Automobiliniai tepalai

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Re: Automobiliniai tepalai

Standartinė siletyv » Pen Vas 10, 2012 10:54

O tai kai as rasiau,kad Svedijoje geresni tepalai,tai niekas netikejo.Lietuvoje tik pakuote tokia pat,o tepalai neaisku is kokios backos supilti.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Phase1 » Pir Vas 27, 2012 22:37

Pesas,buvo supilti koks nors Autolas rusiskas ir kai pakeite i sintetini tai ir susigarbanojo.Jei Saab centre keite tai turejo praplaut.Paprasciausias sprendimas yra varyt atgal ir reikalaut kompensuot kelione su remontu.Dar tegul dziaugias,kad nereikalausi kompensacijos del patirtos zalos,kol neturi masinos. Aisku,jei turi kvitus.
Volvoj Vilniuj masinos diagnostika kainavo 78lt,Helsingborge kiek klausiau Tai 700kr.
Stabdziu skysti patartina keist tik kas kiek? Atsizvelkim i tai,kad jei zmogus vazineja ramiai,su varikliu stabdo tiek pat kiek su stabdziais tai tas tepalas ,gal,tik retkarciais pasils ir laikys ir iki 100000km. Patikslinkit,jei klystu,bet kiek zinau tai tepalo keitimas neieina i garantini aptarnavima,o yra kaip sisteminis masinos aptarnavimas ir uz visa tai zmogus turi susimoket. Lygiai kaip ir uz stabdziu skyscio,kaladeliu,padangu keitima. Siaip,tuos suportus sutepus palaiko,gal,pora menesiu ir po to,vel kaip nebuve tepta. Jei 3000kr mokejai uz visa ta darba,iskaitant medziagas tai skamba pigokai. Arba:gera kaina.
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė pesas80 » Ant Vas 28, 2012 11:49

LT ieskot teisybes,tas pats kaip siene adatos.Tepalai buvo pries tai tikrai geri supilti.O seip jai as atvariau masina i rimta serviza,tai ir turetu rimtai ziuret o ne kaip kazkokiam garaze.Ir plius ka man jie LT padare as beveik ta pati butau cia sumokejas,bet darbas butu buves kokybiskas.Jai butu kas atsitike cia mane saugo konsumentköplaget
pesas80

Standartinė Phase1 » Tre Vas 29, 2012 00:05

Tai jei turi visus kvitus apie daryta servisa tai rasi teisyba. O kad Svedijoj kazkokia teisybe butu kitaip ieskoma ar randama tai nedidelis skirtumas nuo Lietuvos. Man Lietuvoj Kasko per savaite masina ir ivertino nuostolius,ir sutvarke. O Svedijoj as lau 3 men laukiu verdikto. Stovi masina servise:ir anie keikiasi,ir as. Ir nepadeda jokie Konsumenternas Försäkringsbyrå ar Personlag. O jei tik keiksi servisa nepabandes teisybes ieskot tai ir liksi kvailio vietoje. Aisku,kad rimtas servisas tai ir turejo rimtai padaryt darba,na bet,nepadare. Gal koki naujoka prieme stazuotis buvo,ka cia suprasi dabar. Todel ir reikia aiskintis,o paskui is tolo vengti to serviso. Jei man cia tiek pat remontuot ar, kad ir serijini servisa daryt masinai,kainuotu tiek pat kiek Lietuvoj tai vien is principo ten nieko nedaryciau.
Vartotojo avataras
Phase1

Ankstesnis

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių