Grybai,uogos ir t.t

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Grybai,uogos ir t.t

Standartinė Daima » Pir Rgp 22, 2011 20:10

Gal kas turit patirties,ar siaip zinot,kaip ten su tais grybu supirkimo punktais yra?Kur jie yra,kokia ten tvarka su tais grybais,ka jie superka,kiek mazdaug moka ir t.t

Aciu uz bet kokia info!
Daima

Re: Grybai,uogos ir t.t

Standartinė Matas » Ant Rgp 23, 2011 21:23

Švedai pripažįsta tik kandarelas ar kaip ten jie lietuvoškai vadinas . Kitokių nerenka ir nevalgo man atrodo . Nežinau net, pats grybų nemėgstu . :D
Make the most of our lives and enjoy the moment. YOLO.
Matas

Standartinė Daima » Ant Rgp 23, 2011 22:59

labai aciu uz atsakyma :grin: kad ir toki, "man atrodo" :lol: :lol: :lol:
Daima

Standartinė Matas » Tre Rgp 24, 2011 08:06

Nu gerai, jie tiksliai kitokių nerenka, gal pora švedų ir renka, bet ir tai nemanau . :D
Make the most of our lives and enjoy the moment. YOLO.
Matas

Standartinė siletyv » Tre Rgp 24, 2011 11:02

O tai kiek laiko jau Svedijoj,kad taip viska gerai ismanai?
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Faustukas » Pen Rgp 26, 2011 18:23

Darbe pasiteiravau svedu apie grybu supirkimus ir aplamai kokius grybus valgo.... .Sesi svedai..ir nei vienas nezino apie grybus .Vienas nedrasiai apie voveruskas papasakojo,kitas susirauke,kad neskanus tie grybai.. .Lenke tai geriausiai..,sako,na lai palei gatve pabando parduoti,tipo..galima nemazai uzdirbti.Ji jau astuoni metai cia..,taciau irgi nieko negirdejo apie supirkimus grybu.
Gal cia nera tokio dalyko isvis..???
O siaip ar labai jau grybai pasirode ..? Kai kas jau nesasasi namo pintines.. :) .Savaitgali reiktu su kapseliu pasitrainioti.. .Bulves ,grybai..lasinukai...ten.. :)
Faustukas

Standartinė siletyv » Pen Rgp 26, 2011 19:42

Renka ir svedai grybus,mes uzkieteje grybautojai,tai sutinkam miske.Zinoma,cia ne Lietuva,niekas nevaziuoja grybaut i Merkyne.Cia uz kampo palei kelia grybai.
Atkreipkit demesi-net prekybos centruose parduodami rinkiniai grybautojui-krepsys,peilis ir knygute apie grybus.Bet cia tiek grybu ir tiek misku,kad neisgrybausi visu.O nuo sekmadeinio keiciasi menulio faze ir prades augt jauni grybai-butinai varysim.Pietineje Svedijoje apie supirkimo punktus negirdejau-kaip jie sako,cia nera grybu,reik vaziuot i siaure.Nezinau kiek dar gali but daugiau,jei per puse valandos prirenki krepsi baravyku.Miske daug sutinkam vokieciu ir olandu-jie specialiai atvaziuoja cia grybaut,vietoj valo grybus ir verda kemperiuose.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Andraika » Pen Rgp 26, 2011 20:37

ką tik parbildėjom iš Norvegijos. Kiek grybų- košmaras. gali dalgiu pjaut tiesiogine prasme. Dar taip nėra man buvę, kad renki tik voveruškas ir tik gražesnes, o raudonikius praeini, pakėlęs nosį. Nu neįmanomi kiekiai.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Faustukas » Pen Rgp 26, 2011 20:44

Taip taip..,su tais grybais cia lepinames iki negaliu.. .Mes taippat pernai..,daugmaz palei nama iseidavome ir vakarienei pasirinkdavome.,ir tikrai vien baravykai ir raudonikiai .Jau kitu ir neberenkam.Dziovinsim siemet.
Idomiai svedai baravykus vadina -Karl Johan atrodo.. :).Taip ,Vytai..,svedai gerai atsinesa i grybus ,as zinau..,cia pas mane darbe truputi tokie abejingi jiems ,kiek supratau bekalbedamas su jais> :)
Faustukas

Standartinė siletyv » Pen Rgp 26, 2011 21:17

Daug abejingu-pastebejom.Sveciuose pasiulius grybu,svedai kelis kartus perklausia ar tikrai valgomi ir is kur zinom ,kad valgomi.O valgo pilna burna.
Na nebuvo cia karo,nebuvo okupacijos,galu gale nebuvo deficito.Nereikejo gamtos turtais gintis nuo bado.Kam jiems tie grybai,grybauja tik savo malonumui,ne taip kaip Lietuvoj-reikia visai ziemai kad uztektu:konservuotu,saldytu,dziovintu(kuciom butinai),marinuotu ir t.t.
siletyv

Standartinė Daima » Pen Rgp 26, 2011 21:21

aciu vyriokai uz issamia info :)
Daima

Standartinė bill » Pen Rgp 26, 2011 21:28

Idomiai svedai baravykus vadina -Karl Johan atrodo

tiksliau butu karljohansvamp, o ka auksciau parasei yra tiesiog vardas ...
Vartotojo avataras
bill

Standartinė siletyv » Pen Rgp 26, 2011 21:33

"Ant durniaus ppagooglinau"-va kiek turi receptu is baravyku,o sakot nevalgo svedai grybu.
http://www.tasteline.com/ingrediens/karljohansvamp
siletyv

Standartinė siletyv » Pen Rgp 26, 2011 21:34

siletyv

Standartinė bill » Pen Rgp 26, 2011 21:56

kas apie maista siek tiek supranta tie valgo , o siaip tarp proletariato tai nera labai populiaru , neturi jie grybu valgymo tradiciju, vaikai net pievagrybius is maisto demonstratyviai isrankioja ...
Vartotojo avataras
bill

Kitas

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot] ir 1 svečias