo :shhh: . Aciu
Iren

Standartinė Andraika » Ket Sau 12, 2012 20:56

tai taip viskas ir vyksta čia. ir aš, jei žinau, kad kažkas ieško vairuotojo darbo, o čia mačiau skelbimą, kad siūlo- nukreipiu ta linkme- nesunku. bet padėt įsipareigojant pačiam- nebe. esu apdegęs nekart nuo tautiečių ir tikrai tikiu, kad yra sąžiningų tautiečių, bet šaukštas deguto, kaip žinom, medaus statinę pagadina.
O statybos srity tarp lietuvių visuomet pasiūla gerokai viršija paklausą, nemanau, kad be pažįstamų ar rekomendacijų galima ką nors susirast..
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė pesas80 » Ket Sau 12, 2012 21:34

Kas liecia del plyteliu klijuotojo darbo,tai truputi sudetinga.Gaut sertifikata kaip privatus asmuo neimanoma,galima tik kaip firmos darbuotojas.Bet jai pekeitet firma tai ir sertifikatas jusu dingsta automatiskai.Pernai tuos kursus pradejo daryt lenku kalba,o seip buvo tik svedu kalba.Bet sertifikatas isduodamas ne klijuotojui o kas daro hidroizoliacija,bet tas kuris dare izoliacija turi labai gerai pasitiket tuo kas klijuos plyteles.Dazniausia buna,kad pats ir klijuoja plyteles.Nes ta firma kuri dare pagal svedijos istatymus 10metu atsakingumas yra uz darba,todel nelabai kas nori rizikuot.Todel,kazka rekomenduot del darbo labai sunku,rimtos firmos jai nemokesi kalbos nores rekomendaciju.Ir kazka patart del tokio darbo labai sunku.O kad lietuvis lietuviuj uzsieni gerkle gatavi perpjaut tai jau taip yra.Nei pas lenkus nei pas rusus ar tuos pacius jugus tokiu dalyku retai,kada pasitaiko palyginus kaip tarp lietuviu
pesas80

Standartinė Iren » Ket Sau 12, 2012 21:43

Visiskai su Jumis sutinku :clap: , o ypac pesas80, del lietuviu poziurio i pacius lietuvius. Aciu visiems. :greetings-wavingyellow:
Iren

Standartinė Andraika » Ket Sau 12, 2012 21:54

jo, pesas80 teisus, asmeniškai aš visada renkuosi likt nuošaly. prieš metų dešimt buvau pagatavas kožną lietuvį apkabint ir išbučiuot- gi tautietis, po velniu! ale kai atgal gauni pliauską- tai to noro vis mažėja, kol visai nebelieka..
baisiausia, kai net atseit draugas draugą išnaudot bando.. rimtai, net tiem patiem turkam pavydžiu jų vienybės, gal todėl ir byram po pasaulį, nes niekas neberiša..
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė siletyv » Ket Sau 12, 2012 22:07

Padejau ne vienam ir ne desimciai turbut per tuos metus.Dekingumo nesulaukiau ne is vieno,o dauguma tik geda padare.Tai prisigere,tai apsivoge.Dabar net giminei nepadesiu-tegu pradeda nuo nulio,kaip musu dauguma pradejo,tada gal ka nors ir supras.Priskolines ir pinigu ir ratu atsarginiu (o jau virviu itempt i kelta ir kanikiu benzinui tai be skaíciaus)-niekas net aciu nepasake.
Dabar ijungiu sypsena ir sakau:nieko negaliu padet.Ir ramiai miegu.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė pesas80 » Ket Sau 12, 2012 22:16

Kuo daugiau padesi tuo daugiau apsiks.Ir man atrodo,kas cia randasi ilgesni laiko jau,dauguma susidure su tuo.Nes kai paciam reikejo viska tvarkytis,nieks nepadejo.O kur dabar atvaziuoja,tai jiems atrodo,kad tu jiems skolingas,nes viska pasiekei pats.
pesas80

Standartinė siletyv » Ket Sau 12, 2012 22:23

Pries 8 metus,kai isvaziavom is lietuvos viska palike(o palikt tikrai buvo ka,spejom nemazai uzgyvent per 55 metus)visi laike mus durniais.O po keliu metu jau skambina-padekit ir mums isikurt.Spyga taukuota !
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Iren » Pen Sau 13, 2012 00:13

Nebukite tokia pikta siletyv, piktis pikti augina. Nereikia pykcio laikyti savyje, dziaukites gyvenimu, juk jis vienas, o nelaikykite pykcio ir negalvokite neigiamai, tiesiog pamirskite ta situacija ir tiek, ir Jums paciai bus lengviau. Kam galvoti kas ka kalba, svarbiausia Jus zinote, kaip Jums elgtis, taip ir elkites (juokiasi tas, kas juokiasi paskutinis). Ne i kitus ziureti reikia, o i save, nuo saves pradeti. Kaip kazkas cia parase, kad atlygio jokio, tai turi daryti ne del atlygio, o del to, kad gera darba padarei - padejai zm. ir nesvarbu, ar jis tau pamelavo ir apgavo, svarbiausia, kaip pats jautiesi galedamas padet ir kad padejai. O ten jau to zm. reikalas, kaip pasielgti, jam ant sazines. Padeti, tai nebutina netgi susitikti su zm., tiesiog suteikti reikiamos informacijos ir gerai pasijusi. Tiesiog, manau, musu zm. nuomone tokia - pats visko pasiekiau, tegu kiti patys siekia! Jus gi jau visko turite, kodel gi Jums sunku pasidalinti savo ziniomi su kitais. Nezinia kas laukia Jusu, gal Jums kada prisireiks kokios pagalbos, jei Jus taip i visus ziuresite, tai ir i Jus taip pat ziures. As turiu omenyje, jei zinai tuo metu informacija, kuri padetu zm., tai informuok, o negalvok, zinau, bet nesakysiu! Gali padet, padek. Aciu :greetings-wavingyellow:
Iren

Standartinė Iren » Pen Sau 13, 2012 00:20

Papildymas - tas ir blogai, kad visi galvoja apie atlygi, ar padeka, vadinasi padeda ne is sirdies. Jei galite, tai tiesiog padekite ir apie nieka negalvokite ir paskui nepriekaistauti, ir nesiskusti. Galite ir nesutikti su manimi, tai kiekvieno asmeninis reikalas. Del to mes ir esame visi skirtingi ir skirtingai mastome. Aciu :greetings-wavingyellow:
Iren

Standartinė pesas80 » Pen Sau 13, 2012 00:44

As kiek suprantu tai jus nesenei svedijoj ir dar nesusiduret su lietuviais.Pasidalint informacija tikrai nesunku ir man jokio atlygio nereikia.Bet kai pededi ir tau paskuj apsika ant galvos atsiprasant,tai tikrai nesinori ar vos ne debilu isvadina.Nes nieko nesimanai,nes kazkoks lietuvis per google issiverte istatyma ir kuris palankesnis jam,arba net sukure tokiu atveju pilna.As esu padejas ne vienam ir ne dviem,vaziuoji tvarkai dokumentus,net uz benzina neimi ir tik kai sutvarkai ta pacia diena apsiks atsiprasant.Kiek as padejas esu tai gal tik pora is ju kur normaliai elgesi iki siol.Ir kai jus pabusit cia kokia 10 metu ir susidursit su tokiom problemom,kai reiks savo subine sukt del kitu kaltes tada galesim pasneket ar noresite labai padet.As jai pamatau lietuvius parduotuvei kur nors,tai visalaik pasistengiu nueit i kita skyriu,nes jokio noro bendraut.O jai dar pamatai su slepetem plezinem ir su maudomais sortais,vaistinele persimetes per peti ir lensiuga nuo karves nuroves dar maike sovietine su sleikom ir audi tai bek toliau.
O kas del skelbimo,tai tikrai jis nebuvo pilnas.Tikrai nebuvo sunku pridet ar kokios nors info,kaip rast darbo,jai butume taip parase manau tikrai butu kas nors atrases ir dave patarimu.
pesas80

Standartinė Iren » Pen Sau 13, 2012 01:02

Deja, as taip pat buvau iv. situacijuose, o cia esu 2 metus. Ir mane buvo apgave ir pavede, visko buvo, taciau, as apie tai visai negalvoju. Negryztu i praeiti. As is visko darau isvadas, bunu atsargesne, taciau jei galiu padedu vistiek. As, asmeniskai, svetimiems tiesiog suteikiu informacijos, jei jos reikia. Saviems, tiesiog padedu, jei galiu, negalvodama apie nieka - pasakys aciu, ar duos ka nors. Skolinu tiek, kiek negaila ir negalvoju apie tai. Atiduos gerai, ne, tai zinosiu, kas per zm. Jei reikia didesnes sumos, tai sakau, kad yra iv. kreditai ir t.t., nes tokios sumos neturiu ir pan. Jei zm. neima kredito, tuomet aisku, kad neatiduotu, ar atidavinetu po truputi ir t.t. (Nes jei l. reikia imtu kredita banke). Man ramu. Jei savas mane apgautu, tai nebebendrauciau daugiau, negalvociau apie ji, o gyvenciau toliau dziaugdamasi gyvenimu. As padejau, o kaip jis pasielge, tai jam ant sazines. As nesureiksminu tokiu dalyku ir tiek. Del idarbinimo, tai padeciau su idarbinimu tik 100 proc. zinanti zm., kad nepadarytu gedos, nepavestu. Nelabai zinancius ar is nelabai geros puses (pvz. megstancius isgerti ar nekonkrecius ir t.t.) informacija suteikciau anonimiskai, ar sakyciau, kad perskaiciau laikrasti, kad reikalingas toks zm. ir t.t. ( duociau tel., ar firma, kur tuo metu reikalingi tokie zm.), o paskui pats tegul save parodo ir as kaip ir ne prie ko (netureciau gedos, jei kas ne taip) ir padejau. Aciu visiems bendraujantiems siame forume :clap: . Geros nuotaikos, sekmes :!: :smile:
Iren

Standartinė Iren » Pen Sau 13, 2012 01:23

Jus nepykite ant tu zm., kurie su Jumis taip pasielge, ne apie juos galvokite, o apie grazius dalykus. Tokius zm., pats gyvenimas paskui pastato i vietas. Jus sakote, kad vaziavote popieriu tvarkyti, uz benza neemet ir t.t., o Jums net aciu nepasake, taciau Jusu nieks neverte, Jus norejote, padejote, vadinasi galejote padeti. Reik padet is sirdies, o ne is reikalo - atligio. Jei tuo metu Jums buvo sunku su pinigais (del benzo), ar Jus neturejote laiko, taip ir reikejo pasakyti, tai vadinasi negalejote padeti, o jei jau sutikote, tai ir nepriekaistaukite, o jauskites gerai. O su tuo zm. daugiau nebendraukite. Be to, del to istatymo, tai ir reikejo atsakyti, jei netiko, tai reikejo paciam ieskotis, o neprasyti pagalbos, o paskui keikti, ka zinojau, ta ir pasakiau. Isvada - 100 proc. niekada nesakykite, kad informacija tiksli ir pan. Girdejau kad yra taip, bet pasitikslink ar pan. Bet tai gal ir i gera, zinote kas per zm., nes ten buvo smulkmena, o galejo kur kas blogiau buti,kokioje kitoje situac., jei jau toks zm. Gyvenkite ateitimi, o ne praeitimi, vistiek jos nesugrazinsite, o tik nervus susigadinsite ir vistiek nieko nepakeisite. Aciu :greetings-wavingyellow:
Iren

Standartinė Iren » Pen Sau 13, 2012 01:33

Papild. - (pesas80) matot is tu blogu, atsirado pora normaliu, geru zm., su kuriais bendraujate iki siol. Neabejoju, jei Jums kas nors nutiktu, tai tikrai padetu. Blogio buna visada daugiau, nei gerio, del to, i ji nereikia l. kreipti demesio o elgtis teisingai, nuosirdziai ir toliau. Neteisk ir teistas nebusi, visiems ateis atligis toks, kokio nusipelne. :greetings-wavingyellow:
Iren

Standartinė Andraika » Pen Sau 13, 2012 07:55

aš po 2 metų irgi dar buvau idealistas, nieko, čia su laiku visiems praeina :cool: ar įmanoma susirast draugų per padėjimus?.. chm, nebent trumpalaikių. Aš draugus renkuosi tik pagal bendrus interesus, antraip apie ką kalbėtis, jei pletkint nesinori?.. Ir telefone jau susidarė tam tikras kiekis kontaktų, į kurių skambučius nė neatsiliepiu, ba jei skambina- reiškia, kažko reikia, nes šiaip, tiesiog "kaip gyveni" pasiklaust niekad nepaskambins.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

AnkstesnisKitas

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias